تظاهرات ضد صهیونیستی در واشنگتن دی سی

شناسه خبر: 128047 سرویس: تصویر پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶, ۳۶ : ۱۱ : ۰۰
تظاهرات ضد صهیونیستی در واشنگتن دی سی
تظاهرات ضد صهیونستی در شهر واشنگتن دی سی آمریکا برگزار شد، همزمان قرار بود کنفرانس بین المللی ضد صهیونستی نیز در تهران برگزار شود که لغو شد.
۵۵آنلاین :

در اسفند ماه جاری تظاهرات ضد صهیونستی در شهر واشنگتن دی سی آمریکا برگزار شد. همزمان با این تظاهرات قرار بود در ایران نیز کنفرانس بین المللی ضد صهیونیستی تحت عنوان «قدس؛ پایتخت همیشگی فلسطین» برگزار شود که این کنفرانس به دلیل پاره ای از مشکلات لغو و به اردیبهشت سال جاری موکول شد.

 

 


منبع : مهر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ما و مشکلات بدیهی

یکی از نشانه های توانمندی، توانایی افراد، گروه ها، مجموعه ها و کشورها در حل این مسائل و عبور از آنهاست. آیا ما توانمندی لازم برای عبور از مشکلات بدیهی را داریم.

خودمان را خسته نکنیم!

نگاه مردم به حکومت، یک کل واحد است. اجازه دهید نمونه مهم آن را یادآوری کنیم. در جریان موسسات مالی غیرمجاز، برخی از سپرده‌گذاران مدعی‌اند که پول خود را به این علت که این موسسات در سطح شهر دفتر و دستک داشته‌اند گذاشته‌اند و این به معنای رسمیت داشتن آنها است و باید مرجعی که این اجازه را داده خسارت ما را بدهد! در حقیقت از نظر مردم مخالفت بانک مرکزی با این موسسات مهم نیست. همین اجازه نیروی انتظامی به باز بودن دفاتر آنان، کافی است که در آن‌جا پول و سپرده بگذاریم و حالا باید خسارت را بانک مرکزی و حکومت بدهد!

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: گریه مجری برای جدا کردن نوزادان مهاجر از والدین

مجری شبکه «ام اس ان بی سی» در #آمریکا هنگام خواندن خبر ایجاد مراکز ویژه توسط دولت #ترامپ برای نوزادانی که از والدین مهاجر خود جدا شده اند به گریه افتاد.

ویدیو: فرار کردن کرستن نسلین

رفقای واشینگتن (سوسیالیست های دموکراتیک آمریکا) وارد یک رستوران شدند و کرستن نسلین وزیر امنیت میهن را که از مهم ترین عوامل سیاست جدا کردن کودکان از والدین مهاجر است و داشت شام می خورد اذیت و بلاخره وادار به فرار کردند

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان