نتیجه‌ای یافت نشد.

ترامپ ۱۳۱۸ ادعای غلط را از زمان روی کار آمدنش مطرح کرده است

شناسه خبر: 117355 سرویس: سیاست شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶, ۴۹ : ۱۲ : ۰۰
ترامپ ۱۳۱۸ ادعای غلط را از زمان روی کار آمدنش مطرح کرده است
بر اساس یک عملیات حقیقت‌یابی از سوی روزنامه واشنگتن پست، مشخص شد رئیس جمهوری آمریکا از زمان مراسم تحلیف ۱۳۱۸ اظهار نظر نادرست ارائه کرده است.
۵۵آنلاین :

بر اساس یک عملیات حقیقت‌یابی از سوی روزنامه واشنگتن پست، مشخص شد رئیس جمهوری آمریکا از زمان مراسم تحلیف ۱۳۱۸ اظهار نظر نادرست ارائه کرده است.

این گزارش از سوی واشنگتن‌پست از سوی تیمی از حقیقت‌یاب‌ها درباره اظهارنظرهای دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از زمان روی کار آمدنش مطرح شده است؛ این درحالیست که وی بارها گفته که رسانه‌ها "اخبار جعلی" منتشر می‌کنند.

"گلن کسلر" که بر این تیم حقیقت‌یاب نظارت می‌کند، گفت: من ۳۰ سال قبل زمانی که یک خبرنگار بخش اقتصادی در منهتن بودم اخبار مربوط به ترامپ را پوشش می‌دادم. او یک سرمایه گذار بخش ملک و املاک بود. رویارویی او با حقیقت همانند الانش بود.

واشنگتن پست یکی از سه تیم اصلی در نظارت بر گفته‌های رئیس جمهوری آمریکاست. دو مورد دیگر "PolitiFact" و "FactCheck.Ord" هستند.

مدت‌هاست که رسانه‌ها سلاح خود را به سمت ترامپ و سوابق گفته‌ها و ادعاهایش نشانه گرفته‌اند.

یکی از مواردی که ترامپ ادعا کرده بود، توئیت اکتبرش است. وی در آن نوشته بود که باب کورکر به وی التماس کرده بود تا بخاطر انتخاب مجددش در ایالت تنسی وی را مورد حمایت قرار دهد اما باب کورکر و رئیس دفترش این مساله را زیر سوال برده و معاون ارشد این سناتور گفت که ترامپ از وی خواسته تا انتخاب مجدد کورکر را در ایالت تنسی مورد بررسی قرار دهد.

در برخی از موارد ترامپ برای به دست آوردن بازدید برای حساب توئیترش اقدام به اغراق گویی می‌کند. به طوریکه در جریان طوفان ماریا در پورتوریکو او نوشته بود: آنها با طوفانی با سرعت ۲۰۰ مایل در ساعت رو برو بودند، در حالیکه براساس گزارش‌های هواشناسی این طوفان ۱۵۵ مایل بر ساعت بود.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

استدلال‌هاي واهي براي توسعه‌نيافتگي

واکاوي سه دوره تاريخي که اجازه نداد کمر اقتصاد بشکند

اتحادیه: خرید طلای آب شده از سوی مردم غیر مجاز نیست

به واحدهای صنفی اعلام شده تا از خرید و فروش طلای آب شده و شمش طلا با افراد عادی که فعالیت صنفی در حوزه طلا ندارند پرهیز شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر