نتیجه‌ای یافت نشد.

بیانیه وزارت خارجه لبنان در محکومیت حمله تروریستی در سیستان و بلوچستان

شناسه خبر: 161452 سرویس: گوناگون پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷, ۳۸ : ۰۰ : ۰۰
بیانیه وزارت خارجه لبنان در محکومیت حمله تروریستی در سیستان و بلوچستان
وزارت خارجه لبنان طی بیانیه‌ای حمله تروریستی در سیستان و بلوچستان را تسلیت گفت و با خانواده‌های قربانیان ابراز همدردی کرد.
۵۵آنلاین :

وزارت خارجه لبنان در بیانیه‌ای حمله تروریستی به اتوبوس کارکنان سپاه در سیستان و بلوچستان را که منجر به شهادت 27 نفر شد، محکوم کرد.

بر اساس گزارش خبرگزاری رسمی لبنان «ان‌ان‌ای»، وزارت خارجه لبنان در این بیانیه با ملت و دولت ایران اعلام همبستگی کرده ، به خانواده‌های قربانیان تسلیت گفته است.

در ادامه این بیانیه اعلام شده، طرف‌های پشت پرده این اقدام تروریستی باید مشخص شوند.

حزب‌الله لبنان هم بامداد پنجشنبه (امروز) در بیانیه‌ای به شدت حمله تروریستی به اتوبوس حامل نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جاده خاش-زاهدان را محکوم کرد.

در پی حادثه تروریستی حمله تروریستی دیشب (چهارشنبه شب) به اتوبوس حامل کارکنان سپاه در محور خاش به زاهدان ، سه روز عزای عمومی در سیستان و بلوچستان اعلام شده است.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

اعتبار «تکرار» کننده و نمک‌دان شکسته

مردی که پست مشاوره و حضور در قوه مجریه را به واسطه « تکرار می‌کنم» دارد از « تکرار» گلایه دارد. گویا جناب آشنا فراموش کرده‌اند که اعتبار ریخته، خرج خود همین آقایان شد. حضراتی که امروز نظاره گر مشکلات هستند و کاری از دستشان بر نمی‌آید، در حالی که در ایام انتخابات قول داده بودند با کلیدشان قفل‌ها را باز کنند.

دیپلماسی به سبک بابانوئل

روانشناسان معتقدند که هدیه می‌تواند گویای خیلی چیز‌ها درباره اهداکننده و دریافت کننده هدیه باشد. می‌گویند، هدیه بازتاب دهنده دنیای درون اهدا کننده است؛ حال باید دید در دنیای دیپلماسی این سبک هدیه دادن چه تعبیری را به همراه دارد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر