ترامپ: میان کُردها و دولت عراق طرف هیچ‌کس را نمی‌گیریم

شناسه خبر: 115300 سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۰۵ : ۰۸ : ۰۰
ترامپ: میان کُردها و دولت عراق طرف هیچ‌کس را نمی‌گیریم
ترامپ گفت: با کردها رابطه خوبی داریم و از دولت عراق هم حمایت کرده‌ایم ولی در این درگیری (میان کردها و دولت عراق) طرف هیچ کس را نمی‌گیریم
۵۵آنلاین :

رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در نشست خبری با میچ مک کانل، رهبر اکثریت جمهوری‌خواهان سنا اعلام کرد طرح بزرگ پوشش درمانی دولت باراک اوباما موسوم به «اوباماکِر» که او نتوانست آن را لغو کند به دلیل کاستی‌ها به گذشته تعلق دارد.


دونالد ترامپ در کاخ سفید اعلام کرد «اوباماکر تمام شده، مرده و فراموش شده به حساب می‌آید. دیگر چیزی به نام اوباماکر وجود ندارد. من از سال‌ها قبل گفته ام این طرح حتی در بهترین شرایط هرگز نتیجه بخش نخواهد بود».


 رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد جمهوری‌خواهان روی راه حلی «کوتاه مدت» فکر می‌کنند و پیش بینی می‌شود دموکرات‌ها نیز آن‌ها را همراهی کنند، چون به گفته او «اشتباه بی نظمی متوجه آن‌ها خواهد شد».

به گزارش خبرگزاری رویترز  دونالد ترامپ در بخش دیگری از سخنانش گفت: مطلقا هیچ تبانی میان ستاد انتخاباتی او و روسیه در طول انتخابات رخ نداده است.

او همچنین گفت: ارتباط خوبی با نمایندگان کنگره دارم. برای آنها احترام قائلم، آنها هم برای من احترام قائلند.

ترامپ افزود: با کُردها رابطه خوبی داریم و از دولت عراق هم حمایت کرده‌ایم ولی در این درگیری (میان کُردها و دولت عراق) طرف هیچ کس را نمی‌گیریم.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

باز کردن گره‌های زندگی با دست

در این مطلب فهرستی از این راهکارها که ساده اما موثر و کاربردی می‌باشند را ارائه می‌دهیم تا با انجام آنها بتوانید تغییراتی را در زندگی‌تان ایجاد کنید.

اتحادیه اروپا 12 هزار جوان 18 ساله را رایگان راهی سفر می‌کند

مقامات اروپایی از امکان سفر رایگان ۱۲ هزار جوان اروپایی در منطقه شنگن خبر دادند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: جنایت بزرگ ترامپ

ترامپ:عربستان از ما ده ها میلیارد دلار اسلحه می خرد و ما حاضر نیستیم به خاطر قتل انسانها، از سر روابطمان با عربستان و قراردادهای پر سود نظامی با آنها بگذریم.

ویدیو: شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟

شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟ واگذاری ۱۷۰۰ ملک و آپارتمان نجومی در دوره قالیباف

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر