تلاش رژیم اشغالگر برای سرکوب انتفاضه فلسطینیان با نصب دوربین‌های مداربسته

شناسه خبر: 94711 سرویس: جهان جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵, ۲۱ : ۱۴ : ۰۰
تلاش رژیم اشغالگر برای سرکوب انتفاضه فلسطینیان با نصب دوربین‌های مداربسته
رژیم صهیونیستی در پی شکست نهادهای امنیتی آن برای سیطره کامل بر کرانه باختری و ممانعت از وقوع عملیات‌های شهادت‌طلبانه و استمرار انتفاضه قدس، به استفاده از دوربین‌های مدار بسته روی آورده است.
۵۵آنلاین :

شهرهای کرانه باختری اخیرا شاهد تنش محسوس به دنبال اجرای چندین عملیات شهادت‌طلبانه به خصوص عملیات موسوم به «کامیون انتفاضه» است که به کشته شدن 4 نظامی صهیونیست منجر شد و رژیم صهیونیستی را به تشدید تدابیر امنیتی و گسترش بازداشت‌ها و یورش‌ها وادار کرده است.

طبق گزارش پایگاه الرساله، رژیم صهیونیستی در راستای سرکوب این عملیات‌ها و تحت کنترل درآوردن کرانه باختری به نصب دوربین‌های کوچک بر بام‌ خانه‌های شهروندان ساکن شهرهای مختلف کرانه باختری از جمله بیت‌لحم با هدف جاسوسی و رصد فعالیت‌های شهروندان و جوانان روی آورده است.

بنابر این گزارش، مشخصه این دوربین‌ها کوچک بودن حجم آن و اتصال آن به شبکه الکترونیکی است که قادر است در طول ساعات شبانه‌روز تصویربرداری کرده و آن را ارسال نماید.

در همین رابطه یکی از شهروندان ساکن شهرک «تقوع» در شرق شهر بیت‌لحم گفت که نیروهای اشغالگر به بهانه بازجویی به منزل من آمده و دوربین کوچی را در داخل منزل من کار گذاشته‌اند.

«فؤاد الخفش» مدیر مرکز مطالعات اسرا نیز درباره نصب دوربین‌ها و دستگاه‌های شنود در داخل منازل فلسطینیان هشدار داد و گفت که تعدادی از شهروندان فلسطینی در کرانه باختری دستگاه‌های شنود و کنترل در منازل خود پیدا کرده‌اند.

وی اشاره کرد که این دوربین‌ها به صورت دائمی اعضای خانواده را زیرنظر داشته و هر گونه اطلاعات درباره آنها را مستقیما به دستگاه‌های اطلاعاتی رژیم اشغالگر انتقال می‌دهند.

الخفش افزود که این اقدام رژیم صهیونیستی نقض آشکار حقوق بشر و تجاوز به حریم منازل فلسطینیان است.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

این حسین کیست....؛؟

این حسین کیست که همه عالم دیوانه اوست، این جمله مختصر ترین و کاملترین جمله ای است که می توان با آن امام حسین علیه السلام را توصیف کرده و پی به عظمتش در عالم بشریت برد، آری واقعاً این حسین کیست؟

از سخنرانی به عنوان عمار، تا جاسوس اسرائیل!

حالا لااقل به حرمت خون شهدای مدافع حرمی که با جاسوسی این آدم اطلاعاتشان به دشمن داده شد، بیایید و بگویید با تأیید چه کسانی این آدم در بعد نظامی آنقدر رشد کرد که به حد بالای دسترسی به اطلاعات مدافعان حرم رسید و شد و آن‌چه نباید می‌شد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : جنایات جنگی ترکیه علیه سوریه

ویدئو : مردان مسلح پسر ال چاپو را فراری دادند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر