توریسم ، صنعتی سودآور و آینده دار

شناسه خبر: 153205 سرویس: اقتصادی شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۴۴ : ۱۹ : ۰۰
توریسم ، صنعتی سودآور و آینده دار
مدیرعامل در بازدید از شرکت خدمات مسافرتی و توریستی آهوان بر لزوم گسترش فعالیت‌های این شرکت تاکید کرد.
۵۵آنلاین :

به گزارش پایگاه خبری55آنلاین، رضا دولت‌آبادی در این بازدید که چهارشنبه چهاردهم آذرماه انجام شد، با اشاره به ظرفیت‌های موجود در صنعت توریسم کشور گفت: ارائه خدمات گردشگری به مسافران داخلی و خارجی در حال حاضر از جمله صنایع سودآور به شمار می‌رود و اینکه نام یک بانک معتبر و با سابقه پشتوانه یک شرکت خدمات مسافرتی باشد، می‌تواند به عنوان مزیت رقابتی در توسعه خدمات این شرکت محسوب شود.

وی با اشاره به ظرفیت‌های توریست‌پذیری شهرهای مختلف کشور یادآور شد: با توجه به ضریب امنیت بالای جمهوری اسلامی ایران در منطقه بر اساس آمار توجه بسیاری از توریست‌های خارجی به شهرهای تاریخی و آثار باستانی کشور جلب شده و آهوان نیز باید سهم شایسته‌ای را از این بازار پردرآمد و آینده‌دار کسب کند.

مدیرعامل با بیان اینکه شرکت آهوان در گام نخست ظرفیتی چندین هزار نفری، شامل همکاران شاغل و بازنشسته و خانواده های شان را در اختیار دارد تاکید کرد: ارائه خدمات مسافرتی مطلوب به همکاران بهترین تبلیغ برای آهوان است و این شرکت باید به گونه‌ای خدمات را متناسب‌ و با کیفیت ارائه کند که انتخاب اول همکاران، آهوان باشد.

دولت‌آبادی با اشاره به روش‌های نوین بازاریابی توریسم از جمله اپلیکیشن‌های خدمات مسافرتی، ابراز امیدواری کرد با ایجاد تنوع در رویکردهای خدمات اقامتی و مسافرتی شرکت آهوان، اخبار خوب و جدیدی از این شرکت تحت مالکیت بانک شنیده شود.

شیرپور مدیرعامل شرکت آهوان نیز در این بازدید گزارشی از اقدامات و برنامه‌های این شرکت ارائه کرد.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خصوصی سازی در ایران چگونه به انحراف کشیده شد؟

بحران بزرگ سال ۱۹۲۹ میلادی و مقبولیت نظریات کینز و به دنبال آن وقوع جنگ جهانی دوم سبب شد تصدی های دولتی در اقتصادها افرایش قابل ملاحظه ای پیدا کند.

مافیای کنکور

هر گاه موضوعی برای مردم مهم باشد،مردم از آن نقطه آسیب پذير نشان می دهند و این فرصت را برای عده ای سودجو مهیا می سازد تا از آب گل آلود ماهی بگیرند و جیب مردم را خالی کرده و جيب هاى خود را پر ميكنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر