جابه‌جایی مدیریتی در وزارت ورزش؟

شناسه خبر: 182609 سرویس: توسعه ، سیاست ، ورزشی پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸, ۴۲ : ۱۸ : ۰۰
جابه‌جایی مدیریتی در وزارت ورزش؟
با توجه به برخی شرایط ماه‌های اخیر در وزارت ورزش و فدراسیون والیبال احتمال جابه‌جایی مدیریتی در این وزارتخانه می‌رود. کناره‌گیری محمدرضا داورزنی از مهم‌ترین معاونت وزارت ورزش موضوع جدیدی نیست، اما اتفاقات اخیری که پیرامون وی رخ داده، باعث بازگشایی دوباره پرونده مربوط به آن شده است. این معاون وزیر چندی پیش بنا بر دلایلی نامشخص از سوی مراجع نظارتی احضار شد.
۵۵آنلاین :

اگرچه نتیجه این احضار همچون دلیل آن به‌صورت دقیق مشخص نشد، اما همین مساله کناره‌گیری او از معاونت کلیدی وزارت ورزش را محتمل‌تر کرده است. این درحالی است که طی ماه‌های گذشته و بعد از اجرای قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها در فدراسیون والیبال که منجر به کنار رفتن زودهنگام احمد ضیایی از ریاست این فدراسیون شد نیز صحبت‌هایی مبنی بر استعفای داورزنی از وزارت ورزش به خاطر ورود دوباره به والیبال مطرح شده بود.   حالا اما با اتفاقات رخ داده پیرامون وی احتمال اتخاذ چنین تصمیمی توسط او پررنگ‌تر شده به خصوص که آغاز پروسه انتخابات فدراسیون والیبال هم در دستور کار وزارت ورزش قرار گرفته است. طبق اعلام وزارت ورزش قرار است از ۷ مردادماه ثبت‌نام کاندیداهای ریاست در فدراسیون والیبال آغاز شود. داورزنی تجربه ۱۰ سال ریاست در این فدراسیون را دارد که با اتفاقات مهمی مانند اولین حضور در لیگ جهانی، ورود به المپیک بعد از ۵۲ سال و البته اولین قهرمانی در آسیا همراه بود. وی پیش از ورود به وزارت ورزش برای مدت ۱۰ سال (از سال ۱۳۸۵) ریاست فدراسیون والیبال را عهده‌دار بود ضمن اینکه همزمان با معاونت وزارت ورزش و برای مدت یک سال هم سرپرستی فدراسیون والیبال را بر عهده داشت. داورزنی با وجود دوری سه ساله از مدیریت والیبال، همچنان عضو هیات رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا و فدراسیون جهانی این رشته است.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تا 11 شب کار کردن رییس جمهور «پُز» دادن دارد؟

در ایران آنقدر دولت بزرگ است و همه امور به دامن دولت گره زده شده که رییس جمهور، برای اداره امور و رسیدن به خرج و برج دولت، وقت کم می‌آورد. رییس جمهور در ایران باید نگران همه چیز و همه کس باشد. واقعا اگر اداره بخش‌های مختلف کشور در ید بخش خصوصی بود، دیگر احتیاج نبود روحانی یا هر رییس جمهوری تا 11 شب یا بیش تر از آن کار کند.

طرح چین برای تصاحب بازار استراتژیک ایران

كل مصرف زعفران در بازارهاي جهاني 400 تن است و علي شريعتي‌مقدم، رئيس كميسيون كشاورزي اتاق ايران خبر مي‌دهد كه چين برنامه‌ دارد ميزان زعفران توليدي خود را تا 100 تن افزايش دهد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: روایت یورونیوز از حضور میلیون‌ها زائر کربلا در اربعین

ویدئو : رئیس جمهوری شیلی: کشور ما درگیر جنگ است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر