تارگرین‌ها زیر ذره‌بین

شناسه خبر: 190573 سرویس: توسعه ، فرهنگ و هنر ، گوناگون چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸, ۰۸ : ۲۲ : ۰۰
تارگرین‌ها زیر ذره‌بین
به دنبال فصل پایانی و ویرانگر سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) که برای بسیاری از طرفداران این سریال به هیچ عنوان راضی‌کننده نبود، اکنون شبکه سازنده این سریال تصمیم گرفته که پیش‌درآمدی در مورد خاندان افسانه‌ای تارگرین بسازد که رایان کوندال و جورج آر آر مارتین درحال نوشتن سناریوی اپیزود آزمایشی (پایلوت) آن هستند. درصورتی که این سریال از مرحله آزمایشی‌بودن فراتر رفته و یک سریال کامل از آن سفارش ساخت دریافت کند، پروژه تارگرین محور جدید، دومین پیش‌درآمد سریال «بازی تاج و تخت» خواهد بود که در سال‌های پیشرو منتشر خواهد شد.
۵۵آنلاین :

هنگامی که سریال بازی تاج و تخت در‌ سال 2011 منتشر شد، مخاطبان تنها با دوعضو از این خاندان باستانی و سلطنتی افسانه‌ای آشنا شدند: دنریس (امیلیا کلارک) و ویسریس (هری لوید) که هر دو در تلاش برای بازگشت به سرزمین اصلی وستروس و به دست‌گرفتن دوباره آیرن ثرون و حکومت بر هفت قلمرو تلاش می‌کردند.

ویسریس نتوانست از ماجراهای فصل اول «بازی تاج و تخت» جان سالم به در ببرد و مرگی هولناک را به دست کال دروگو تجربه کرد اما دنریس سرانجام توانست به تاج و تختی که همیشه دنبال آن بود، دست یابد؛ هرچند در انتها توسط معشوق و برادرزاده‌اش، جان اسنو کشته شد.

جدای از سفر دور و دراز و البته پرماجرای دنریس برای رسیدن به قدرت در وستروس، هنوز چیزهای زیادی در مورد خاندان تارگرین وجود دارد که می‌تواند به آن پرداخته شود، از داستان عشق پنهان برادرش ریگار به خواهر شاه شمال (که نتیجه آن جان اسنو بود) تا سقوط پدرش آریس در دیوانگی که بعدها مسیری مشابه توسط خود دنریس طی شد.

همچنین براساس گزارش‌های منتشرشده، در این سریال به جنگ داخلی که بین تارگرین‌ها رخ داده و از آن با عنوان «رقص اژدهایان» یاد می‌شود، نیز پرداخته خواهد شد. این ماجرا 200‌ سال پیش از اتفاقات سریال «بازی تاج و تخت» رخ داده است. اگر چه ساخت دومین پیش‌درآمد این سریال هنوز به ‌طور قطعی تأیید نشده اما طرفداران سریال «بازی تاج و تخت» نباید نگران این موضوع باشند زیرا دست کم یک سریال پیش‌درآمد در حال ساخت است.


منبع : شهروندآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چگونه اینفلوئنسر شویم؟

واقعیت آنکه، ما نیاز داریم تا از برخی از سازوکارهای پشت پرده ستاره های اینستاگرامی آگاه شویم. این متن شاید در قسمت هایی تلخ و یا شاید هم سطحی به نظر آید ولی قصد آن صرفا ارتقاء آگاهی های عمومی درباره مسائل این روزهای ما در فضای مجازی است.

چرا رابطه آمریکا و ایران راه به جایی نمی برد؟

بعد از روی کار آمدن حسن روحانی در سال ۱۳۹۲ کمتر کسی فکر می کرد پرتلاطم ترین دوران روابط ایران و آمریکا در دوره ریاست جمهوری او اتفاق بیفتد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : «دیوار آدامس» سیاتل؛ از زباله‌دانی تا اثری هنری

ویدئو : امید داشتن عین قدرت است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر