تخریب بخشی از کتابخانه پارک شهر تایید شد

شناسه خبر: 137189 سرویس: فرهنگ و میراث فرهنگی ، گوناگون شنبه ۲ تير ۱۳۹۷, ۳۴ : ۲۰ : ۰۰
تخریب بخشی از کتابخانه پارک شهر تایید شد
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت: تخریب بخشی از بنای تاریخی کتابخانه پارک شهر تهران توسط کارشناسان این اداره کل در حال رسیدگی است.
۵۵آنلاین :

 

دلاور بزرگ نیا  اظهارداشت: به محض رویت تصاویر تخریب شده کتابخانه پارک شهر از طریق فضای مجازی این موضوع توسط کارشناسان و معاونت میراث فرهنگی استان تهران مورد رسیدگی قرار گرفت.
به گزارش ایرنا برخی منابع تخریب بخشی از این بنای تاریخی را به نهادکتابخانه های عمومی نسبت داده اند.
وی با بیان اینکه این موضوع نیاز به بررسی بیشتری دارد گفت: در زمان حاضر تخریب کلی در این اثر ملی صورت نگرفته ولی با حضور کارشناسان این نهاد از فعالیت عمرانی در این بنا جلوگیری شده است.
پیش از این نیز سال گذشته به علت مرمت و نوسازی بخشی از دیوارهای داخلی بنای کتابخانه پارک شهر تخریب و نوسازی شده بود که میراث فرهنگی با صدور اخطاریه به مدیریت کتابخانه های استان تهران از این اقدام جلوگیری شد.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

10 پرسش کلیدی درباره ایران

پاول و لورن خیلی خوشحالند که بالاخره ترسهای خود را پشت سر گذاشتند و به ایران آمدند تا چند شهر این سرزمین را تماشا کنند. آنچه آنها در ایران تجربه کردند با تصوراتی که پیش از سفر خود داشتند خیلی متفاوت بود. در مطلب پیشرو صحبتهای لورن را درباره دغدغههای گردشگران خارجی در زمینه امنیت سفر به ایران، به خصوص برای گردشگران زن، میخوانیم. با کارناوال همراه باشید تا ببینیم ایران ما در چشم دیگران چگونه جلوه میکند!

طرح کاداستر متوقف شد؛ تعلیق مبارزه با زمین‌خواری

انجام و تکمیل طرح کاداستر باعث می‌شود هیچ نوع مالکیت پنهانی راجع به هیچ ملک و زمینی امکان وجود نداشته باشد و اگر این مقدمه صحیح باشد، به ناچار، نتیجه این خواهد بود که بحث زمین‌خواری، کوه‌خواری،  جنگل‌خواری،  دریاخواری و خوردن‌های دیگر یا منتفی یا بسیار دشوار خواهد شد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مرزبانان ربوده شده

گروه «جیش العدل» که اخیرا ۱۲ مرزبان ایرانی را ربوده، فیلمی از ربوده شدگان منتشر کرده که آن ها نام شان را اعلام می کنند.

ویدیو: چین؛ افتتاح یک هتل پنج ستاره در یک معدن متروکه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر