نتیجه‌ای یافت نشد.

تداوم اکران‌ «پارادایس» در سینماهای آمریکا

شناسه خبر: 174905 سرویس: جهان ، فرهنگ و هنر ، گوناگون دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸, ۳۸ : ۱۷ : ۰۰
تداوم اکران‌ «پارادایس» در سینماهای آمریکا
علی عطشانی از وضعیت اکران خارجی فیلم سینمایی «پارادایس» در آمریکا خبر داد.
۵۵آنلاین :

علی عطشانی کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت اکران خارجی فیلم‌های «پارادایس» و «اولین تولد» گفت: فیلم سینمایی «پارادایس» هم اکنون در شهرهای مختلف آمریکا در حال اکران است همچنین نمایش آن درسوئد و دیگر کشورها و شهرهای اروپایی ادامه دارد. فیلم سینمایی «اولین تولد» هم اکنون در انگلیس اکران می‌شود و بعد در کشورهای هند، نروژ، ترکیه و شمال امریکا نمایش داده خواهد شد.

این کارگردان با اشاره به جدیدترین فعالیت سینمایی خود بیان کرد: فیلمنامه «سلفی با دموکراسی» توسط مسعود احمدیان در مرحله بازنویسی نهایی است و به واسطه شرایط محتوایی آن و طبق برنامه ریزی‌های انجام شده زمستان کلید کار زده می‌شود. فیلمنامه «رایمون» هم توسط جابر قاسمعلی در حال نگارش است و فکر می‌کنم حدود یک ماه آینده تمام شود و پاییز هدف ما برای کلید زدن آن خواهد بود.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دیدن «دیوها» که کاری ندارد.

در این میان اما راننده‌ای هم در شهر قزوین پیدا می‌شود که روی شیشه خودروی خود نوشته: «کرایه نداری برو، حلالت نگو ندارم، برو بسلامت»

آینده‌پژوهی ایران و اکوسیستم استارتاپی

شناخت مسائل مربوط به آینده کشورها، پیش‌بینی سناریوهای محتمل در حوزه‌های مختلف و تحلیل تغییرات پیش‌رو، به امری بسیار مهم و اساسی برای کشورهای جهان تبدیل شده است. اهمیت این مباحث آن‌چنان است که در کشورهای پیشرفته سال‌های درازی است رشته‌های مرتبط با آینده‌پژوهی

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر