ترامپ: میان کُردها و دولت عراق طرف هیچ‌کس را نمی‌گیریم

شناسه خبر: 115300 سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۰۵ : ۰۸ : ۰۰
ترامپ: میان کُردها و دولت عراق طرف هیچ‌کس را نمی‌گیریم
ترامپ گفت: با کردها رابطه خوبی داریم و از دولت عراق هم حمایت کرده‌ایم ولی در این درگیری (میان کردها و دولت عراق) طرف هیچ کس را نمی‌گیریم
۵۵آنلاین :

رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در نشست خبری با میچ مک کانل، رهبر اکثریت جمهوری‌خواهان سنا اعلام کرد طرح بزرگ پوشش درمانی دولت باراک اوباما موسوم به «اوباماکِر» که او نتوانست آن را لغو کند به دلیل کاستی‌ها به گذشته تعلق دارد.


دونالد ترامپ در کاخ سفید اعلام کرد «اوباماکر تمام شده، مرده و فراموش شده به حساب می‌آید. دیگر چیزی به نام اوباماکر وجود ندارد. من از سال‌ها قبل گفته ام این طرح حتی در بهترین شرایط هرگز نتیجه بخش نخواهد بود».


 رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد جمهوری‌خواهان روی راه حلی «کوتاه مدت» فکر می‌کنند و پیش بینی می‌شود دموکرات‌ها نیز آن‌ها را همراهی کنند، چون به گفته او «اشتباه بی نظمی متوجه آن‌ها خواهد شد».

به گزارش خبرگزاری رویترز  دونالد ترامپ در بخش دیگری از سخنانش گفت: مطلقا هیچ تبانی میان ستاد انتخاباتی او و روسیه در طول انتخابات رخ نداده است.

او همچنین گفت: ارتباط خوبی با نمایندگان کنگره دارم. برای آنها احترام قائلم، آنها هم برای من احترام قائلند.

ترامپ افزود: با کُردها رابطه خوبی داریم و از دولت عراق هم حمایت کرده‌ایم ولی در این درگیری (میان کُردها و دولت عراق) طرف هیچ کس را نمی‌گیریم.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بستن راه رانت مهم‌تر است یا شفاف‌سازی رانت؟

در حدود 40 سال عمر نظام جمهوری اسلامی ایران، فقط در مقطع کوتاهی در سال 1372 و کمتر از 10 سال بین سال‌های 1381 تا 1391، ارز تک‌نرخی در کشور حاکم بوده است.

غرضی: بحث پارازیت فعلا حل نمی شود

روزنامه اعتماد با محمد غرضی، وزیر اسبق پست وتلگراف و تلفن در مورد نصب نمایشگر تشعشعات و امواج که آذری جهرمی، وزیر جوان کابینه خبر داده، گفت وگو کرده است. او معتقد است مساله پارازیت ها تا زمانی که از حوزه سیاسی به حوزه تخصصی و فنی منتقل نشود قابل حل نیست.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر