بوکسور میان وزن ایران در آستانه تاریخ‌سازی

شناسه خبر: 190343 سرویس: ورزشی سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸, ۲۶ : ۱۰ : ۰۰
بوکسور میان وزن ایران در آستانه تاریخ‌سازی
وکسور میان وزن تیم ملی ایران در صورت کسب پیروزی در مبارزه مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های جهانی، تنها مدال آور تاریخ ایران در این مسابقات می‌شود.
۵۵آنلاین :


در ادامه رقابت‌های بوکس قهرمانی جهان ۲۰۱۹ در روسیه، امروز (دوشنبه ۲۵ شهریور ماه) دو بوکسور اوزان ۷۵ کیلوگرم و مثبت ۹۱ کیلوگرم ایران مقابل رقبای خود به روی رینگ رفتند که یک برد و یک باخت حاصل کار آن‌ها بود. این اتفاق در حالی است که بوکسور میان وزن ایران می‌تواند با برتری در مبارزه بعدی خود تاریخ‌سازی کند.

به این ترتیب شاهین موسوی بوکسور وزن ۷۵ کیلوگرم ایران با برتری مقابل "تانگلاتیهان" از چین به مرحله یک‌چهارم نهایی صعود کرد. نماینده ایران در صورت پیروزی در دیدار بعدی خود به نخستین بوکسور مدال آور تاریخ بوکس ایران در مسابقات جهانی تبدیل خواهد شد. موسوی پیش از این موفق به شکست بوکسورهایی از چین تایپه و فلسطین شده بود.

موسوی روز چهارشنبه هفته جاری در مرحله یک‌چهارم نهایی باید مقابل "اومیر مارسیال" بوکسور پرافتخار فیلیپینی قرار بگیرد.

اما ایمان رمضانپور نماینده وزن ۹۱+ کیلوگرم ایران امروز با شکست در پایان سه راند مقابل "روگاوا" بوکسور اوکراینی، از دور مسابقات کنار رفت.

پیش از این مسلم مقصودی، سجاد کاظم‌زاده، احسان روزبهانی و محمد شوریان با شکست مقابل رقبای خود از دور رقابت‌ها خارج شده بودند.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چگونه اینفلوئنسر شویم؟

واقعیت آنکه، ما نیاز داریم تا از برخی از سازوکارهای پشت پرده ستاره های اینستاگرامی آگاه شویم. این متن شاید در قسمت هایی تلخ و یا شاید هم سطحی به نظر آید ولی قصد آن صرفا ارتقاء آگاهی های عمومی درباره مسائل این روزهای ما در فضای مجازی است.

چرا رابطه آمریکا و ایران راه به جایی نمی برد؟

بعد از روی کار آمدن حسن روحانی در سال ۱۳۹۲ کمتر کسی فکر می کرد پرتلاطم ترین دوران روابط ایران و آمریکا در دوره ریاست جمهوری او اتفاق بیفتد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : «دیوار آدامس» سیاتل؛ از زباله‌دانی تا اثری هنری

ویدئو : امید داشتن عین قدرت است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر