توجه ویژه مخابرات ایران به حمایت از کالای ایرانی

شناسه خبر: 129562 سرویس: گوناگون يكشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۷, ۱۸ : ۱۲ : ۰۰
توجه ویژه مخابرات ایران به حمایت از کالای ایرانی
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تاکید کرد که مسئولیت اجتماعی به معنای توجه و تمرکز بر مهمترین مسائل و دغدغه‌های جامعه هدف حکم می‌کند شرکت مخابرات ایران به عنوان نشانی ملی به دو موضوع آب و حمایت از کالای ایرانی توجه ویژه‌ای داشته باشد.
۵۵آنلاین :

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تاکید کرد که مسئولیت اجتماعی به معنای توجه و تمرکز بر مهمترین مسائل و دغدغه‌های جامعه هدف حکم می‌کند شرکت مخابرات ایران به عنوان نشانی ملی به دو موضوع آب و حمایت از کالای ایرانی توجه ویژه‌ای داشته باشد.

 مجید صدری در مطلبی در صفحه اینستاگرام خود اظهار کرد: در حوزه حمایت از کالای ایرانی که از سوی مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۷ به این نام مزین شد دو نکته باید تفکیک شود، نخست حمایت مدیران و مسئولان کشور از کالای ایرانی که مهمترین شاخص در تقویت تولید و ارتقاء کیفیت کالای ایرانی است.

وی ادامه داد: به طور مثال در نظرسنجی اخیر یکی از مراکز معتبر نظرسنجی، درصد بالایی از جامعه ایرانی خواستار حمایت جدی مدیران از تولید ایرانی شده‌اند. این امر توجه جامعه مدیران مخابرات ایران را به مقوله حمایت از کالای ایرانی ضروری می‌سازد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران افزود: موضوع دوم حمایت قاطبه مردم از کالای ایرانی است. بدون تردید بسیاری از مهمترین مشکلات اقتصادی اجتماعی نظیر اشتغال، فقر، اعتیاد، و حتی مناسبات بین‌المللی کشور در صورتی سامان خواهد یافت که کشورمان بتواند از اقتدار مناسب و قابل قبولی در بخش تولید ملی برخوردار شود و برای جلب این حمایت، حرکت هماهنگ مدیران و مصرف‌کنندگان برای ارتقاء فرهنگ تولید و مصرف کالای ایرانی ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: در موضوع آب نیز با توجه به وارد شدن کشور در دهه دوم خشکسالی و به ویژه کاهش ۴۰ درصدی بارش‌ها در سال اخیر، لزوم کمک به شرایط پر مخاطره سال جدید را باید در نظر داشت. عدم توجه جدی مردم به مقوله مصرف آب و نداشتن رویکردهای نوین باعث شده است که در سال ۱۳۹۷ جامعه ایرانی موضوع خشکسالی و کمبود آب را بیش از پیش لمس کند. همانگونه که وزیر محترم نیرو دوم فروردین ماه در پیامی به مناسبت روز جهانی آب از جامعه ایرانی می‌خواهد که به اهمیت آب بیندیشیم و در گذشته خود به دیده انتقاد و انصاف بنگریم.

صدری تصریح کرد: چیزی که در مقوله آب حائز اهمیت است این است که امروز آب یک مقوله درجه اول ملی است که باید مردم، شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و تاثیرگذار ملی به آن توجه ویژه داشته باشند. در شرکت مخابرات ایران هم ضروری است علاوه بر در اختیار گذاشتن کمک‌های فنی و تبلیغاتی به مجموعه مدیریت آب کشور، همه مکانیزم‌های مصرف صحیح آب در ساختمان‌های متعدد مخابرات مورد توجه قرار گیرد. از همه بخش‌های تصمیم‌گیر و فرهنگ‌ساز شرکت مخابرات ایران می‌خواهم تلاش کنند و در این دو مقوله مهم، طرح‌های حمایتی موثری برای عمل به مسئولیت اجتماعی شرکت آماده کرده و برنامه عملیاتی مناسبی تهیه کنند.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر
نمی خواهم گوشی موبایل بخرم!

55درصد کاهش درخواست خرید گوشی موبایل!

در سال‌های اخیر، شاهد کاهش درخواست خرید گوشی موبایل بوده‌ایم. افرادی که زمانی پیگیر و مشتاق خرید جدیدترین مدل گوشی‌های تلفن همراه بودند، در حال حاضر تا جایی که می‌توانند از گوشی فعلی خود استفاده می‌کنند و کمتر دنبال تعویض آن هستند.

تکرار یک تجربه ناموفق

با وجود گذشت چندین سال از عمر صندوق توسعه ملی، همواره عملکرد این صندوق و چگونگی استفاده از منابع آن مورد بحث بوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر
نقاشی روی دیوارهای کاراکاس

نقاشی روی دیوارهای کاراکاس

نقاشی روی دیوارهای کاراکاس

نقاشی با ته مانده موی مشتریان درآرایشگاه!

خلاقیتی که با مو به خرج داده اند!

نقاشی با ته مانده موی مشتریان در آرایشگاه!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر