تیم را رفقای استیلی کنتورات کرده اند؟

شناسه خبر: 131462 سرویس: ورزشی ، گوناگون يكشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷, ۱۶ : ۱۵ : ۰۰
تیم را رفقای استیلی کنتورات کرده اند؟
با اعلام نام حمید استیلی به عنوان مدیرفنی تیم امید، پرسشی بزرگ سر راه فوتبال ایران قرار گرفته است.
۵۵آنلاین :

با اعلام نام حمید استیلی به عنوان مدیرفنی تیم امید، پرسشی بزرگ سر راه فوتبال ایران قرار گرفته است.
 

 حمید استیلی بعد از چند سال خانه نشینی در فوتبال، به عنوان مدیرفنی تیم امید انتخاب شد. او که بعد از ناکامی بزرگ در پرسپولیس دیگر بیزنس اصلی اش بیشتر ایجاد ارتباطات خوب میان رفقای بانفوذش با تیم های فوتبال بوده است و کارهای مشاوره ای، حالا سمتی را در اختیار گرفته که دوره قبل در اختیار محمد مایلی کهن بود.

حالا شایعه شده درباره تکرار یک الگوی منسوخ برای تیم امید.شایعه ای که البته مهدی تاج خیلی سریع تکذیبش کرد و گفت الگوی گذشته تکرار نمی شود. در الگوی 4 سال قبل ، کفاشیان  به دلیل هزینه های بالای تدارکات تیم امید، آن را کنتوراتی به حبیب کاشانی سپردند.

مدیر پیشین پرسپولیس و البته عضو بانفوذ وقت شورای شهر هم به قول خود و نزدیکانش با ارتباطاتی که داشت، شماره حسابی را معرفی کرد تا خیرین دوستدار فوتبال، پول ها را به حساب مشترک او و احتمالا محمد مایلی کهن بریزند و تیم امید چند اردوی خوب خارجی برود. این بار برون سپاری شده کج اما در نهایت به منزل نرسید. 

شد محفلی برای دعواهای بی پایان بین دو تیم بزرگسالان و امید. حالا باز دوباره همان زمزمه ها به گوش می رسد. اینکه باز تیم قرار است برون سپاری شود. از یاد نبرید که استیلی حتی روابطی بسیار صمیمی با حبیب کاشانی دارد و اصلا با او به پرسپولیس آمد و آن تراژدی برایشان رقم خورد. البته استیلی رفقای موثر دیگری هم در میان اصلاح طلبان یا حتی گروه های دیگری که این سال ها سر از فوتبال درآورده اند، دارد.

 فدراسیون فوتبال خیلی شفاف درباره رد شایعه کنتورات تیم ملی  توضیح می دهد. مهدی تاج در گفت و گو با خبرآنلاین در این باره تاکید می کند:«اصلا چنین چیزی نیست. شرایط امیدهای مان خیلی حساس بود. ما وقت نداریم. معمولا تیم ها به تیم امید بازیکن نمی دهند و باید زود تصمیم می گرفتیم. این تیم نیاز به کسی داشت که اهل تعامل باشد ، محبوبیت داشته باشد و بدون هیاهو بتواند به تیم ها رو بزند و از آنها بازیکن بگیرد. برای همین از حمید استیلی خواستیم تا قبول زحمت کند. ولی درباره تامین اعتبار برای این تیم ، تیم را دست هیچ کسی نمی سپارم . با همه مشکلاتی هم ه هستم ، خودمان مثل شیر ایستاده ایم. تلاش برای شکستن تابوی صعود به المپیک ، هدف بزرگ مان است. بزودی هم شک نکنید بهترین گزینه ممکن را برای سرمربیگری تیم انتخاب می کنیم و اتفاقا همه گزینه های ممکن را بررسی کردیم. با چند نفری هم مذاکراتی داشتیم.»


منبع : خبر آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بستن راه رانت مهم‌تر است یا شفاف‌سازی رانت؟

در حدود 40 سال عمر نظام جمهوری اسلامی ایران، فقط در مقطع کوتاهی در سال 1372 و کمتر از 10 سال بین سال‌های 1381 تا 1391، ارز تک‌نرخی در کشور حاکم بوده است.

غرضی: بحث پارازیت فعلا حل نمی شود

روزنامه اعتماد با محمد غرضی، وزیر اسبق پست وتلگراف و تلفن در مورد نصب نمایشگر تشعشعات و امواج که آذری جهرمی، وزیر جوان کابینه خبر داده، گفت وگو کرده است. او معتقد است مساله پارازیت ها تا زمانی که از حوزه سیاسی به حوزه تخصصی و فنی منتقل نشود قابل حل نیست.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر