نتیجه‌ای یافت نشد.

بیش از 1300 پناهجوی سوری ظرف یک روز به کشورشان بازگشتند

شناسه خبر: 155324 سرویس: جهان ، گوناگون جمعه ۷ دي ۱۳۹۷, ۱۲ : ۱۲ : ۰۰
بیش از 1300 پناهجوی سوری ظرف یک روز به کشورشان بازگشتند
مرکز روسی آشتی میان طرف های درگیر و رصد تحرکات پناهجویان در سوریه، اعلام کرد که بیش از یکهزار و 300 پناهجوی سوری ظرف یک روز از لبنان واردن به کشور خود بازگشتند.
۵۵آنلاین :

به گزارش روز جمعه خبرگزاری به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، مرکز آشتی امروز در بیانیه ای اعلام کرد:این تعداد پناهجوی سوری از جمله 421تن که 126 زن و 215 کودک را نیز شامل می شداز مرزهای یابوس و تلکلخ لبنان و 953 تن دیگر از مرز نصیب در اردن به سوریه بازگشتند.
این مرکز به بازگشت 420 تن از پناهجویان مذکور ظرف یک روز به محل اقامت خود در داخل کشور اشاره کرد.
مرکز روسی آشتی میان طرف های درگیر و رصد تحرکات پناهجویان روز گذشته اقدام به توزیع 500 بسته غذایی به وزن بیش از 2 تن میان پناهجویان کرد .
کمیته عالی امدادرسانی سوریه پیشتر اعلام کرد که در سال جاری میلادی (2018 ) حدود 4 میلیون و 200 هزار آواره سوری از مرزهای مختلف این کشور به خانه و کاشانه خود بازگشته اند.
سوریه از سال 2011 تا 2018 شاهد بحران ورود تروریست های خارجی به این کشور بود.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در ورزشگاههای فوتبال چه خبر است؟

نفرت پراکنی قومیتی و شعارهایی با محوریت تفرقه افکنانه روز به روز در ورزشگاههای ایران در حال پر رنگ تر شدن است و کسی هم به این بحران و تهدید جدی واکنش خاصی نشان نمی دهد.

توازن منطقه اى،توسعه روستايى و توانمند سازى اقشار آسيب پذير چگونه انجام ميشود؟

با توجه به گذشت بیش از پنجاه سال از عمر برنامه‌ریزی در ایران و علی‌رغم تجربه‌ای نسبتاً طولانی در این دوران، نگاه بخشی بر نظام برنامه‌ریزی ایران غالب بوده‌است تا جایی که کشور ایران دچار عدم تعادل‌های منطقه‌ای بالایی در جغرافیای خود به ویژه در میان بخش شهری و روستایی بوده‌است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر