نتیجه‌ای یافت نشد.

تجاوز سه قایق جنگی اسرائیل به آبهای لبنان

شناسه خبر: 165317 سرویس: جهان ، گوناگون جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷, ۱۶ : ۱۱ : ۰۰
تجاوز سه قایق جنگی اسرائیل به آبهای لبنان
سه قایق جنگی اسرائیل با تجاوز به حریم دریایی و آبهای لبنان پس از چند دقیقه گشت زنی و نقض حاکمیت این کشور از آن خارج شدند.
۵۵آنلاین :

سه قایق جنگی رژیم صهیونیستی با تجاوز به حریم دریایی و آبهای لبنان پس از چند دقیقه گشت زنی و نقض حاکمیت این کشور از آن خارج شدند.

 فرماندهی ارتش این کشور با صدور بیانیه و اعلام موارد مختلف تجاوزهای مستمر رژیم صهیونیستی و نقص حریم آبی لبنان، نیروهای سازمان ملل متحد مستقر در لبنان (یونیفل) را در جریان آن قرار داد.

بر اساس اعلام ارتش لبنان در تاریخ پنجشنبه 14 مارس (23 اسفند) ساعت 10 و 30 دقیقه به وقت محلی یک فروند قایق جنگی این رژیم 650 متر به آبهای لبنان در منطقه راس الناقوره تجاوز کرده و پس از 17 دقیقه گشت زنی و حضور غیرقانونی از آن خارج شده است.

همین منطقه روز چهارشنبه نیز از سوی یک فروند قایق جنگی این رژیم مورد تجاوز قرار گرفته و این قایق پس از ورود به 705 متر از حریم دریایی لبنان و 4 دقیقه گشت زنی از آن خارج شده بود.

در همین حال در ادامه تجاوزهای قایق های رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه نیز در یک مورد دیگر در منطقه مزبور و در ساعت 15 و 35 یک فروند قایق نظامی این رژیم یکصد متر وارد آبهای لبنان شده و پس از 10 دقیقه گشت زنی و اقدام تجاوزکارانه از آن خارج شده است.

روز دوشنبه گذشته نیز دو قایق جنگی رژیم صهیونیستی با ورود به حریم آب های سرزمینی لبنان، حاکمیت این کشور را نقض کردند.

براساس این گزارش موضوع تجاوز این رژیم به حریم آبی لبنان از سوی ارتش این کشور به نیروهای موقت سازمان ملل متحد (یونیفل) مستقر در لبنان گزارش و موضوع در حال پیگیری است.


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

وزیر جدید بهداشت، از حرف تا عمل

دکتر نمکی به وجود امضاهای طلایی در بخش دارو تاکید داشتند و خواهان و مدعی مبارزه با این چنین رانت هایی گشتند. رانت هایی که به نظر میرسد طولانی شدن تصدی های ناپایدار و غیر مفید در وزارت بهداشت  و همچنین افزایش های بی رویه تعرفه های پزشکی بدون تغییر در کیفیت خدمات، ناشی از همین رانت مخرب در خدماتی ترین بخش دولت باشد

حال و روز نظام ادارى ايران بحرانى است.

در اين سرى به بررسى اصول نظام ادارى،شفافيت و مبارزه با فساد ميپردازيم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر