بوریس جانسون: در حال پیشروی به سوی مستعمره شدن هستیم

شناسه خبر: 138619 سرویس: جهان ، سیاست سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷, ۰۸ : ۰۰ : ۰۰
بوریس جانسون: در حال پیشروی به سوی مستعمره شدن هستیم
وزیر خارجه مستعفی انگلیس در بیانیه استعفای خود آورده است انگلیس در حال پیشروی به سمت وضعیت مستعمره شدن است.
۵۵آنلاین :

بوریس جانسون، وزیر خارجه مستعفی انگلیس در بیانیه استعفای خود اعلام کرده است نمی‌توانست کاملا از طرح‌های نخست وزیر درباره برکسیت (خروج از اتحادیه اروپا) حمایت کند و نتیجه گرفت که باید استعفا دهد.

او افزود ما در حال پیشروی به سمت وضعیت مستعمره شدن هستیم.

بوریس جانسون در ادامه بیانیه استعفای خود آورده است: ­«رویای برکسیت در حال نابودی است و ما در حال پیشروی به سمت یک برکسیت نیمه کاره هستیم.»

جانسون، وزیر خارجه و دیوید دیویس، وزیر برکسیت انگلیس روز دوشنبه به دلیل اختلاف با ترزا می بر سر نحوه خروج کشورشان از اتحادیه اروپا استعفا دادند.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تفاوتِ اروپا با آمریکا در مورد ایران

قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند. به سختی بشر بتواند قدرت، انصاف، اخلاق و راست گویی را در یک شبکه جمع کند. متاسفانه، وقتی قدرت افزایش می یابد، دیگران اهمّیت خود را از دست می دهند. درروابط بین الملل، اهمّیت دادن عمدتا اقتصادی است.

ظریف: آیا ایران باید مثل مرده دراز بکشد و به همه خواسته‌ها تن بدهد؟

یکی باید بایستد و بگوید اینجا جنگل نیست و قانون جنگل نیز نیست که عده‌ای بخواهند در امور داخلی دیگر کشورها دخالت کنند و اینگونه اقدامات را انجام دهند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اینگونه است که خرج دولت از فایده اش بیشتر میشود

ویدیو: خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت

خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت. گوردن بنکس دروازه بان تیم ملی انگلیس و فاتح جام جهانی ۱۹۶۶ در ۸۱ سالگی درگذشت. او در جام جهانی ۱۹۷۰ با مهار این ضربه سر از #پله جاودانه شد. از این نجات دروازه به عنوان یکی از بهترین سیوهای تاریخ جام های جهانی یاد می شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر