بودجه فرهنگی "۲۶۰ میلیارد تومان" کاهش یافت

شناسه خبر: 123428 سرویس: فرهنگ و هنر يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶ : ۲۱ : ۰۰
بودجه فرهنگی "۲۶۰ میلیارد تومان" کاهش یافت
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از نارضایتی اعضای این کمیسیون نسبت به مصوبات لایحه بودجه در حوزه فرهنگی خبر داد.
۵۵آنلاین :

حجت الاسلام سید صادق طباطبایی نژاد عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه عصر امروز ( یکشنبه ) کمیسیون متبوعش گفت: از بررسی لایحه وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در کمیسیون فرهنگی سه بند باقی مانده بود که در جلسه عصر امروز این سه بند نیز مورد بررسی و به تصویب اعضا رسید.

بیشتر بخوانید

وی افزود: در بخش دیگری از نشست امروز، اشخاصی که به نمایندگی از کمیسیون فرهنگی در جلسات کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 97 حضور داشتند، شرحی از گزارش نهایی کمیسیون تلفیق به ویژه در بخش فرهنگی به اعضا دادند.

حجت الاسلام طباطبایی نژاد با اشاره به نارضایتی اعضای کمیسیون فرهنگی از بودجه تخصیص یافته به حوزه  فرهنگ در لایحه بودجه 97، گفت: کمیسیون تلفیق در مصوبه خود 260 میلیارد تومان از بودجه فرهنگی را کاهش و به حوزه مصالح اجتماعی منتقل کرده است که این موضوع به هیچ وجه قابل قبول کمیسیون فرهنگی نیست؛ قرار است  تا پیشنهاد جایگزین از سوی اعضای کمیسیون  تا روز سه‌شنبه آماده و به عنوان پیشنهاد در زمان بررسی بودجه در صحن علنی مجلس مطرح شود.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

مادران سخت‌گیر و غیر قابل تحمل، دختران موفقی تحویل جامعه می‌دهند

دانشمندی موسوم به «اریکا جی راکسون رامیرز»، که استاد دانشگاه اسکس نیز هست در نتیجه تحقیقات خود ثابت کرده مادران پرتوقع و سخت‌گیر، دختران کاملا موفقی تحویل جامعه می‌دهند.

بفرمایید موز ایرانی بخورید!

گزارشی درباره یک حرکت اقتصادی اینستاگرامی‌ها به نفع مردم سیستان‌وبلوچستان

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: بدون شرح

ویدیو: شعر خوانی پیرمرد کشاورز برای وزیر کشاورزی

یک پیرمرد خطاب به وزیر کشاورزی نهیب می زند؛ از گرانی گوجه شروع می کند و می گوید روزگار خیلی بدی شده، چون دختران و پسران بدخواه مادران و پدران شان شده اند و عاقبت روی دوش وزیر می زند و می گوید خودتون می دونید و مملکت تون!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر