نتیجه‌ای یافت نشد.

تلاش داعش برای اشغال فرودگاه T4 در اطراف حمص

شناسه خبر: 91782 سرویس: جهان دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۴۰ : ۱۹ : ۰۰
تلاش داعش برای اشغال فرودگاه T4 در اطراف حمص
عناصر داعش امروز حملاتی را به ‌فرودگاه نظامی T4 واقع در استان حمص انجام دادند و درگیری های شدیدی میان ارتش سوریه تروریستها در اطراف آن در جریان است.
۵۵آنلاین :

 

پایگاه قاسون، وابسته به مخالفان سوری، ادعا کرد درگیریهای شدیدی میان نیروهای مقاومت و تروریستهای داعش در حومه شرقی حمص سوریه در جریان است و منابع وابسته به مخالفان ادعا کرده اند این درگیری ها در اطراف فرودگاه نظامی T4 در جریان است و داعش قصد دارد این فرودگاه را اشغال کند.
از سوی دیگر ارتش سوریه با آتش توپخانه و شلیک موشک به مواضعی که داعش قصد پیشروی به سمت آنها را دارد درصدد ممانعت از پیشروی آنهاست. همچنین جنگنده های روسیه حملات هوایی گسترده‌ای را به مناطق اطراف این فرودگاه انجام دادند تا مانع از پیشروی داعش به این منطقه شوند. در همین راستا، مرکز موسوم به "دیده بان حقوق بشر سوریه" ادعا کرد داعش توانسته است تقریبا این فرودگاه را محاصره کند.
فرودگاهT4  در فاصله 25 کیلومتری میدان گازی "شاعر" و 100 کیلومتری شرق حمص واقع شده است و عناصر داعش در نوامبر سال 2014 نیز پس از اشغال میادین گازی شاعر و "جحار" این فرودگاه را محاصره کرده بودند ولی موفق نشدند آن را به اشغال درآورند.


منبع : العالم
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

اقتصاد از قوه قضائیه چه می خواهد؟

از جذابیت های ایران امروز یکی این است که آنچه فرنگی ها در کتاب های تاریخ می خوانند ما به چشم دیده و به گوش می شنویم.

آمارها چه تصویری از نرخ رشد فقر ارائه می کنند؟

برخورداری افراد از عدالت اقتصادی همواره یکی از دغدغه های اصلی سیاستگذاران اقتصادی در کشور بوده است، گام اول در این راستا داشتن برآوردی دقیق از تعداد فقرا و شناسایی ویژگی های گروه های فقیر است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

ویدیو : یک بیماری که به تازگی از سوی سازمان بهداشت جهانیWHO شناسایی شده است!

یک بیماری که به تازگی از سوی #سازمان_بهداشت_جهانیWHO شناسایی شده است! #فرسودگی_شغلی یا #کارزدگی این بیماری قرار است در سال ۲۰۲۲ به رسمیت شناخته شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر