تصمیمات لندن بی‌پاسخ نمی‌ماند

شناسه خبر: 128683 سرویس: جهان ، سیاست چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۸ : ۱۹ : ۰۰
تصمیمات لندن بی‌پاسخ نمی‌ماند
سفارت روسیه در لندن اقدامات دولت انگلیس درباره پرونده «اسکریپال» را خصمانه و تحریک‌آمیز خواند.
۵۵آنلاین :

خبرگزاری اسپوتنیک اعلام کرد در نخستین واکنش به اظهارات ترزا می، «ماریا زاخارووا»، سخنگوی وزارت خارجه روسیه، اعلام کرد مسکو در کمترین زمان ممکن به اظهارات نخست وزیر انگلیس پاسخ خواهد داد.

سفیر روسیه در لندن نیز گفت: هشدار می‌دهیم اگر انگلیس دیپلمات‌های روس را اخراج کند، مسکو به آن پاسخ خواهد داد.

سفارت روسیه در لندن همچنین اقدامات دولت انگلیس درباره پرونده «اسکریپال» را خصمانه و تحریک آمیز خواند.

سفارت روسیه با صدور بیانیه‌ای در واکنش به اخراج دیپلمات‌های روسیه اعلام کرد: «ما این اقدام خصمانه را کاملا غیرقابل قبول، ناموجه و کوته بینانه می‌دانیم. رهبری سیاسی کنونی انگلیس مسئول وخامت روابط روسیه-انگلیس است.»


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ما و مشکلات بدیهی

یکی از نشانه های توانمندی، توانایی افراد، گروه ها، مجموعه ها و کشورها در حل این مسائل و عبور از آنهاست. آیا ما توانمندی لازم برای عبور از مشکلات بدیهی را داریم.

خودمان را خسته نکنیم!

نگاه مردم به حکومت، یک کل واحد است. اجازه دهید نمونه مهم آن را یادآوری کنیم. در جریان موسسات مالی غیرمجاز، برخی از سپرده‌گذاران مدعی‌اند که پول خود را به این علت که این موسسات در سطح شهر دفتر و دستک داشته‌اند گذاشته‌اند و این به معنای رسمیت داشتن آنها است و باید مرجعی که این اجازه را داده خسارت ما را بدهد! در حقیقت از نظر مردم مخالفت بانک مرکزی با این موسسات مهم نیست. همین اجازه نیروی انتظامی به باز بودن دفاتر آنان، کافی است که در آن‌جا پول و سپرده بگذاریم و حالا باید خسارت را بانک مرکزی و حکومت بدهد!

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: گریه مجری برای جدا کردن نوزادان مهاجر از والدین

مجری شبکه «ام اس ان بی سی» در #آمریکا هنگام خواندن خبر ایجاد مراکز ویژه توسط دولت #ترامپ برای نوزادانی که از والدین مهاجر خود جدا شده اند به گریه افتاد.

ویدیو: فرار کردن کرستن نسلین

رفقای واشینگتن (سوسیالیست های دموکراتیک آمریکا) وارد یک رستوران شدند و کرستن نسلین وزیر امنیت میهن را که از مهم ترین عوامل سیاست جدا کردن کودکان از والدین مهاجر است و داشت شام می خورد اذیت و بلاخره وادار به فرار کردند

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان