توسعه برنامه لانچر اختصاصی اکسپریا هوم متوقف شد

شناسه خبر: 136242 سرویس: فناوری ، اقتصادی سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۳۴ : ۱۷ : ۰۰
توسعه برنامه لانچر اختصاصی اکسپریا هوم متوقف شد
سونی موبایل در آخرین تصمیم خود، توسعه برنامه اختصاصی لانچر گوشی‌های هوشمند این شرکت با نام اکسپریا هوم را متوقف کرد.
۵۵آنلاین :

 

سونی موبایل پس از ضرردهی‌ متوالی، در آخرین گزارش مالی اعلام کرد که تجارت گوشی‌ هوشمند توسط این شرکت محدودتر از گذشته خواهد شد. اخبار ناامیدکننده برای این برند باسابقه باز هم ادامه داشت و شاهد بودیم پروژه‌هایی موفق در دستگاه‌های سونی همانند برنامه TrackID و برنامه هواشناسی به پایان خود نزدیک شدند و در نهایت سونی خبر توقف توسعه آن‌ها را رسمی کرد. 

ساختار سونی موبایل به نسبت سال‌های گذشته بسیار ضعیف‌تر شده و این نتیجه تصمیمات کاملا اشتباه شرکت سونی در طی سال‌هایی است که به سرتیتر اخبار تبدیل شده بود. به نظر می‌رسد اخبار توقف‌ قسمت‌های مختلف دستگاه‌های اکسپریا، در ماه‌های آتی باز هم به گوش خواهد رسید؛ چرا که امروز شاهد خبر توقف توسعه اکسپریا هوم، برنامه لانچر اختصاصی اکسپریا هستیم.

این لانچر اختصاصی اکنون وارد فاز نگهداری شده است. در فاز نگهداری هیچ قابلیتی جدیدی توسعه داده نخواهد شد و شاهد آپدیت‌های بزرگ نخواهیم بود؛ تنها آپدیت‌های امنیتی برای رفع مشکلات فعلی عرضه می‌شود. در واقع به‌روزرسانی‌های آتی اکسپریا هوم، معطوف به هماهنگی اپلیکیشن‌های مختلف یا رفع ناهماهنگی‌های نرم‌افزاری است. محدود کردن تجارت گوشی هوشمند سونی در ابعاد سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در حال وقوع است. به نظر شما چه آینده‌ای در انتظار سونی موبایل خواهد بود؟


منبع : زومیت
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

راهکاري مردم‌اقبال براي توسعه پايدار تهران

مردم اعتماد خودشان را به سيستم تفکيک زباله از دست داده‌‌اند و بايد اعتماد آنها را جلب کرد؛ مسلما کاري که مردم به آن اقبال نشان دهند و از نظر آنها مفيد باشد، منجر به توسعه پايدار مي‌شود و اقبال مردم به طرح‌ها باعث مي‌شود هزينه آن را بدهند و کار ماندگار و پايدار خواهد شد.

پارک، خانه شما نیست! سگ‌ها را ببندید

دستکم سگ های بزرگ، عامل بالقوه خطر هستند و به استناد همین قوانین موجود، پلیس می تواند از تردد آنها در معابر عمومی جلوگیری کند. به نظر می رسد، اکثریت نیز با این پیشنهاد موافق باشند چرا که سگ هایی مانند سگ های حادثه ساز لواسان، در هر نقطه دیگری می توانند فجایعی حتی بدتر بیافرینند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: خروج قطار مسافربری تهران به زاهدان از ریل راه آهن به علت طوفان شن

خروج قطار مسافربری تهران به زاهدان از ریل راه آهن به علت طوفان شن روابط عمومی راه آهن اعلام کرد با تلاش مامورین فنی قطار مسیر بازگشایی شد و قطار به مسیر خود ادامه داد.

ویدیو : متفاوت ترین سالن کنسرتی که تا به حال دیده اید!

متفاوت ترین سالن کنسرتی که تا به حال دیده اید! کمپانی Gala Systems سیستم برقی-مکانیکی برای این سالن تعریف کرده تا بتوان از فضای بیشتری برای کارهای مختلف بهره گرفت.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر