به همدیگر نیش نزنیم

شناسه خبر: 150155 سرویس: NGO ، اجتماعی ، گوناگون جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۲ : ۲۱ : ۰۰
به همدیگر نیش نزنیم
جاستین اشمیت حشره شناس برجسته پس از مطالعات بسیار روی 150 موجود که دردناک ترین نیش ها را دارند به این نتیجه رسید که #مورچه_گلوله، #زنبور_عنکبوتی، #مورچه_آتشی و .... دردناک ترین نیش ها را دارند.
۵۵آنلاین :
جاستین اشمیت حشره شناس برجسته پس از مطالعات بسیار روی 150 موجود که دردناک ترین نیش ها را دارند به این نتیجه رسید که #مورچه_گلوله، #زنبور_عنکبوتی، #مورچه_آتشی و .... دردناک ترین نیش ها را دارند. برای مثال در توصیف این دردها می نویسد: 
 
 
مانند راه رفتن بر روی ذغال شعله‌ور در حالیكه یك ناخن فرسوده 8 سانتیمتری در پاشنه پا فرو رفته است.
 
بی‌رحم. انگار فردی با دریل در ریشه ناخن شما حفاری می‌كند.
 
داغ و دودآلود. مانند خاموش كردن یك سیگار بر روی زبان.
و ... 
 
  نیش مار و عقرب و مورچه آتشی از دو حال خارج نیست؛ یا آدم را می کُشد یا بعد از مدتی دردش خوب می شود. #جاستین_اشمیت اما حتماً نیش زبان آدم ها را بررسی نکرده  وگرنه می نوشت دردناک ترین نیش دنیا، #نیش_زبان_آدم است که نه می کُشد نه خوب می شود بلکه همیشه دردش تازه است مثل خوابیدن ابدی با عقربی در بستر که همیشه می تواند نیش بزند. 
 
 زخم زبان نزنیم، با زبان مان نیش نزنیم. جایش خوب نمی شود. به خدا خوب نمی شود. شاید طرف مقابل سکوت کند، تظاهر کند که دردش را فراموش کرده اما آدم هیچوقت به نیش یک عقرب عادت نمی کند... عادت نمی کند....عادت نمی کند... 

منبع : کانال احسان محمدی
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

مادران سخت‌گیر و غیر قابل تحمل، دختران موفقی تحویل جامعه می‌دهند

دانشمندی موسوم به «اریکا جی راکسون رامیرز»، که استاد دانشگاه اسکس نیز هست در نتیجه تحقیقات خود ثابت کرده مادران پرتوقع و سخت‌گیر، دختران کاملا موفقی تحویل جامعه می‌دهند.

بفرمایید موز ایرانی بخورید!

گزارشی درباره یک حرکت اقتصادی اینستاگرامی‌ها به نفع مردم سیستان‌وبلوچستان

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: بدون شرح

ویدیو: شعر خوانی پیرمرد کشاورز برای وزیر کشاورزی

یک پیرمرد خطاب به وزیر کشاورزی نهیب می زند؛ از گرانی گوجه شروع می کند و می گوید روزگار خیلی بدی شده، چون دختران و پسران بدخواه مادران و پدران شان شده اند و عاقبت روی دوش وزیر می زند و می گوید خودتون می دونید و مملکت تون!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر