تولید سلاح ضد پهپاد در کشور عمان

شناسه خبر: 141841 سرویس: فناوری ، گوناگون شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷, ۱۸ : ۱۷ : ۰۰
تولید سلاح ضد پهپاد در کشور عمان
یک شرکت در عمان یک نوع سلاح تولید کرده است که می تواند هواپیماهای بدون سرنشین (پهپاد) را سرنگون کند.
۵۵آنلاین :

 

سلاح ضد پهپاد توسط شرکت سیستم های الکترونیک و فناورهای "تیار" تولید شده است.

شرکت تیار در صفحه تویتری خود اعلام کرد: این سلاح جدید که "صاعق" نام دارد، می تواند در هر منطقه ای و از هر سمتی هواپیماهای بدون سرنشین را رهگیری و سرنگون کند.

 "صاعق" سلاحی مدرن است که فقط برای سرنگون کردن هواپیماهای بدون سرنشین طراحی شده و در ساخت آن از تکنولوژی مایکروویو کمک گرفته شده است.

یوسف الحارثی رئیس صندوق فناوری عمان که شرکت تیار وابسته به این صندوق است، در صفحه تویتری خود نوشت : شرکت تیار تفنگ صاعق را برای حفاظت از مراکز و تأسیسات مهم در برابر حملات هواپیماهای بدون سرنشین تولید کرده است.


منبع : العالم
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

استراتژی آمریکا نسبت به ایران

ماندن در برجام نیز، ظاهر روابط سیاسی با اروپا و به اصطلاح "جامعه بین الملل" را حفظ می کند و بهانه تقابل نظامی با برنامه هسته ای را از واشنگتن می گیرد.

استانداران را باید مردم انتخاب کنند

سیدمحمد غرضی: استانداران باید عقبه اجتماعی داشته باشند. استاندار نباید بخشی‌نگر باشد. بومی بودن برای استاندار مزیت است. برخی مدیران با سیاست‌های دولت همراه نیستند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: رقابت جذاب ۱۰ اقتصاد اول جهان طی نیم قرن گذشته

رقابت جذاب ۱۰ اقتصاد اول جهان طی نیم قرن گذشته به حرکت چین توجه کنید .....دلیل بی حرکت بودن آمریکا اینه که نسبت ها براساس دلار سنجیده شده

ویدیو: درگیری لفظی دوباره ترامپ با خبرنگار دیگری از سی ان ان

درگیری لفظی دوباره ترامپ (فرودگاه پاریس)با خبرنگار دیگری از سی ان ان که از او در مورد تحقیقات مولر پرسید. ترامپ به ایبی فیلیپ خبرنگار می گوید: چه سوال احمقانه ای، تو خیلی سوالاتت احمقانه اند!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر