جاده هراز یکطرفه می‌شود

شناسه خبر: 186619 سرویس: توسعه ، گوناگون پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸, ۴۸ : ۲۱ : ۰۰
جاده هراز یکطرفه می‌شود
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: ترافیک خودروها به سمت شمال و به طرف تهران پرحجم و سنگین است و جاده هراز از ساعت ۱۴ روز جمعه تا ۲ بامداد روز بعد یکطرفه خواهد بود.
۵۵آنلاین :

سرهنگ سیاوش محبی عصر پنجشنبه اظهار داشت: روز جمعه از ساعت ۱۴ از رودهن به سمت آمل تردد تمام وسایل نقلیه ممنوع است و از ساعت ۱۶ تردد خودروها از طرف آب اسک به طرف رودهن یکطرفه خواهد شد و محدودیت‌های اعلام شده تا بامداد روز شنبه ادامه خواهد داشت.

 وی افزود: هم اکنون شاهد ترافیک سنگین و پر حجم در دو مسیر رفت و برگشت هستیم و پیش‌بینی می‌شود طی ساعات آینده بر بار ترافیکی این مسیرها افزوده شود.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به وضعیت ترافیک محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، خاطر نشان کرد: در این ساعات عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال و شمال به جنوب محور هراز، سنگین و پر حجم در جریان است.

محبی گفت: با توجه به پهنای مناسب محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم تردد خودروها در این مسیر  بدون مشکل و گره ترافیکی اما به کندی در جریان است.

وی افزود: تاکنون حادثه ای در مسیر جاده‌های شمال در شرق استان تهران گزارش نشده است.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران گفت: آمار تصادفات شبانه به دلیل خستگی و خواب آلودگی بسیار بالا است به رانندگان توصیه می شود، قبل و حین سفر در فواصل زمانی مشخص استراحت کنند.

محبی با تاکید بر رعایت نکات ایمنی توسط رانندگان، خاطر نشان کرد: هموطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی با ماموران پلیس راه همکاری لازم را داشته باشند، فاصله طولی مناسب با خودروهای جلویی رعایت کرده و با پرهیز ازسرعت غیر مجاز، سبقت‌های حادثه ساز سفری ایمن داشته باشند.

شهرستان پردیس با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چرا تحصیل‌کرده‌ها کارآمد نیستند؟

اخیراً یک دانشجویِ کنجکاوِ دکتری از این نویسنده پرسید: " کم نداریم مدیرانی که تحصیلاتِ عالیه دارند، از دانشگاه های خوب دنیا فارغ التحصیل شده اند و بسیار هم جهان دیده هستند. چرا آنها در مدیریت، تا این حد اشتباه کرده و هم چنان اشتباه می کنند؟"

چگونه از شر میلیاردرها خلاص شویم؟

توماس پیکتی می‌گوید نابرابری اقتصادی طبیعی نیست بلکه ناشی از ایدئولوژی‌های سیاسی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : استناد پوتین به آیه قرآن در حضور روحانی و اردوغان

ویدئو : تایید کشته شدن پسر بن لادن

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر