توزیع پتو و لوازم گرمایشی بین تماشاگران افتتاحیه المپیک زمستانی

شناسه خبر: 122774 سرویس: ورزشی يكشنبه ۲۴ دي ۱۳۹۶, ۲۲ : ۱۳ : ۰۰
توزیع پتو و لوازم گرمایشی بین تماشاگران افتتاحیه المپیک زمستانی
مسوولان برگزاری المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ به هر کدام از تماشاگران مراسم افتتاحیه المپیک پتوی کوچک، بارانی و پدهای گرم کننده می‌دهد. این کار برای جلوگیری از سرمازدگی تماشاگران است.
۵۵آنلاین :

مسوولان برگزاری المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ به هر کدام از تماشاگران مراسم افتتاحیه المپیک پتوی کوچک، بارانی و پدهای گرم کننده می‌دهد. این کار برای جلوگیری از سرمازدگی تماشاگران است.

 مسوولان برگزاری  المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیش‌بینی کرده‌اند که دمای هوا در زمان برگزاری مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی ۲۰۱۷، منفی ۱۴ درجه باشد. بنابراین برای جلوگیری از سرمازدگی تماشاگران به آن‌ها پتو، پد گرم کننده و بارانی داده می‌شود.

مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی در استادیوم رو باز در پیونگ چانگ برگزار می‌شود.

در ماه نوامبر شش نفر در این منطقه بر اثر یخ زدگی در استادیوم‌ها آسیب دیدند.

قرار است که مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی ۲۰۱۸ در روز نهم فوریه با حضور ۲۵ هزار نفر برگزار شود. قرار است که در اطراف استادیوم دیواره‌هایی برای جلوگیری از باد قرار داده شوند.

در دو المپیک زمستانی قبل در سوچی و ونکوور دمای هوا بالاتر از این المپیک بوده است. در المپیک زمستانی ۱۹۹۴ لیل هم دمای هوای منفی یازده درجه بود.

در قسمت VIP استادیوم در مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی امسال پتوهای بزرگ‌تر و ضخیم‌تر به تماشاگران داده می‌شود.

احتمال می‌رود که دمای هوا در شهر کنگ فونگ که مسابقات روی یخ برگزار می‌شوند، گرم‌تر باشد.

یک هواشناس کره‌ای درباره آب و هوا در زمان برگزاری المپیک زمستانی ۲۰۱۸ می‌گوید: هر چقدر شدت باد سریع‌تر باشد تماشاگران احساس سرمای بیش‌تری می‌کنند، زیرا پیونگ چانگ منطقه‌ای کوهستانی است و شدت و مسیر باد تاثیر زیادی بر احساس سرما دارد. اگر باد شمالی باشد سرما بیش‌تر احساس می‌شود.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چرا در روزهای ناخوب باید کتاب خواند؟

بگذارید امیدوارانه فکر کنیم که یک کتاب ممکن است بیش از یک میخ سرنوشت سرزمینی را تغییر دهد.

جان مرشایمر: ایرانی‌ها تسلیم نمی‌شوند

یکی از مهم‌ترین تاثیرات سیاسی برجام که در دستور کار و اهداف فنی و حقوقی مذاکرات بیان نمی‌شد اما همواره مورد اشاره و تاکید کشورهای اروپایی‌ و آمریکا قرار داشت انتظار این‌ کشورها از برجام برای اثرگذاری بر نقش و نفوذ و "مسئولیت‌پذیر" شدن ایران در منطقه بود. هدفی نانوشته که هر یک از طرف‌ها از فضای سیاسی بعد از برجام متناسب با سیاست‌های‌شان از آن بهره‌ بردند اما در این میان کمتر کسی تصور می‌کرد این توافق نه به دلایل فنی و هسته‌ای بلکه به خاطر اهداف سیاسی و آن‌چه تمایلات، آمال و آرزوهای آمریکا و متحدان عربی و منطقه‌ای‌اش بوده است، به کما برود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اگر در دهه هفتاد اجازه میدادند دولت الكترونیك انجام شود

٥٥ آنلاین تلاش میكند در مورد افراد قضاوت نكند و مهم برای ما روش های اداره كشور هست . اما این حرف وزیر ارتباطات در مورد امضاهای طلایی و راهكار دولت الكترونیك كاملا درست است .اگر در دهه هفتاد اجازه میدادند دولت الكترونیك انجام شود. مفسدین از قدرت فاصله میگرفتند

ویدیو: علیخانی حتی مهمانان برنامه را با نظر میرعلی دعوت می کرد

علیخانی حتی مهمانان برنامه را با نظر میرعلی دعوت می کرد. علیخانی: سفارش می کنم قرارداد سال بعدت بهتر باشد؛

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر