توسعه برنامه لانچر اختصاصی اکسپریا هوم متوقف شد

شناسه خبر: 136242 سرویس: فناوری ، اقتصادی سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۳۴ : ۱۷ : ۰۰
توسعه برنامه لانچر اختصاصی اکسپریا هوم متوقف شد
سونی موبایل در آخرین تصمیم خود، توسعه برنامه اختصاصی لانچر گوشی‌های هوشمند این شرکت با نام اکسپریا هوم را متوقف کرد.
۵۵آنلاین :

 

سونی موبایل پس از ضرردهی‌ متوالی، در آخرین گزارش مالی اعلام کرد که تجارت گوشی‌ هوشمند توسط این شرکت محدودتر از گذشته خواهد شد. اخبار ناامیدکننده برای این برند باسابقه باز هم ادامه داشت و شاهد بودیم پروژه‌هایی موفق در دستگاه‌های سونی همانند برنامه TrackID و برنامه هواشناسی به پایان خود نزدیک شدند و در نهایت سونی خبر توقف توسعه آن‌ها را رسمی کرد. 

ساختار سونی موبایل به نسبت سال‌های گذشته بسیار ضعیف‌تر شده و این نتیجه تصمیمات کاملا اشتباه شرکت سونی در طی سال‌هایی است که به سرتیتر اخبار تبدیل شده بود. به نظر می‌رسد اخبار توقف‌ قسمت‌های مختلف دستگاه‌های اکسپریا، در ماه‌های آتی باز هم به گوش خواهد رسید؛ چرا که امروز شاهد خبر توقف توسعه اکسپریا هوم، برنامه لانچر اختصاصی اکسپریا هستیم.

این لانچر اختصاصی اکنون وارد فاز نگهداری شده است. در فاز نگهداری هیچ قابلیتی جدیدی توسعه داده نخواهد شد و شاهد آپدیت‌های بزرگ نخواهیم بود؛ تنها آپدیت‌های امنیتی برای رفع مشکلات فعلی عرضه می‌شود. در واقع به‌روزرسانی‌های آتی اکسپریا هوم، معطوف به هماهنگی اپلیکیشن‌های مختلف یا رفع ناهماهنگی‌های نرم‌افزاری است. محدود کردن تجارت گوشی هوشمند سونی در ابعاد سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در حال وقوع است. به نظر شما چه آینده‌ای در انتظار سونی موبایل خواهد بود؟


منبع : زومیت
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بازگشت ونزوئلا به استعمار نفتی

«ده‌ها سال بعد از امروز، بیست‌ها سال بعد از امروز، خواهید دید نفت ما را به ویرانی می‌کشاند... نفت پسماند شیطان است.» این جمله مشهور پابلو پرز آلفونزو، وزیر نفت ونزوئلا در زمان ملی شدن صنعت نفت این کشور و یکی از بنیان‌گذاران اوپک است؛ او این پیش‌بینی را برای ونزوئلا در سال ۱۹۷۶ کرد. بیش از ۴۰ سال از آن زمان می‌گذرد و حال وابستگی شدید اقتصاد ونزوئلا به نفت، این کشور را در سال‌های اخیر به فروپاشی اقتصادی و سیاسی بسیار نزدیک کرده است. هر ماه با افت تولید نفت، دولت سوسیالیست-پوپولیست نیکلاس مادورو یک گام دیگر به سمت سقوط بر‌می‌دارد. آخرین برآوردها نشان می‌دهد تولید نفت ونزوئلا ممکن است تا پایان سال جاری میلادی به کمتر از یک میلیون بشکه در روز برسد که به معنای افت بیش از ۴۲ درصدی نسبت به ابتدای سال جاری است.

پیش‌بینی فارن پالیسی از آینده تنش ایران و آمریکا

دنیس راس، دیپلمات سابق و عضو شورای روابط خارجی آمریکا با نگارش مقاله‌ای در «فارن‌پالیسی» پیش‌بینی کرده ایران و آمریکا به‌رغم جنگ لفظی اخیر در نهایت با میانجیگری ولادیمیر پوتین به پای میز مذاکره رفته و توافق خواهند کرد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: واژگونی تریلر و واکنش عجیب مردم!!

واژگونی تریلر و واکنش عجیب مردم!! باید از خودمان شروع کنیم.

ویدیو: بررسی ابعاد حقوقی دریای خزر

تا زمانی تحدید حدود دریای خزر نهایی نشود ایران از درصد اعلامی اش ( حدود ۲۰٪ ) صیانت می کند. تا کشورهای دیگر مبادرت به اکتشاف و بهره برداری از منابع انرژی نکند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر