ترافیک پرحجم در برخی جاده‌های مازندران

شناسه خبر: 128795 سرویس: اجتماعی ، گوناگون جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶, ۰۲ : ۱۳ : ۰۰
ترافیک پرحجم در برخی جاده‌های مازندران
آمد و شد خودرو‌ها هم اکنون در برخی جاده مازندران پرحجم و روان است
۵۵آنلاین :

سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: با توجه به تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی و کنترل ترافیک مرکز مدیریت راه ها، هم اکنون ترافیک در جاده‌های کرج - چالوس، هراز و سوادکوه پرحجم، نیمه سنیگن و روان است.

وی افزود: آمد و شد خودرو‌ها هم اکنون در جاده کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

سرهنگ قدمی گفت: از لحاظ آب و هوایی هم آسمان استان صاف، نیمه ابری و سطح جاده‌های مازندران خشک است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با بیان اینکه رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ امروز تا ساعت ۶ صبح فردا از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه می‌شود، گفت: محدودیت ترافیکی امروز جاده چالوس در صورت ترافیک سنگین اعمال می‌شود.

وی گفت:آمد و شد انواع تریلر، کامیون و کامیونت‌ها از ساعت ۶ صبح در جاده هراز و از ساعت ۱۲ امروز از جاده سوادکوه ممنوع شد.

وی افزود: تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ شبانه‌روزی آماده پاسخگویی در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه این استان را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.


منبع : باشگاه خبرنگارن
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پرورش مردمان هزار چهره‎‌ی هزار رنگ

چه اصراری است به تشویق مردم به دروغ گویی؟ چرا دوست داریم مردم تظاهر کنند و با اینکه تا به حال پای‌شان را در نماز جمعه نگذاشته‌اند، بگویند ما هر هفته با تمام اعضای خانواده به نماز جمعه می‌رویم.

به داد چغاگاوانه برسید

«از یک سو تصاویرِ جدید، از انتقال دستگاه‌های سنگین حفاری به محوطه تاریخی اسلام‌آباد غرب خبر می‌رسد و از سوی دیگر مسولان میراث فرهنگی کرمانشاه می‌گویند در برابر حفاظت از محوطه چغاگاوانه تنها مانده‌اند.»

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : جنایات جنگی ترکیه علیه سوریه

ویدئو : مردان مسلح پسر ال چاپو را فراری دادند

خبرها

بیشتر