توزیع پتو و لوازم گرمایشی بین تماشاگران افتتاحیه المپیک زمستانی

شناسه خبر: 122774 سرویس: ورزشی يكشنبه ۲۴ دي ۱۳۹۶, ۲۲ : ۱۳ : ۰۰
توزیع پتو و لوازم گرمایشی بین تماشاگران افتتاحیه المپیک زمستانی
مسوولان برگزاری المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ به هر کدام از تماشاگران مراسم افتتاحیه المپیک پتوی کوچک، بارانی و پدهای گرم کننده می‌دهد. این کار برای جلوگیری از سرمازدگی تماشاگران است.
۵۵آنلاین :

مسوولان برگزاری المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ به هر کدام از تماشاگران مراسم افتتاحیه المپیک پتوی کوچک، بارانی و پدهای گرم کننده می‌دهد. این کار برای جلوگیری از سرمازدگی تماشاگران است.

 مسوولان برگزاری  المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیش‌بینی کرده‌اند که دمای هوا در زمان برگزاری مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی ۲۰۱۷، منفی ۱۴ درجه باشد. بنابراین برای جلوگیری از سرمازدگی تماشاگران به آن‌ها پتو، پد گرم کننده و بارانی داده می‌شود.

مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی در استادیوم رو باز در پیونگ چانگ برگزار می‌شود.

در ماه نوامبر شش نفر در این منطقه بر اثر یخ زدگی در استادیوم‌ها آسیب دیدند.

قرار است که مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی ۲۰۱۸ در روز نهم فوریه با حضور ۲۵ هزار نفر برگزار شود. قرار است که در اطراف استادیوم دیواره‌هایی برای جلوگیری از باد قرار داده شوند.

در دو المپیک زمستانی قبل در سوچی و ونکوور دمای هوا بالاتر از این المپیک بوده است. در المپیک زمستانی ۱۹۹۴ لیل هم دمای هوای منفی یازده درجه بود.

در قسمت VIP استادیوم در مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی امسال پتوهای بزرگ‌تر و ضخیم‌تر به تماشاگران داده می‌شود.

احتمال می‌رود که دمای هوا در شهر کنگ فونگ که مسابقات روی یخ برگزار می‌شوند، گرم‌تر باشد.

یک هواشناس کره‌ای درباره آب و هوا در زمان برگزاری المپیک زمستانی ۲۰۱۸ می‌گوید: هر چقدر شدت باد سریع‌تر باشد تماشاگران احساس سرمای بیش‌تری می‌کنند، زیرا پیونگ چانگ منطقه‌ای کوهستانی است و شدت و مسیر باد تاثیر زیادی بر احساس سرما دارد. اگر باد شمالی باشد سرما بیش‌تر احساس می‌شود.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ما و بدحجابي

داشتيم وارد مركز خريد مي‌شديم كه چشمش به تابلويي افتاد كه رويش نوشته بود: «از پذيرش خانم‌هاي بدحجاب معذوريم». جمله را بلند خواند و بعد معني‌اش را پرسيد.بايد كلمه «بدحجاب» را برايش توضيح مي‌دادم.

غرضی: مدیران روحانی به دولت وفادار نیستند

وزیر پیشین پست و تلگراف گفت: اصلاح‌طلبان نمی‌توانند دولت را نگه دارند و اصولگرایان نمی‌توانند ملت را نگه دارند و این اتفاق در ۱۵۰ سال گذشته رخ داده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تخریب پنلهای خورشیدی بخاطر خشم خورشید

رهبری فرقه گرا در هند از مردم خواسته تا پانلهای خورشیدی را نابود کنند، چون خدای خورشید خشمناک شده! پیروان متعصب هم به تخریب پنل های خورشیدی مشغول شدند.

ویدیو: فضای سبز بدون استفاده

این ویدیو،فضای سبز منطقه ی ۱۴ تهران رو نشون میده،بلوار پاسدار گمنام تقاطع خیابان برادران شهید واضحی فر من سه ساله ساکن این خونه هستم،و تو این سه سال حتی برای نیم ساعت هم ندیدم که در این مجموعه برای استفاده باز باشه همونطور که در فیلم میبینید،که همه وسایل مجموعه در اثر عدم رسیدگی دچار نقص شدن .نمیدونم اگه قرار به استفاده نبوده چرا باید ساخته بشه پولی که میتونسته تو جای درست استفاده شه،اینجا خرج شده

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان