نتیجه‌ای یافت نشد.

تبلیغ کالای ایرانی، جایگزین حبس برای یک محکوم

شناسه خبر: 131597 سرویس: اجتماعی ، گوناگون سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷, ۰۴ : ۱۰ : ۰۰
تبلیغ کالای ایرانی، جایگزین حبس برای یک محکوم
یکی از قضات دادگستری گنبدکاووس درشرق استان گلستان، یک بدهکار دیه ناشی از تصادفات را بجای حبس در زندان به تبلیغ کالای ایرانی محکوم کرد.
۵۵آنلاین :

این قاضی گنبدی در راستای تبدیل شعار سال به عمل باهدف تبلیغ کالای ایرانی یک بدهکار ناشی از دیات فوتی را با استناد به مجازات‌های جایگزین حبس به تولید رایگان برنامه‌های فرهنگی در همین حوزه موظف کرد.

محکوم‌علیه از جنبه خصوصی جرم به پرداخت دیه و از جنبه عمومی جرم ارتکابی به حبس محکوم شده بود که پس از ایفای تعهدات شخصی با استناد به این حکم حبس‌زدا از گرفتاری بند رهایی یافت.

فرد یاد شده که فاقد هر گونه سابقه کیفری است مقرر گردیده با همکاری اتاق اصناف شهرستان گنبدکاووس در راستای نیازمندی‌ها این مجموعه تجاری به کالاهای ایرانی بپردازد.

گفتنی است، در سال 69 محاکم قضایی استان گلستان با عنایت به عواقب تلخ ناشی از حبس محکومان جرایم غیرعمد و یا بدهکاران مالی خُرد، بیش از 3200 رای جایگزین زندان صادر کرده‌اند.


منبع : روابط عمومی ستاد دیه کشور
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سیل گلستان و شبیخون بلا و حرف‌های تکراری!

تا مرداد سال ۱۳۸۰ سیل ندیده بودم. طغیان رودخانه و گل‌آلودشدنش با سیل ویرانگر فرق دارد. فکر می‌کردم سیل بیاید بالاخره می‌شود دوید بالای تپه‌ای و جان را نجات داد.

کدام اقتصادها در باتلاق بحران دست و پا می زنند؟

اژدهای ابرتورم اقتصاد ونزوئلا را بلعیده است. زیمبابوه قبل از ونزوئلا در دام این اژدها افتاده بود. ایتالیا، اسپانیا، اوکراین و یونان همگی با بحران بیکاری دست و پنجه نرم می کنند و نسبت بالای بدهی به تولید ناخالص داخلی شان به یک گرفتاری بزرگ تبدیل شده که اتخاذ خط مشی های ریاضتی نیز نتوانسته است کمک چندانی به آنها بکند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مهمانان عجیب سال تحویل شبکه چهار سیما

این شبکه برای برنامه تحویل سال با گریم افرادی به عنوان سعدی، فردوسی و حافظ با آنها به گفتگو پرداخت.

ویدیو: آدم های های پر انرژی

این پیرمرد هر روز با دوچرخه اش که یک ضبط روی آن نصب کرده، توی خیابان های همدان می چرخه و موسیقی سنتی پخش می کنه تا رهگذران لذت ببرند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر