تلگراف مدعی شد دولت ترامپ از قطر خواسته تا از گروه‌های هوادار ایران حمایت نکند

شناسه خبر: 133755 سرویس: سیاست يكشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۳۴ : ۱۷ : ۰۰
تلگراف مدعی شد  دولت ترامپ از قطر خواسته تا از گروه‌های هوادار ایران حمایت نکند
روزنامه انگلیسی مدعی پیام دولت آمریکا به امیرنشین قطر برای قطع حمایت از گروه‌های هوادار ایران شد.
۵۵آنلاین :

روزنامه انگلیس «دیلی تلگراف» روز یکشنبه مدعی شد که دولت آمریکا از قطر خواسته تا از حمایت‌های خود از گروه‌های هوادار ایران دست بکشد.

این روزنامه مدعی شد بین مقام‌های دولت قطر و برخی مقام‌های حزب الله لبنان و ایران روابطی برقرار است.

دیلی تلگراف مدعی شد که دولت قطر مبالغی را به نیروهای هوادار ایران برای آزاد سازی گروگان‌های قطری در منطقه پرداخت کرده و با سران ارشد حزب الله و ایران  گفت‌‌وگوهایی صورت گرفته است.

یک مقام ارشد دولت آمریکا به دیلی تلگراف گفته که برخی مقام‌های رسمی دولت قطر با برخی مقام‌های نظامی ایران ارتباط برقرار کرده‌اند.

این مقام آمریکایی اظهار داشت: «در برهه‌ای که دولت آمریکا در تلاش برای ترغیب ایران در خاتمه دادن به حمایت از برخی گروه‌های خرابکار در غرب آسیا است فکر نمی‌کنیم که ادامه رابطه قطر با این گروه‌ها مفید باشد.»


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ایران هراسی و ایرانی هراسی را دریابید

خانم «زهرا کریمی» که یک اقتصاددان است، با اشاره به این که قرار گرفتن ایران در لیست سیاه FATF بانک‎های کشور‌های مختلف را از ارائه خدمات به اتباع ایرانی نگران کرده است، گفته:

راهکاري مردم‌اقبال براي توسعه پايدار تهران

مردم اعتماد خودشان را به سيستم تفکيک زباله از دست داده‌‌اند و بايد اعتماد آنها را جلب کرد؛ مسلما کاري که مردم به آن اقبال نشان دهند و از نظر آنها مفيد باشد، منجر به توسعه پايدار مي‌شود و اقبال مردم به طرح‌ها باعث مي‌شود هزينه آن را بدهند و کار ماندگار و پايدار خواهد شد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: خروج قطار مسافربری تهران به زاهدان از ریل راه آهن به علت طوفان شن

خروج قطار مسافربری تهران به زاهدان از ریل راه آهن به علت طوفان شن روابط عمومی راه آهن اعلام کرد با تلاش مامورین فنی قطار مسیر بازگشایی شد و قطار به مسیر خود ادامه داد.

ویدیو : متفاوت ترین سالن کنسرتی که تا به حال دیده اید!

متفاوت ترین سالن کنسرتی که تا به حال دیده اید! کمپانی Gala Systems سیستم برقی-مکانیکی برای این سالن تعریف کرده تا بتوان از فضای بیشتری برای کارهای مختلف بهره گرفت.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر