نتیجه‌ای یافت نشد.

تجلیل از ستاره و مرد اخلاق فوتبال هما

شناسه خبر: 165410 سرویس: توسعه ، ورزشی ، گوناگون جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷, ۱۶ : ۲۰ : ۰۰
تجلیل از ستاره و مرد اخلاق فوتبال هما
مجتمع فرهنگی ورزشی هما در مراسمی از حمید علی‌دوستی بازیکن و ستاره شاخص سالهای پبشین خود تجلیل خواهد کرد.
۵۵آنلاین :

 روابط عمومی باشگاه هما اعلام کرد در این مراسم که باحضور تعدادی از همبازیان و هم نسلان علی‌دوستی در هما و تیم ملی خواهد بود تیم نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تیم شورای شهر تهران و نیز جمعی از بزرگان و پیشکسوتان ورزش ایران  حضور بهم خواهند رساند. باشگاه هما در نظر دارد طی مراسمی در سالن همایش های باشگاه ضمن تقدیر از علیدوستی به پاس سالها حضور مستمر او در بالاترین سطح ورزشی و منش و فرهنگ مثال زدنی اش  بزرگداشتی را برگزار و سپس زمین چمن مصنوعی فوتبال هما را که اخیرا با همکاری شهرداری منطقه ٩ بازسازی و تجهیز شده است را بنام وی  نامگذاری و افتتاح کند .   در حاشیه این مراسم از جعفر تبریزی عکاس قدیمی ورزش که عکس معروف علیدوستی را گرفته تقدیر خواهد شد . اخیرا باشگاه هما در راستای احیاء دوباره مکتب فوتبال و ورزش هما استادیوم فوتبال اصلی خود را بنام بنیانگذار فوتبال هما و معلم اخلاق ، مرحوم پرویز دهداری  نامگذاری نمود و قرار است سایر اماکن این باشگاه بنام بزرگان و قهرمانان ورزش هما شود.
از نکات  جالب  توجه این برنامه حضور و رویارویی فوتبالی در بازی افتتاحیه بین  چهره هایی مثل مهندس محسن هاشمی رئیس شورای شهر و همکارانش در مقابل دکتر پزشکیان نایب رئیس مجلس و همکارانش است. این بازیها تحت عنوان جام دوستی در یک تورنمنت  چهارجانبه در روز یکشنبه  ١٣٩٧/١٢/٢٦پس از مراسم که در ساعت ١٥ همان روز برگزار میشود، در ساعت١٦ آغاز  میگردد.
بازی افتتاحیه را تیم شورای شهر به مصاف تیم مجلس شورای اسلامی می رود و بازی دوم را منتخب هما و یاران علیدوستی  (متشکل از هم نسلان و ستاره های فوتبال و هنرمندان ) برگزار می کنند که بعد از بازی نهایی برنده تورنمنت جام دوستی را که از این پس  در تقویم سالیانه باشگاه هما  با اهداف خیرخواهانه و فرهنگی قرار میگردد ،برای اولین بار بالا سر خواهد برد. به گفته بابایی مدیر باشگاه هما توپ امضاء شده این بازی به خیریه ای اهداء خواهد شد که با حراج آن صرف امور خیر گردد.

 


منبع : خبر آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بچه بازی را تمام کنید .

مدیران ارشد صدا و سیما بهتر است همین امشب این بچه بازی تمام کنند و علی فروغی را به کلاس اصلاح رفتار کیش شخصیت بفرستند و فروسی پور را هم توبیخ کنند اما نود را با عادل فردوسی پور ادامه دهند .

قانون پایستگی مدیریت

ما در شرایطی هستیم که نسل پیشین مدیران که چهل سال است در سطح اول مدیریت جا خوش کرده‌اند، توان اجرایی خود را به شکل آشکاری از دست داده‌اند و در عین حال، پشتوانه‌سازی وسیع برای جایگزینی این مدیران هم صورت نگرفته است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تعقیب و گریز گشت پلیس آگاهی پایتخت

ویدیو: کار خوب یک کودک

امروز شما چی کار کردی؟ -آشغالای روی زمین که آدم بدا ریختنو جمع کردم.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر