ترامپ در واکنش به انتقادات استریپ : به او بیش از اندازه بها داده شده است

شناسه خبر: 93796 ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۳:۱۸
ترامپ در واکنش به انتقادات استریپ : به او بیش از اندازه بها داده شده است
«دونالد ترامپ» رئیس جمهوری منتخب آمریکا که در مراسم گلدن گلوب آماج انتقادات «مریل استریپ» بازیگر سرشناس هالیوود قرارگرفت، در صفحه توئیتر خود به این اظهارات واکنش تندی نشان داد ونوشت : استریپ فردی است که به او بیش از حد بها داده شده و گرچه مرا نمی شناسد، شب گذشته حملات لفظی علیه من ترتیب داد.
۵۵آنلاین :

 ترامپ در ادامه نوشت:استریپ پادوی هیلاری[کلینتون] است که شکست سختی را در انتخابات متحمل شد. برای بار صدم تکرام می کنم ؛ هیچ وقت خبرنگار معلولی را به سخره نگرفتم و چنین کاری هم نخواهم کرد.

اظهارات ترامپ دراشاره به یکی ازسخنرانی هایش درجریان رقابت های انتخاباتی است. منتقدان ترامپ می گویند که وی در این سخنرانی، معلولیت یک خبرنگار را به سخره گرفته بوده است.
رئیس جمهوری منتخب آمریکا در توئیت بعدی خود در این رابطه نوشت:من در آن سخنرانی فقط نشان دادم که این خبرنگار چطور با تغییر گزارشی که 16 سال پیش نوشته بود، خود را خفیف کرد تا مرا بد جلوه دهد. باز هم شیطنت رسانه ای!
ترامپ درجریان رقابت های انتخاباتی با استناد به گزارشی تایید نشده مربوط به سال 2001 گفته بود که شاهد بوده «چگونه هزاران مسلمان در نیوجرسی در شب حملات 11 سپتامبر به پایکوبی پرداخته بودند».
سرژ کووالسکی نویسنده گزارش یاد شده در آن زمان اما تاکید کرد که به یاد نمی آورد صحبت از «هزاران» یا حتی «صدها» نفر بوده باشد، اظهاراتی که ترامپ بعدها در یک سخنرانی به آن پرداخت و آنطور که رسانه های آمریکایی گزارش می دهند، مسئله معلولیت این خبرنگار را دستمایه ای برای حمله به وی قرار داد. ترامپ گرچه می گوید که نمی دانسته کووالسکی معلول است.
** استریپ: اگر همه را اخراج کنیم، بازیگری در آمریکا نمی ماند
«مریل استریپ» بازیگر سرشناس هالیوود بامداد امروز (دوشنبه) در مراسم اعطای جوایز گلدن گلوب بدون اشاره مستقیم به ترامپ، انتقادات تندی را متوجه وی کرد.
استریپ که دراین مراسم به پاس یک عمر دستاورد هنری مورد تقدیر قرارگرفت، حمله ترامپ به خبرنگار نیویورک تایمز و تمسخر او را عملی دردآور و ناشایست خواند و گفت که دولت بعد اگر بخواهد «همه اتباع خارجی را اخراج کند، دیگر چیزی برای تماشا وجود نخواهد داشت».

** برندگان گلدن گلوب مشخص شدند / فروشنده فرهادی ناکام ماند
هفتاد و چهارمین مراسم گلدن گلوب بامداد امروز (به وقت تهران) برگزار شد و آثار برتر سال گذشته در دو حوزه سینما و تلویزیون مشخص شدند.
فیلم فروشنده ساخته «اصغر فرهادی» کارگردان ایرانی به نمایندگی از کشورمان در بخش خارجی این جشنواره حضور داشت که موفق به کسب جایزه نشد و میدان را به فیلم «او / Elle» محصول فرانسه واگذار کرد.
فیلم «لا لا لند» دومین فیلم پرآوازه «دیمین شزل» کارگردان 31 ساله هالیوود برنده بزرگ مراسم گلدن گلوب بود و با کسب هفت جایزه، رکورد ها را در این رابطه جا به جا کرد. 
رکورد کسب بیشترین جایزه گلدن گلوب پیش از این به صورت مشترک متعلق به فیلم های «دیوانه از قفس پرید» (1975) و «قطار سریع السیر نیمه شب» (1978) بود که هر یک موفق به کسب شش گلدن گلوب شده بودند.
«لا لا لند» علاوه بر کسب جایزه بهترین فیلم کمدی / موزیکال، جایزه بهترین فیلمنامه، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر نقش اول زن و مرد در یک فیلم موزیکال، بهترین موسیقی متن و بهترین ترانه را هم از آن خود کرد.
جایزه بهترین فیلم درام به فیلم «مهتاب»، بهترین بازیگر نقش اول مرد به «کیسی افلک» برای فیلم «منچستر کنار دریا»، بهترین بازیگر نقش اول زن در فیلم درام به ایزابل هوپرت برای فیلم «او»، بهترین بازیگر نقش اول زن در یک فیلم کمدی / موزیکال به «اما استون» برای «لا لا لند»، بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک فیلم کمدی / موزیکال به «رایان گاسلینگ»برای «لا لا لند»، بهترین بازیگر نقش مکمل فرد به «آرون تایلر» برای فیلم «حیوانات شبخیز»، بهترین بازیگر نقش مکمل مرد به «ویولا دیویس» برای فیلم «حصارها»، بهترین فیلمنامه به «دیمین شزل» برای فیلم «لا لا لند»، بهترین کارگردانی به «دیمین شزل» برای فیلم «لا لا لند»، بهترین انیمیشن به «زوتوپیا» ساخته شرکت والت دیزنی و دو جایزه بهترین موسیقی متن و بهترین ترانه به «جاستین هورویتز» برای فیلم «لا لا لند» تعلق گرفت.
دربحث جوایز تلویزیونی هم سریال «تاج» موفق به کسب جایزه بهترین مجموعه تلویزیونی شد. جایزه بهترین سریال کمدی یا موزیکال به «آتلانتا»، بهترین فیلم تلویزیونی یا سریال کوتاه به «داستان مجرمانه آمریکایی»، بهترین بازیگر مرد در یک سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی به «تام هیدلستون» برای سریال «مدیر شب»، بهترین بازیگر زن در یک سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی به «سارا پالیسون» برای «داستان مجرمانه آمریکایی»، بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک مجموعه تلویزیونی به «بیلی باب» برای مجموعه «جالوت»، بهترین بازیگر نقش اول زن در یک مجموعه تلویزیونی به «کلیر فوی» برای مجموعه «تاج»، بهترین بازیگر نقش اول زن در یک مجموعه کمدی یا موزیکال به «تریسی الیس راس» برای مجموعه «سیاه رنگ»، بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک مجموعه تلویزیونی به «اولیویا کولمن» برای مجموعه «مدیر شب» و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک مجموعه تلویزیونی به «هیو لاری» برای مجموعه «مدیر شب» تعلق گرفت.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خودروهای مزاحم هوای پایتخت

خودروهای مزاحم هوای پایتخت، با معیار «میزان نمره منفی در تست آلایندگی» معرفی شدند. نتایج معاینه فنی خودروهای سواری در تهران طی 11 ماه اول سال‌جاری نشان می‌دهد از بین 19 مدل خودروی داخلی و وارداتی، کمترین آمار مردودی در سنجش «سقف مجاز انتشار ذرات آلاینده هوا»، مربوط به ال 90 بوده است. نمره نسبتا مناسب این مدل خودروی تولید داخل، با دو برند وارداتی، برابری می‌کند. بیش از 95 درصد خودروهای تست‌شده در این سه مدل، نمره قبولی در شاخص آلایندگی را کسب کرده‌اند. «وانت»، بیشترین مزاحمت را دارد.

مجادله چمران و حافظی درباره استخدام در مترو

رییس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورا شهر تهران در جلسه غیر علنی شورای شهر از گزارش مهم سازمان بازرسی در مورد تخلفات در شرکت بهره برداری متروی تهران و بی توجهی رئیس شورای شهر نسبت به آن تذکر داد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو : اشتباه عجیب در اعلام معرفی بهترین فیلم اسکار!

مجری برنامه فیلم «لالالند» را به عنوان بهترین فیلم اسکار معرفی کرد. اما دقایقی بعد اعلام کرد که به اشتباه کارت بهترین بازیگر زن را خوانده و بهترین فیلم اسکار «مهتاب» است . وارن بیتی پاکت اشتباهی را باز کرده بود و جایزه بهترین فیلم به Moon light رسید. جیمی کیمل مجری برنامه اسكار در انتهای مراسم از همه عذرخواهی کرد و گفت می دانم گند زدم! ولي این فقط یک مراسم اهداي جایزه است. ببخشید گند زدم. از فردا می روم سر کار خودم و قول می دهم دیگر بر نگردم.

ویدیو :لحظه اعلام نام اصغر فرهادی و «فروشنده» به عنوان برنده اسکار

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان