تهدید تازه فیفا: حقوق بازیکن را ندهید قراردادش فسخ می شود

شناسه خبر: 117084 سرویس: ورزشی چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶, ۱۴ : ۱۲ : ۰۰
تهدید تازه فیفا: حقوق بازیکن را ندهید قراردادش فسخ می شود
فیفا تأیید کرد نگرفتن حقوق می‌تواند باعث فسخ قرارداد یک طرفه از سوی بازیکن شود.
۵۵آنلاین :

مقامات فیفا به بازیکنان فوتبال این اجازه را داده‌اند تا در صورتی که باشگاه‌هایشان حقوق و دستمزد آنها را پرداخت نکردند و یا رفتار درست و مناسبی با آنها نداشتند، باشگاه را ترک کنند. این موضوع توسط بالاترین مقام فیفا همراه با FIFPro سندیکای بین‌المللی بازیکنان اعلام شد.

طبق این تصمیم، بازیکنان می‌توانند در صورتی که برای دو ماه حقوق‌هایشان را دریافت نکردند و یا مورد بد رفتاری قرار گرفتند (به عنوان مثال مجبور شدند تا جدای از سایر بازیکنان و به تنهایی تمرین کنند) قراردادشان را فسخ کنند و به باشگاه دیگری بپیوندند.
فیلیپه پیات، رئیس FIFPro در این رابطه گفت: «اگرچه تیم‌ها در لیگ‌هایی بزرگ و پرطرفدار با بازیکنان‌شان خوب رفتار می‌کنند اما لیگ‌هایی نیز هستند که در آنها حقوق کاری فوتبالیست‌ها به صورت روزمره نادیده گرفته می‌شود.» 


منبع : ایران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

افغانهای دوست داشتنی

در ایران اکثریت مهاجران را همسایگان افغانستانی ما شکل می‌دهند و آمار جرم‌خیزی آنان بسیار پایین‌تر از افراد جامعه میزبان است

چگونه عادت خودنمایی را کنار بگذاریم

این روزها کوچک‌ترین اشتباه در شبکه‌های اجتماعی تبدیل به اسناد آنلاین می‌شود. بنابراین بهتر است پیش از انتشار هر خبری خودنمایی را کنار بگذاریم و در مورد نحوه‌ی بیان آن به خوبی فکر کنیم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: گداهای متفاوت در اندونزی

بعضی گداها در اندونزی لباس عروسک به تن می کنند و در خیابان همراه موزیک می رقصند. آنها قر می دهند، چشمک می زنند و زبان درازی می کنند تا مردم بخندند و پول بدهند.

ویدیو: نجات راننده تایوانی از مرگ در پی سقوط سنگ از کوه

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان