بهای نفت در پی ناآرامی‌های اخیر ایران به بالاترین سطح در دو سال و نیم گذشته رسید.

شناسه خبر: 121948 سرویس: اقتصادی پنجشنبه ۱۴ دي ۱۳۹۶, ۲۳ : ۱۲ : ۰۰
بهای نفت در پی ناآرامی‌های اخیر ایران به بالاترین سطح در دو سال و نیم گذشته رسید.
در پی ناآرامی های اخیر ایران بهای نفت روز پنجشنبه به بالاترین سطح از اواسط سال 2015 تاکنون رسید. ایران یکی از تولیدکنندگان مهم نفت در جهان است.
۵۵آنلاین :

 

بهای نفت خام پایه آمریکا (وست تگزاس اینترمیدیت) با 53 سنت افزایش به 62.21 دلار به ازای هر بشکه رسید که بالاترین سطح از ماه مه 2015 تاکنون است. نفت خام برنت نیز با 39 سنت افزایش 68.23 دلار به ازای هر بشکه معامله شد.

ناآرامی های اخیر ایران بهای نفت در بازارهای جهانی را افزایش داد. ایران سومین تولیدکننده بزرگ اوپک است. با این حال، اغتشاشات اخیر در ایران تاثیری بر میزان تولید نفت این کشور نخواهد داشت. همچنین سرمای طاقت فرسا در آمریکا موجب افزایش کوتاه مدت تقاضا در بازار و در پی آن افزایش بهای نفت شده است.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ده نکته درباره قاجار، پهلوی، وطن‌پرستی و خزر

برخی خوشحال می‌شوند که جمهوری اسلامی خاک بدهد تا مثلا خزر را در ردیف ترکمنچای و بحرین بگذارند، اما وطن‌پرست هرگز از تاراج وطنش خوشحال نمی‌شود. شما چه؟ خوشحال می‌شوید؟

متخلفان در تور «طرح جامع مالیاتی»

تیرماه ‌سال ٩٤، زمانی بود که ماده ۲۷۴ الحاقی قانون مالیات‌های مستقیم تصویب شد و براساس آن مواردی چون تنظیم دفاتر، اسناد و مدارک خلاف واقع و استناد به آن؛ اختفای فعالیت اقتصادی و کتمان درآمد حاصل از آن؛ تنظیم معاملات و قراردادهای خود به نام دیگران، استفاده از کارت بازرگانی اشخاص دیگر به منظور فرار مالیاتی، ممانعت از دسترسی ماموران مالیاتی به اطلاعات مالیاتی و اقتصادی خود یا اشخاص ثالث، جرم شناخته شد و براساس قانون مرتکب یا مرتکبان جرایم مالیاتی حسب مورد به مجازات‌های درجه ششم یعنی ٦ماه تا ٢‌سال محکوم می‌شوند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: جالب ترین رونمایی در پنجره تابستانى فصل نقل و انتقالات

جالب ترین رونمایی در پنجره تابستانى فصل نقل و انتقالات. رونمایی دیوید کاپرفیلدی "ویارئال" از سانتی کازورلا. این دومین بازگشت او به ویارئال است.

ویدیو: روش های نوین پخت نان

روش های نوین پخت نان که توسط یک گروه نانوای ترک ارائه می شود. با این روش می توان ۵۰۰ قرص نان در هر ساعت تولید کرد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر