توریسم ، صنعتی سودآور و آینده دار

شناسه خبر: 153205 سرویس: اقتصادی شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۴۴ : ۱۹ : ۰۰
توریسم ، صنعتی سودآور و آینده دار
مدیرعامل در بازدید از شرکت خدمات مسافرتی و توریستی آهوان بر لزوم گسترش فعالیت‌های این شرکت تاکید کرد.
۵۵آنلاین :

به گزارش پایگاه خبری55آنلاین، رضا دولت‌آبادی در این بازدید که چهارشنبه چهاردهم آذرماه انجام شد، با اشاره به ظرفیت‌های موجود در صنعت توریسم کشور گفت: ارائه خدمات گردشگری به مسافران داخلی و خارجی در حال حاضر از جمله صنایع سودآور به شمار می‌رود و اینکه نام یک بانک معتبر و با سابقه پشتوانه یک شرکت خدمات مسافرتی باشد، می‌تواند به عنوان مزیت رقابتی در توسعه خدمات این شرکت محسوب شود.

وی با اشاره به ظرفیت‌های توریست‌پذیری شهرهای مختلف کشور یادآور شد: با توجه به ضریب امنیت بالای جمهوری اسلامی ایران در منطقه بر اساس آمار توجه بسیاری از توریست‌های خارجی به شهرهای تاریخی و آثار باستانی کشور جلب شده و آهوان نیز باید سهم شایسته‌ای را از این بازار پردرآمد و آینده‌دار کسب کند.

مدیرعامل با بیان اینکه شرکت آهوان در گام نخست ظرفیتی چندین هزار نفری، شامل همکاران شاغل و بازنشسته و خانواده های شان را در اختیار دارد تاکید کرد: ارائه خدمات مسافرتی مطلوب به همکاران بهترین تبلیغ برای آهوان است و این شرکت باید به گونه‌ای خدمات را متناسب‌ و با کیفیت ارائه کند که انتخاب اول همکاران، آهوان باشد.

دولت‌آبادی با اشاره به روش‌های نوین بازاریابی توریسم از جمله اپلیکیشن‌های خدمات مسافرتی، ابراز امیدواری کرد با ایجاد تنوع در رویکردهای خدمات اقامتی و مسافرتی شرکت آهوان، اخبار خوب و جدیدی از این شرکت تحت مالکیت بانک شنیده شود.

شیرپور مدیرعامل شرکت آهوان نیز در این بازدید گزارشی از اقدامات و برنامه‌های این شرکت ارائه کرد.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حال محله هرندی، خوب خراب است.

اعتیاد در بین افراد ساکن در دروازه غار بیداد می کند و کشیدن دیوار بر دور پارک هرندی دوایی بر دردهای مردم آن منطقه نشده است.

تفاوتِ اروپا با آمریکا در مورد ایران

قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند. به سختی بشر بتواند قدرت، انصاف، اخلاق و راست گویی را در یک شبکه جمع کند. متاسفانه، وقتی قدرت افزایش می یابد، دیگران اهمّیت خود را از دست می دهند. درروابط بین الملل، اهمّیت دادن عمدتا اقتصادی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اینگونه است که خرج دولت از فایده اش بیشتر میشود

ویدیو: خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت

خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت. گوردن بنکس دروازه بان تیم ملی انگلیس و فاتح جام جهانی ۱۹۶۶ در ۸۱ سالگی درگذشت. او در جام جهانی ۱۹۷۰ با مهار این ضربه سر از #پله جاودانه شد. از این نجات دروازه به عنوان یکی از بهترین سیوهای تاریخ جام های جهانی یاد می شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر