ترامپ: برای تحریم کره شمالی با آمریکا همراه شوید

شناسه خبر: 106588 سرویس: جهان جمعه ۹ تير ۱۳۹۶, ۴۳ : ۲۱ : ۰۰
ترامپ: برای تحریم کره شمالی با آمریکا همراه شوید
رئیس‌جمهور آمریکا در کنفرانس خبری مشترک با همتای خود کره جنوبی از تمامی «قدرت‌های منطقه» و «ملت‌های مسئول» خواست برای تحریم کره شمالی با آمریکا همراه شوند.
۵۵آنلاین :

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در کنفرانس خبری مشترک با همتای خود از کره جنوبی گفت که کره شمالی احترامی برای زندگی بشری قائل نیست. 

وی گفت: «کره شمالی احترامی برای زندگی بشری قائل نیست. دوران صبر استراتژیک با کره شمالی به شکست انجامیده است.»

ترامپ اضافه کرد: «آمریکا از قدرتهای منطقه‌ای و ملت‌های مسئول می‌خواهد با ما برای وضع تحریم علیه کره شمالی، همراه شوند.»

رئیس‌جمهور آمریکا همچنین گفت: «هدف ما صلح است، اما ایالات متحده از خودش دفاع خواهد کرد، همیشه از خودش دفاع خواهد کرد.»

«مون جائه این»، رئیس‌جمهور کره جنوبی هم در این کنفرانس خبری مشترک برنامه موشکی و هسته‌ای کره شمالی را تهدید مشترک علیه واشنگتن و سئول عنوان کرد. 

وی گفت که با رئیس‌جمهور آمریکا به این توافق رسیده که تنها امنیت قوی می‌تواند در منطقه صلح اصیل به ارمغان بیاورد. «مون جائه این» اضافه کرد که دو طرف همچنین توافق کرده‌اند که توان بازداری خود را تقویت کنند.

رئیس‌جمهور کره جنوبی، تهدید موشکی و هسته‌ای کره شمالی را مهم‌ترین چالش متشرک پیش روی واشنگتن و سئول عنوان کرد و گفت: «من و ترامپ تصمیم گرفتیم که حل این مشکل را در اولویت قرار بدهیم و سیاست‌هایمان را با یکدیگر هماهنگ کنیم..»

«مون جائه این» اضافه کرد آمریکا و کره جنوبی از تحریم و گفت‌وگو برای حل و فصل مشکل مربوط به برنامه هسته‌ای کره شمالی استفاده خواهند کرد. او گفت که پیونگ‌یانگ نباید تعهد مشترک آمریکا و کره جنوبی در این زمینه را دست‌کم بگیرد.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بهبود سبک زندگی

یک فرد در جهت بهبود سبک زندگی خود، باید برای جنبه‌های مختلف زندگی اهدافی را تعریف کند و به این اهداف، آگاهی داشته باشد. برای تنظیم این اهداف، توجه به این امور لازم است:

غرضی: رفراندومی که مقامات درخواست کنند مضر است

محمد غرضی در مورد پیشنهاد رئیس‌جمهوری برای برگزاری رفراندوم گفت: پشت ذهن آقای روحانی برای برگزاری رفراندوم جز این نیست که گروهی بر گروه دیگر غالب شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو : فاصله نزدیک هواپیمای تهران یاسوج از کنار دنا

تصاویر مربوط به پروازهای قبل است

ویدئو: فیلم انفجار پمپ گاز جاده فتح

مصدومیت ۵ نفر بر اثر انفجار در جایگاه CNG سخنگوی آتش نشانی تهران : بر اثر انفجار مخزن خودروی نیسان در جایگاه تزریق گاز CNG پنج نفر مصدوم شدند که حال دو نفر از آنها وخیم است. در محل حادثه مشاهده شد مخزن یک دستگاه خودروی نیسان به هنگام تزریق گاز CNG به دلیل نامشخصی که در حال بررسی است.

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان