تعیین یک میانجی جدید برای آزادی نظامیان لبنانی ربوده شده توسط داعش

شناسه خبر: 93183 سرویس: جهان يكشنبه ۱۲ دي ۱۳۹۵, ۴۷ : ۱۵ : ۰۰
تعیین یک میانجی جدید برای آزادی نظامیان لبنانی ربوده شده توسط داعش
مسئولان لبنانی از تعیین یک میانجی جدید برای حل پرونده 9 نظامی لبنانی ربوده شده توسط داعش خبر دادند.
۵۵آنلاین :

 روزنامه فرامنطقه‌ای الشرق الاوسط به نقل از عباس ابراهیم، مدیرکل امنیت عمومی لبنان از تعیین این میانجی جدید که لبنانی الاصل است برای حل پرونده 9 نظامی لبنانی خبر داد که از اوت 2014 توسط داعش ربوده شده‌اند.

ابراهیم با تاکید بر اصرار دولت لبنان برای فیصله یافتن این مساله، ابراز امیدواری کرد که در سال جدید میلادی شاهد حل پرونده و آزادی نظامیان ربوده شده باشد. او گفت: شاید زمان زیادی گذشته باشد اما اگر در نهایت ما به نتیجه‌ای که می‌خواهیم برسیم، زمان مهم نیست.

مدیرکل امنیت عمومی لبنان در ادامه گفت: در هیچ موقعیتی توقف نکردیم که از نو شروع کنیم، همواره واسطه‌هایی وجود داشته‌اند و امروز نیز یک میانجی جدی لبنانی در تلاش برای حل این مشکل است و سختی‌هایی را که ما برای او ایجاد کرده‌ایم، تحمل می کند و کار را پیش می‌برد.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در مسیر خودباوری

عزت نفس به معنای احساس ارزشمندی شخصی است و به عبارت دیگر، به این معناست که چقدر خود را انسانی ارزشمند و قابل احترام می‌دانیم. تفاوت عزت‌نفس با اعتماد به نفس در گستردگی مفهوم عزت نفس است. اعتماد به نفس به موضوع بستگی دارد، ممکن است یک فرد در آشپزی اعتماد به نفس داشته باشد ولی در رانندگی یا نقاشی کردن فاقد اعتماد به نفس باشد ولی عزت نفس یک مفهوم کلی است و در تمام حیطه های زندگی فردی، اجتماعی، شغلی،عاطفی و... تاثیر دارد و نباید این دو مفهوم‌ با یکدیگر خلط شود.

چرا محیط کسب و کار بهبود پیدا نمی‌کند؟

آنچه در دهه های اخیر مبنای ارزیابی و رتبه بندی کشورها از لحاظ اقتصادی قرار گرفته، محیطی است که در آن بنگاه های اقتصادی فعالیت دارند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : جاستین ترودو در چهارسالی که گذشت

ویدئو : ده ها خودرو در سیل اسپانیا واژگون شدند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر