نتیجه‌ای یافت نشد.

تروریست های داریا فراری شدند

شناسه خبر: 84170 سرویس: جهان دوشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۵, ۴۷ : ۰۶ : ۱۲
تروریست های داریا فراری شدند
شماری از تروریست هایی که از داریا به ادلب منتقل شده بودند به مناطق نامعلومی فرار کردند.
۵۵آنلاین :

55آنلاین:   براساس برخی اخبار منتشر شده، این تروریست ها در بدو ورود به شهر ادلب با درخواست فرماندهان گروه تروریستی جیش الفتح برای اعزام به مناطق درگیری در حلب و دیگر مناطق روبرو شدند.

این تروریست ها که برای آسایش بیشتر با خانواده های خود به استان ادلب پایگاه اصلی گروه تروریستی جیش الفتح رفته بودند در بدو ورود انتظار چنین درخواستی را نداشتند و به مناطق نامعلومی فرار کردند.

آخرین تروریست های موجود در شهرک داریا در غرب دمشق روز شنبه با تحویل سلاح های متوسط و سنگین خود، این شهرک را به مقصد استان ادلب ترک کردند و کنترل این شهرک را به ارتش سوریه سپردند.

 

منبع: ایرنا


منبع : ۵۵آنلاین
برچسب ها
تروریست
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

متهم اصلی بحران گوسفند

آقای سیاست‌گذار تصور می‌کند گوشت ارزان فقط با دلار ارزان امکان‌پذیر است. اما فراموش می‌کند که هزینه فرصت دلاری که با شعبده‌بازی حسابداری برای واردات گوشت ۴۲۰۰ تومان محاسبه می‌شود، درواقع همان ۱۳ هزار تومان است.

سرنوشت عجیب نوجوان چابهاری ساسان پرکان

مشخص نیست فدراسیون چه انتظاری از نوجوان کم سن و سال چابهاری دارد. پرکان تاکید می کند تنها در حرکات زمینی سررشته دارد، چرا که سایر حرکات ژیمناستیک به وسایلی نیاز دارد که در چابهار نیست. او حتی مربی هم ندارد، حالا با عمویش تمرین نمی کند و تمام تمرکزش را روی کاری قرار داده که برای ماهی 150 هزار تومان باید درگیر آن باشد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: «افتتاح هتل انرژی مثبت» در شمال نروژ نزدیک مدار قطب شمال

«افتتاح هتل انرژی مثبت» در شمال نروژ نزدیک مدار قطب شمال این هتل که 2021 افتتاح خواهد شد، کنار یخچال طبیعی Svartisen ساخته می شود و از انرژی پاک استفاده کرده تا در مقایسه با سایر هتل ها هزینه کمتری برای سوخت خواهد پرداخت.

ویدیو: انفجارخودروی پیکان هنگام سوخت گیری با کپسول گاز !

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر