ترامپ: میان کُردها و دولت عراق طرف هیچ‌کس را نمی‌گیریم

شناسه خبر: 115300 ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱
ترامپ: میان کُردها و دولت عراق طرف هیچ‌کس را نمی‌گیریم
ترامپ گفت: با کردها رابطه خوبی داریم و از دولت عراق هم حمایت کرده‌ایم ولی در این درگیری (میان کردها و دولت عراق) طرف هیچ کس را نمی‌گیریم
۵۵آنلاین :

رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در نشست خبری با میچ مک کانل، رهبر اکثریت جمهوری‌خواهان سنا اعلام کرد طرح بزرگ پوشش درمانی دولت باراک اوباما موسوم به «اوباماکِر» که او نتوانست آن را لغو کند به دلیل کاستی‌ها به گذشته تعلق دارد.


دونالد ترامپ در کاخ سفید اعلام کرد «اوباماکر تمام شده، مرده و فراموش شده به حساب می‌آید. دیگر چیزی به نام اوباماکر وجود ندارد. من از سال‌ها قبل گفته ام این طرح حتی در بهترین شرایط هرگز نتیجه بخش نخواهد بود».


 رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد جمهوری‌خواهان روی راه حلی «کوتاه مدت» فکر می‌کنند و پیش بینی می‌شود دموکرات‌ها نیز آن‌ها را همراهی کنند، چون به گفته او «اشتباه بی نظمی متوجه آن‌ها خواهد شد».

به گزارش خبرگزاری رویترز  دونالد ترامپ در بخش دیگری از سخنانش گفت: مطلقا هیچ تبانی میان ستاد انتخاباتی او و روسیه در طول انتخابات رخ نداده است.

او همچنین گفت: ارتباط خوبی با نمایندگان کنگره دارم. برای آنها احترام قائلم، آنها هم برای من احترام قائلند.

ترامپ افزود: با کُردها رابطه خوبی داریم و از دولت عراق هم حمایت کرده‌ایم ولی در این درگیری (میان کُردها و دولت عراق) طرف هیچ کس را نمی‌گیریم.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

انتقال آب کارون به باغات پسته رفسنجان

شركت عمران رفسنجان به مديريت عاملي سيدمحمد مرعشي قصد دارد پروژه ونك-سولگان را با هدف تأمين آب باغات پسته رفسنجان اجرا كند. در اين پروژه آب سرشاخه‌هاي كارون از استان چهار‌محال‌و‌بختياري به دشت رفسنجان واقع در كرمان منتقل خواهد شد.

رتبه جهانی «ساخت ایران»

رتبه ۴۹ کشور و اتحادیه اروپا (۲۸ کشور) در شاخص «ساخت کشور» اعلام شد که نشان می‌دهد کدام کشورها از عنصر شهرت جهانی کالایی برخوردارند. براین اساس، آلمان، سوئیس و انگلستان بالاترین امتیاز از نظر آوازه و محبوبیت کالایی را در دنیا کسب کرده‌اند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: آب نوشیدن هدفمند ترامپ هنگام سخنرانی

دونالد ترامپ هنگام سخنرانی خود در آسیا، چندبار با بطری آب نوشید.

ویدئو: لامبورگینی هوراکان برای پاپ

پاپ، رهبر کاتولیک‌های جهان یک لامبورگینی هوراکان ۱۸۰ هزار یورویی هدیه گرفت. این اتومبیل در یک حراج‌خانه چند ملیتی به فروش خواهد رسید تا عواید آن صرف امور خیرخواهانه در نقاط مختلف جهان شود.

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان