نتیجه‌ای یافت نشد.

تجاوز سه قایق جنگی اسرائیل به آبهای لبنان

شناسه خبر: 165317 سرویس: جهان ، گوناگون جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷, ۱۶ : ۱۱ : ۰۰
تجاوز سه قایق جنگی اسرائیل به آبهای لبنان
سه قایق جنگی اسرائیل با تجاوز به حریم دریایی و آبهای لبنان پس از چند دقیقه گشت زنی و نقض حاکمیت این کشور از آن خارج شدند.
۵۵آنلاین :

سه قایق جنگی رژیم صهیونیستی با تجاوز به حریم دریایی و آبهای لبنان پس از چند دقیقه گشت زنی و نقض حاکمیت این کشور از آن خارج شدند.

 فرماندهی ارتش این کشور با صدور بیانیه و اعلام موارد مختلف تجاوزهای مستمر رژیم صهیونیستی و نقص حریم آبی لبنان، نیروهای سازمان ملل متحد مستقر در لبنان (یونیفل) را در جریان آن قرار داد.

بر اساس اعلام ارتش لبنان در تاریخ پنجشنبه 14 مارس (23 اسفند) ساعت 10 و 30 دقیقه به وقت محلی یک فروند قایق جنگی این رژیم 650 متر به آبهای لبنان در منطقه راس الناقوره تجاوز کرده و پس از 17 دقیقه گشت زنی و حضور غیرقانونی از آن خارج شده است.

همین منطقه روز چهارشنبه نیز از سوی یک فروند قایق جنگی این رژیم مورد تجاوز قرار گرفته و این قایق پس از ورود به 705 متر از حریم دریایی لبنان و 4 دقیقه گشت زنی از آن خارج شده بود.

در همین حال در ادامه تجاوزهای قایق های رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه نیز در یک مورد دیگر در منطقه مزبور و در ساعت 15 و 35 یک فروند قایق نظامی این رژیم یکصد متر وارد آبهای لبنان شده و پس از 10 دقیقه گشت زنی و اقدام تجاوزکارانه از آن خارج شده است.

روز دوشنبه گذشته نیز دو قایق جنگی رژیم صهیونیستی با ورود به حریم آب های سرزمینی لبنان، حاکمیت این کشور را نقض کردند.

براساس این گزارش موضوع تجاوز این رژیم به حریم آبی لبنان از سوی ارتش این کشور به نیروهای موقت سازمان ملل متحد (یونیفل) مستقر در لبنان گزارش و موضوع در حال پیگیری است.


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

يك كتاب مستهجن منتشر شد؟!

خانه منوچهر بديعي در كُردان معماري خاصي دارد،‌ از همان درِ حياط كه پيچ‌درپيچ به درِ خانه مي‌رسيم مي‌فهميم خانه بديعي نقشه‌راه مي‌خواهد و راه‌بلدي.

شفافیت سیاست، مانع کج فهمی عمومی

تعداد سیاستگذاری ها تحت تاثیر عوامل مختلف رسانه ای، ابهام، امنیتی بودن و غیره مورد کج فهمی واقع میشود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر