نتیجه‌ای یافت نشد.

ترامپ ۱۳۱۸ ادعای غلط را از زمان روی کار آمدنش مطرح کرده است

شناسه خبر: 117355 سرویس: سیاست شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶, ۴۹ : ۱۲ : ۰۰
ترامپ ۱۳۱۸ ادعای غلط را از زمان روی کار آمدنش مطرح کرده است
بر اساس یک عملیات حقیقت‌یابی از سوی روزنامه واشنگتن پست، مشخص شد رئیس جمهوری آمریکا از زمان مراسم تحلیف ۱۳۱۸ اظهار نظر نادرست ارائه کرده است.
۵۵آنلاین :

بر اساس یک عملیات حقیقت‌یابی از سوی روزنامه واشنگتن پست، مشخص شد رئیس جمهوری آمریکا از زمان مراسم تحلیف ۱۳۱۸ اظهار نظر نادرست ارائه کرده است.

این گزارش از سوی واشنگتن‌پست از سوی تیمی از حقیقت‌یاب‌ها درباره اظهارنظرهای دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از زمان روی کار آمدنش مطرح شده است؛ این درحالیست که وی بارها گفته که رسانه‌ها "اخبار جعلی" منتشر می‌کنند.

"گلن کسلر" که بر این تیم حقیقت‌یاب نظارت می‌کند، گفت: من ۳۰ سال قبل زمانی که یک خبرنگار بخش اقتصادی در منهتن بودم اخبار مربوط به ترامپ را پوشش می‌دادم. او یک سرمایه گذار بخش ملک و املاک بود. رویارویی او با حقیقت همانند الانش بود.

واشنگتن پست یکی از سه تیم اصلی در نظارت بر گفته‌های رئیس جمهوری آمریکاست. دو مورد دیگر "PolitiFact" و "FactCheck.Ord" هستند.

مدت‌هاست که رسانه‌ها سلاح خود را به سمت ترامپ و سوابق گفته‌ها و ادعاهایش نشانه گرفته‌اند.

یکی از مواردی که ترامپ ادعا کرده بود، توئیت اکتبرش است. وی در آن نوشته بود که باب کورکر به وی التماس کرده بود تا بخاطر انتخاب مجددش در ایالت تنسی وی را مورد حمایت قرار دهد اما باب کورکر و رئیس دفترش این مساله را زیر سوال برده و معاون ارشد این سناتور گفت که ترامپ از وی خواسته تا انتخاب مجدد کورکر را در ایالت تنسی مورد بررسی قرار دهد.

در برخی از موارد ترامپ برای به دست آوردن بازدید برای حساب توئیترش اقدام به اغراق گویی می‌کند. به طوریکه در جریان طوفان ماریا در پورتوریکو او نوشته بود: آنها با طوفانی با سرعت ۲۰۰ مایل در ساعت رو برو بودند، در حالیکه براساس گزارش‌های هواشناسی این طوفان ۱۵۵ مایل بر ساعت بود.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

اعتبار «تکرار» کننده و نمک‌دان شکسته

مردی که پست مشاوره و حضور در قوه مجریه را به واسطه « تکرار می‌کنم» دارد از « تکرار» گلایه دارد. گویا جناب آشنا فراموش کرده‌اند که اعتبار ریخته، خرج خود همین آقایان شد. حضراتی که امروز نظاره گر مشکلات هستند و کاری از دستشان بر نمی‌آید، در حالی که در ایام انتخابات قول داده بودند با کلیدشان قفل‌ها را باز کنند.

دیپلماسی به سبک بابانوئل

روانشناسان معتقدند که هدیه می‌تواند گویای خیلی چیز‌ها درباره اهداکننده و دریافت کننده هدیه باشد. می‌گویند، هدیه بازتاب دهنده دنیای درون اهدا کننده است؛ حال باید دید در دنیای دیپلماسی این سبک هدیه دادن چه تعبیری را به همراه دارد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر