جذب 50 درصد از کاربران آیفون به نسخه جدید iOS!

شناسه خبر: 194594 سرویس: توسعه ، فناوری ، اقتصادی ، گوناگون جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸, ۲۵ : ۱۴ : ۰۰
جذب 50 درصد از کاربران آیفون به نسخه جدید iOS!
به نظر می‌رسد با اینکه باگ‌های متعددی در جدیدترین نسخه از سیستم عامل آی‌اواس (iOS 13) وجود دارد، بیش از 50 درصد از کاربران آن را بر روی گوشی‌های خود دریافت و نصب کرده‌اند.
۵۵آنلاین :

آمارهای منتشر شده نشان می‌دهد با اینکه باگ و آسیب‌پذیری‌های متعددی در جدیدترین نسخه از سیستم عامل آی‌اواس کشف و اعلام شده است، بالغ بر نیمی از کاربران iOS 13 را بر روی گوشی‌های آیفون و تبلت‌های آیپد خود دریافت و نصب کرده‌اند.
با اینکه مدت زمان زیادی از انتشار به روزرسانی iOS 13 نمی‌گذرد، تعداد زیادی از متخصصان و کارشناسان فعال در حوزه فناوری باگ و آسیب‌پذیری‌های متعددی را در آن پیدا و اعلام کردند تا علاوه بر اطلاع رسانی به کاربران، از شرکت توسعه دهنده یعنی اپل نیز درخواست کنند که هر چه زودتر با ارائه یک به روزرسانی، تمامی حفره‌های امنیتی و مشکلات مربوطه را برطرف کند. به همین سبب از زمان انتشار آخرین نسخه از آی‌اواس، اپل تاکنون چندین به روزرسانی منتشر کرده است.
با این وجود، آمار و گزارش‌های منتشر شده از سوی اپل که در وب سایت macOS نیز آمده است، نشان می‌دهد که تنها 26 روز بعد از انتشار این آپدیت، بالغ بر 50 درصد از کاربران آیفون آن را دانلود و نصب کرده‌اند.
همچنین در جای دیگر این گزارش آمده است از کل گوشی‌های آیفون متصل به اپ استور، 41 درصد از کاربران درحال استفاده از iOS 12 بوده و تنها 9 درصد از کاربران همچنان تمایل به استفاده از نسخه های قبلی و قدیمی این سیستم عامل دارند. این بدان معناست که بر روی 38 درصد از آیفون‌های تولید شده از چهار سال پیش به بعد، سیستم عامل iOS 12 نصب شده و تنها 7 درصد از کاربران آیفون تمایلی به آپدیت کردن سیستم عامل دستگاه خود نداشته‌اند.


منبع : فصل اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بار اضافی جدید فرهنگی

اخیرا در فضای مجازی و در فضای رسانه، همایش ها و برنامه هایی در راستای چگونگی مدیریت خانواده چند همسری و به نوعی ستایش این امر منتشر شده است. این برنامه ها به نوعی القا کننده این امر است که چند همسری یک تکنیک و یک عملی است که باید ترویج پیدا کند و مردان و زنان با این مسئله کنار بیایند. این مبحث جنجال و سر و صدای زیادی در رسانه های داخلی و حتی خارجی ایجاد کرده است. میخواهیم با نگاهی دیگر و از زوایای دیگری به مبحث چند همسری و رسانه ای شدن آن بپردازیم.

زندان ها خلوت ميشوند؟

در جريان محاكمات،يكى از متداول ترين مجازات هاى در نظر گرفته شده،فرستادن مجرمان به زندان است كه بر حسب نوع و شدت جرم مرتكب شده زمان حضور در زندان متفاوت ميشود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: دو قطار مسافربری در هند شاخ به شاخ شدند

ویدئو؛ مدیرعامل ویز و کاربران ایرانی

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر