تخریب بخشی از کتابخانه پارک شهر تایید شد

شناسه خبر: 137189 سرویس: فرهنگ و میراث فرهنگی ، گوناگون شنبه ۲ تير ۱۳۹۷, ۳۴ : ۲۰ : ۰۰
تخریب بخشی از کتابخانه پارک شهر تایید شد
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت: تخریب بخشی از بنای تاریخی کتابخانه پارک شهر تهران توسط کارشناسان این اداره کل در حال رسیدگی است.
۵۵آنلاین :

 

دلاور بزرگ نیا  اظهارداشت: به محض رویت تصاویر تخریب شده کتابخانه پارک شهر از طریق فضای مجازی این موضوع توسط کارشناسان و معاونت میراث فرهنگی استان تهران مورد رسیدگی قرار گرفت.
به گزارش ایرنا برخی منابع تخریب بخشی از این بنای تاریخی را به نهادکتابخانه های عمومی نسبت داده اند.
وی با بیان اینکه این موضوع نیاز به بررسی بیشتری دارد گفت: در زمان حاضر تخریب کلی در این اثر ملی صورت نگرفته ولی با حضور کارشناسان این نهاد از فعالیت عمرانی در این بنا جلوگیری شده است.
پیش از این نیز سال گذشته به علت مرمت و نوسازی بخشی از دیوارهای داخلی بنای کتابخانه پارک شهر تخریب و نوسازی شده بود که میراث فرهنگی با صدور اخطاریه به مدیریت کتابخانه های استان تهران از این اقدام جلوگیری شد.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دروکردن قدرت با دوچرخه در نیویورک

روز گذشته قدرتمندترین و محبوب‌ترین سیاست‌مدار حزب دموکرات آمریکا با دوچرخه در شهر نیویورک رکاب زده و خود را به یکی از محله‌های فقیرنشین به نام کوئینز رساند تا کیفیت و ایمنی مسیر دوچرخه‌سواری را در راهبردی‌ترین شهر آمریکا از نزدیک بررسی کند؛ اقدامی که بازتاب‌های گسترده رسانه‌ای داشت.

۷ توصیه اقتصادی به دولت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز یکشنبه در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهوری و اعضای هیات دولت برگزار شد، با تاکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزی مسوولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پرشتاب به سمت اهداف را بیان کردند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر