ترامپ: میان کُردها و دولت عراق طرف هیچ‌کس را نمی‌گیریم

شناسه خبر: 115300 سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۰۵ : ۰۸ : ۰۰
ترامپ: میان کُردها و دولت عراق طرف هیچ‌کس را نمی‌گیریم
ترامپ گفت: با کردها رابطه خوبی داریم و از دولت عراق هم حمایت کرده‌ایم ولی در این درگیری (میان کردها و دولت عراق) طرف هیچ کس را نمی‌گیریم
۵۵آنلاین :

رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در نشست خبری با میچ مک کانل، رهبر اکثریت جمهوری‌خواهان سنا اعلام کرد طرح بزرگ پوشش درمانی دولت باراک اوباما موسوم به «اوباماکِر» که او نتوانست آن را لغو کند به دلیل کاستی‌ها به گذشته تعلق دارد.


دونالد ترامپ در کاخ سفید اعلام کرد «اوباماکر تمام شده، مرده و فراموش شده به حساب می‌آید. دیگر چیزی به نام اوباماکر وجود ندارد. من از سال‌ها قبل گفته ام این طرح حتی در بهترین شرایط هرگز نتیجه بخش نخواهد بود».


 رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد جمهوری‌خواهان روی راه حلی «کوتاه مدت» فکر می‌کنند و پیش بینی می‌شود دموکرات‌ها نیز آن‌ها را همراهی کنند، چون به گفته او «اشتباه بی نظمی متوجه آن‌ها خواهد شد».

به گزارش خبرگزاری رویترز  دونالد ترامپ در بخش دیگری از سخنانش گفت: مطلقا هیچ تبانی میان ستاد انتخاباتی او و روسیه در طول انتخابات رخ نداده است.

او همچنین گفت: ارتباط خوبی با نمایندگان کنگره دارم. برای آنها احترام قائلم، آنها هم برای من احترام قائلند.

ترامپ افزود: با کُردها رابطه خوبی داریم و از دولت عراق هم حمایت کرده‌ایم ولی در این درگیری (میان کُردها و دولت عراق) طرف هیچ کس را نمی‌گیریم.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

رنانی: توسعه نیافتگی کشور را باید در دوران کودکی جست‌وجو کرد

حذف آزمون‌ها حتی اگر یک روز زودتر انجام شود نیز به نفع آینده کشور است

استراتژی مِید این چاینا ۲۰۲۵ چیست؟

چین با هدف غلبه بر رهبری آمریکا و آلمان در «های تِک» استراتژی موسوم به made in china 2025 را تعریف کرده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: فضای سبز بدون استفاده

این ویدیو،فضای سبز منطقه ی ۱۴ تهران رو نشون میده،بلوار پاسدار گمنام تقاطع خیابان برادران شهید واضحی فر من سه ساله ساکن این خونه هستم،و تو این سه سال حتی برای نیم ساعت هم ندیدم که در این مجموعه برای استفاده باز باشه همونطور که در فیلم میبینید،که همه وسایل مجموعه در اثر عدم رسیدگی دچار نقص شدن .نمیدونم اگه قرار به استفاده نبوده چرا باید ساخته بشه پولی که میتونسته تو جای درست استفاده شه،اینجا خرج شده

ویدیو: ماجرای جشن جنجالی برج سلمان که بازداشت برخی مسئولان اداره ارشاد مشهد را رقم زد

ماجرای جشن جنجالی برج سلمان که بازداشت برخی مسئولان اداره ارشاد مشهد را رقم زد دادستانی: بازداشت معاون مدیر کل و رییس اداره ارشاد مشهد به دلیل «جریحه دار کردن عفت عمومی و عدم رعایت قوانین» / نماینده مشهد: می خواهند مشهد را تبدیل به شهری توریستی کنند

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان