تلگراف مدعی شد دولت ترامپ از قطر خواسته تا از گروه‌های هوادار ایران حمایت نکند

شناسه خبر: 133755 سرویس: سیاست يكشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۳۴ : ۱۷ : ۰۰
تلگراف مدعی شد  دولت ترامپ از قطر خواسته تا از گروه‌های هوادار ایران حمایت نکند
روزنامه انگلیسی مدعی پیام دولت آمریکا به امیرنشین قطر برای قطع حمایت از گروه‌های هوادار ایران شد.
۵۵آنلاین :

روزنامه انگلیس «دیلی تلگراف» روز یکشنبه مدعی شد که دولت آمریکا از قطر خواسته تا از حمایت‌های خود از گروه‌های هوادار ایران دست بکشد.

این روزنامه مدعی شد بین مقام‌های دولت قطر و برخی مقام‌های حزب الله لبنان و ایران روابطی برقرار است.

دیلی تلگراف مدعی شد که دولت قطر مبالغی را به نیروهای هوادار ایران برای آزاد سازی گروگان‌های قطری در منطقه پرداخت کرده و با سران ارشد حزب الله و ایران  گفت‌‌وگوهایی صورت گرفته است.

یک مقام ارشد دولت آمریکا به دیلی تلگراف گفته که برخی مقام‌های رسمی دولت قطر با برخی مقام‌های نظامی ایران ارتباط برقرار کرده‌اند.

این مقام آمریکایی اظهار داشت: «در برهه‌ای که دولت آمریکا در تلاش برای ترغیب ایران در خاتمه دادن به حمایت از برخی گروه‌های خرابکار در غرب آسیا است فکر نمی‌کنیم که ادامه رابطه قطر با این گروه‌ها مفید باشد.»


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سه سناریوی پیش رو

یوهان الاماف ایکس استریتانتخابات میان دوره‌ای کنگره آمریکا که روز ششم ماه آینده میلادی یعنی کمتر از سه هفته دیگر برگزار می‌شود از جهات مختلف بسیار پر اهمیت است. در روز انتخابات، شهروندان برای انتخاب تمامی ۴۳۵ نماینده مجلس نمایندگان و ۳۵ نماینده مجلس سنا پای صندوق‌های رای حاضر خواهند شد. در حال حاضر جمهوری‌خواهان در هر دو مجلس اکثریت را در اختیار دارند و ریاست جمهوری نیز در دست حزب جمهوری‌خواه است.

دیوار کوتاه خرد اقتصادی

اقتصاد کشور شرایط سختی را سپری می‌کند، تورم از محدوده آرامش خارج شده و قیمت‌ها در حال افزایش است، رشد اقتصادی کاهش پیدا کرده و امید به رونق در ماه‌های آینده نیز کمتر شده است. با این همه، تمام وقت و انرژی سیاست‌گذاری اقتصادی کشور معطوف نرخ ارز شده و روزی نیست که دولتمردی سابق یا قدرتمندی حاضر، سازی کوک نکرده باشد، پیش‌بینی نرخی نکرده باشد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: جنایت بزرگ ترامپ

ترامپ:عربستان از ما ده ها میلیارد دلار اسلحه می خرد و ما حاضر نیستیم به خاطر قتل انسانها، از سر روابطمان با عربستان و قراردادهای پر سود نظامی با آنها بگذریم.

ویدیو: شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟

شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟ واگذاری ۱۷۰۰ ملک و آپارتمان نجومی در دوره قالیباف

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر