تداوم اکران‌ «پارادایس» در سینماهای آمریکا

شناسه خبر: 174905 سرویس: جهان ، فرهنگ و هنر ، گوناگون دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸, ۳۸ : ۱۷ : ۰۰
تداوم اکران‌ «پارادایس» در سینماهای آمریکا
علی عطشانی از وضعیت اکران خارجی فیلم سینمایی «پارادایس» در آمریکا خبر داد.
۵۵آنلاین :

علی عطشانی کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت اکران خارجی فیلم‌های «پارادایس» و «اولین تولد» گفت: فیلم سینمایی «پارادایس» هم اکنون در شهرهای مختلف آمریکا در حال اکران است همچنین نمایش آن درسوئد و دیگر کشورها و شهرهای اروپایی ادامه دارد. فیلم سینمایی «اولین تولد» هم اکنون در انگلیس اکران می‌شود و بعد در کشورهای هند، نروژ، ترکیه و شمال امریکا نمایش داده خواهد شد.

این کارگردان با اشاره به جدیدترین فعالیت سینمایی خود بیان کرد: فیلمنامه «سلفی با دموکراسی» توسط مسعود احمدیان در مرحله بازنویسی نهایی است و به واسطه شرایط محتوایی آن و طبق برنامه ریزی‌های انجام شده زمستان کلید کار زده می‌شود. فیلمنامه «رایمون» هم توسط جابر قاسمعلی در حال نگارش است و فکر می‌کنم حدود یک ماه آینده تمام شود و پاییز هدف ما برای کلید زدن آن خواهد بود.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در مسیر خودباوری

عزت نفس به معنای احساس ارزشمندی شخصی است و به عبارت دیگر، به این معناست که چقدر خود را انسانی ارزشمند و قابل احترام می‌دانیم. تفاوت عزت‌نفس با اعتماد به نفس در گستردگی مفهوم عزت نفس است. اعتماد به نفس به موضوع بستگی دارد، ممکن است یک فرد در آشپزی اعتماد به نفس داشته باشد ولی در رانندگی یا نقاشی کردن فاقد اعتماد به نفس باشد ولی عزت نفس یک مفهوم کلی است و در تمام حیطه های زندگی فردی، اجتماعی، شغلی،عاطفی و... تاثیر دارد و نباید این دو مفهوم‌ با یکدیگر خلط شود.

چرا محیط کسب و کار بهبود پیدا نمی‌کند؟

آنچه در دهه های اخیر مبنای ارزیابی و رتبه بندی کشورها از لحاظ اقتصادی قرار گرفته، محیطی است که در آن بنگاه های اقتصادی فعالیت دارند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : جاستین ترودو در چهارسالی که گذشت

ویدئو : ده ها خودرو در سیل اسپانیا واژگون شدند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر