بهای نفت در پی ناآرامی‌های اخیر ایران به بالاترین سطح در دو سال و نیم گذشته رسید.

شناسه خبر: 121948 سرویس: اقتصادی پنجشنبه ۱۴ دي ۱۳۹۶, ۲۳ : ۱۲ : ۰۰
بهای نفت در پی ناآرامی‌های اخیر ایران به بالاترین سطح در دو سال و نیم گذشته رسید.
در پی ناآرامی های اخیر ایران بهای نفت روز پنجشنبه به بالاترین سطح از اواسط سال 2015 تاکنون رسید. ایران یکی از تولیدکنندگان مهم نفت در جهان است.
۵۵آنلاین :

 

بهای نفت خام پایه آمریکا (وست تگزاس اینترمیدیت) با 53 سنت افزایش به 62.21 دلار به ازای هر بشکه رسید که بالاترین سطح از ماه مه 2015 تاکنون است. نفت خام برنت نیز با 39 سنت افزایش 68.23 دلار به ازای هر بشکه معامله شد.

ناآرامی های اخیر ایران بهای نفت در بازارهای جهانی را افزایش داد. ایران سومین تولیدکننده بزرگ اوپک است. با این حال، اغتشاشات اخیر در ایران تاثیری بر میزان تولید نفت این کشور نخواهد داشت. همچنین سرمای طاقت فرسا در آمریکا موجب افزایش کوتاه مدت تقاضا در بازار و در پی آن افزایش بهای نفت شده است.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
نتیجه‌ای یافت نشد.

دیدگاه 55

بیشتر

امید نا امید

پس از ورود همه جانبه لیست امید به شورای شهر تهران . امیدی در دل مردم تهران برای جبران مشکلات مدیریت  12 ساله اصولگرایان پرهزینه و کم فایده در شهر تهران مطرح شد

چرا فعالان اقتصادی از فضای کسب و کار ناراضی هستند؟

داشتن درک درستی از فضای کسب و کار می¬تواند زمینه راه اندازی و دستیابی به موفقیت را در هر کسب و کاری هموار کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: رونمای از جدیدترین مدل شورولت سیلورادو

کمپانی بزرگ جنرال موتورز در حالی از جدیدترین مدل شورولت سیلورادو رونمایی کرد که تنها چند روز دیگر نمایشگاه بزرگ اتومبیل امریکا افتتاح می شود. جنرال موتورز در تلاش است تا در بازار عرضه پیکاپ های با کیفیت ؛ با افزایش امکانات و کاهش وزن خودرو گامی موثر در تامین رضایت مشتریانش بردارد.

ویدئو:نقاشی کردن دریچه های فاضلاب در ژاپن

شرکت کارفرمای فاضلاب ژاپن در اقدامی جالب و به منظور تغییر تصویر ذهنی مردم از دریچه های زمینی فاضلاب اقدام به نقاشی طرح های مختلفی روی این دریچه ها نموده است و البته از طرح محبوب Hello Kitty هم غافل نمانده است!

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان