بیش از ۴۰ هزار کارت سوخت مهاجر در زاهدان از طرح کدینگ خارج شد

شناسه خبر: 183222 سرویس: گوناگون ، نفت و گاز و پتروشیمی دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸, ۳۸ : ۱۰ : ۰۰
بیش از ۴۰ هزار کارت سوخت مهاجر در زاهدان از طرح کدینگ خارج شد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: بیش از ۴۰ هزار کارت سوخت مهاجر در این منطقه شناسایی و از طرح کدینگ خارج شده است. غلام محمد احمدی اظهار کرد: اجرای طرح کدینگ در سیستان و بلوچستان اقدامی موثر برای جلوگیری از ورود کارت‌های سوخت مهاجر و قاچاق سوخت است.
۵۵آنلاین :


وی با اشاره به اجرای چند مرحله‌ای طرح کدینگ و پایش کارت‌های سوخت مهاجر گفت: هم اینک کار پایش و بررسی کارت‌های سوخت آغاز شده و تاکنون بیش از ۴۰ هزار کارت سوخت مهاجر شناسایی و از طرح خارج شده است.مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان افزود: هدف از اجرای طرح کدینگ، جلوگیری از قاچاق سوخت، ممانعت از ورود کارت‌های مهاجر به استان و سهولت سوخت‌گیری در جایگاه‌های‌ سیستان و بلوچستان است.وی بیان کرد: ایجاد صف‌های انتظار در محل جایگاه‌های عرضه سوخت در روزهای اخیر به علت شارژ سهمیه ماهانه کارت‌های سوخت در ابتدای ماه و مراجعه شهروندان جهت سوختگیری در جایگاه‌ها است.با هدف مقابله با قاچاق سوخت و با تصویب شورای تامین استان، طرح کدینگ کارت‌های سوخت از ۹ خرداد ۹۸ در سیستان و بلوچستان در تمامی جایگاه‌های سوخت استان اجرا شد و بر اساس آن کارت‌های مهاجر از سایر استان‌ها نمی‌توانند در این استان سوخت‌گیری کنند.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تا 11 شب کار کردن رییس جمهور «پُز» دادن دارد؟

در ایران آنقدر دولت بزرگ است و همه امور به دامن دولت گره زده شده که رییس جمهور، برای اداره امور و رسیدن به خرج و برج دولت، وقت کم می‌آورد. رییس جمهور در ایران باید نگران همه چیز و همه کس باشد. واقعا اگر اداره بخش‌های مختلف کشور در ید بخش خصوصی بود، دیگر احتیاج نبود روحانی یا هر رییس جمهوری تا 11 شب یا بیش تر از آن کار کند.

طرح چین برای تصاحب بازار استراتژیک ایران

كل مصرف زعفران در بازارهاي جهاني 400 تن است و علي شريعتي‌مقدم، رئيس كميسيون كشاورزي اتاق ايران خبر مي‌دهد كه چين برنامه‌ دارد ميزان زعفران توليدي خود را تا 100 تن افزايش دهد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: روایت یورونیوز از حضور میلیون‌ها زائر کربلا در اربعین

ویدئو : رئیس جمهوری شیلی: کشور ما درگیر جنگ است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر