تامین سوخت مناطق سیل‌زده بی‌وقفه‌ در جریان است

شناسه خبر: 167452 سرویس: توسعه ، گوناگون دوشنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۸, ۳۲ : ۲۱ : ۰۰
تامین سوخت مناطق سیل‌زده بی‌وقفه‌ در جریان است
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد: تامین سوخت مناطق سیل‌زده بی هیچ وقفه‌ای در جریان است.
۵۵آنلاین :

 با توجه به ورود سامانه بارشی از ابتدای امسال به مناطق غربی و جنوب غربی کشور، نشست‌های ستاد مرکزی مدیریت بحران با حضور مدیران و مسئولان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی روزانه تشکیل می‌شود تا هماهنگی‌های لازم با مناطق برای تامین به‌موقع سوخت انجام شود.
بر این اساس، این کمیته ضمن پایش مصرف، تامین به‌هنگام سوخت همه تجهیزات امدادرسانی را در دستور کار قرار داده است.
براساس این گزارش، سوخت مورد نیاز روستاهایی که دچار آب گرفتگی شده بود نیز تامین شد و هیچ مشکلی برای تامین و توزیع سوخت در سطح کشور به‌ویژه استان‌های غربی، جنوب غربی و شمالی وجود ندارد.
بر پایه این گزارش، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی افزون بر برگزاری نشست‌های مستمر درون سازمانی به‌منظور هماهنگی بیشتر با سازمان‌ها و نهادها برای همکاری و کمک به سیل‌زدگان در نشست‌های برون سازمانی نیز حضور فعال دارد و تا بازگشت به شرایط عادی در کنار دیگر سازمان ها و نهادها از هیچ کمکی دریغ نخواهند کرد.
با تمهیدات اندیشیده شده، سوخت‌رسانی به مردم عادی و سیل‌زدگان با همه توان و تلاش شبانه‌روزی کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در حال انجام است؛ ضمن اینکه با توجه به موج دوم بازگشت مسافران نوروزی، پیش‌بینی‌های لازم برای تامین بنزین مسافران در مسیرهای پرتردد و محورهای مواصلاتی نیز صورت گرفته و تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر نارضایتی مردم از این مجموعه گزارش نشده است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پاکستان چگونه در تله فقر گرفتار شد؟

چهاردهم آگوست ۱۹۴۷، روزی به یادماندنی در تاریخ پاکستان است، روز استقلال. روزی که محمدعلی جناح، قائد اعظم، پس از رهایی از استعمار حکومت بریتانیا در یک سخنرانی در کراچی اعلام کرد، امروز پس از ۱۰ سال تلاش و ممارست، به خواست خداوند کشوری تشکیل شد که هدف آن، زندگی و توسعه بر اساس فرهنگ و تمدن اسلامی است.

تورم از کجا به کجا رسید؟‌

تورم بالا از جمله مسائلی است که طی چهار دهه اخیر همیشه همراه اقتصاد ایران بوده و البته همواره برای کاهش آن برنامه ریزی شده است با این حال این رقم هیچ گاه به سطح متوسط کشورهای جهان نزدیک هم نبوده و حتی هیچ گاه به طور پایدار تک رقمی نمانده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ انفجار مهیب کارخانه مواد شیمیایی در ترکیه

ویدئو : وقتی یورونیوز اشتباه خبرگزاری های ایرانی را رو می کند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر