نتیجه‌ای یافت نشد.

بهانه ترامپ برای استراحت عصرگاهی در پایتخت فرانسه

شناسه خبر: 150242 سرویس: جهان ، گوناگون شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷, ۴۶ : ۱۹ : ۰۰
بهانه ترامپ برای استراحت عصرگاهی در پایتخت فرانسه
رئیس‌جمهور آمریکا به بهانه بدی آب و هوا، سفر خود به گورستان نظامی سربازان آمریکایی در فرانسه را لغو و عصر خود را در پایتخت فرانسه به استراحت گذراند.
۵۵آنلاین :

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا که به مناسبت  فرا رسیدن صدمین سالگرد پایان جنگ جهانی اول به فرانسه سفر کرده است، به بهانه بدی آب و هوا، سفر خود به گورستان نظامی سربازان آمریکایی در فرانسه را لغو کرد.

کاخ سفید با انتشار بیانیه ای اعلام کرد :«رئیس جمهور آمریکا سفر خود به رزمگاه بلووود و گورستان نظامی سربازان آمریکایی در حومه شرقی پاریس را به دلیل مشکلات زمانبندی و بدی آب و هوا لغو کرد.»

پایگاه اینترنتی مترو به کنایه نوشت: او [ترامپ] آزاد است تا عصر خود را پایتخت فرانسه استراحت کند و شخص دیگری را به جای خود برای ادای احترام به کشته های جنگ جهانی اول  بفرستد.

در همین حال، یکی از منابع نزدیک به دولت فرانسه مدعی شد هیچ مشکل آب و هوایی نبوده است و او به سادگی می توانست این سفر را انجام دهد.

ترامپ سفر خود به فرانسه را با تحقیر امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه آغاز کرد. او پیش از ورود به فرانسه، طرح مکرون برای ایجاد ارتش اروپایی را «توهین» توصیف کرد. او در دیدار با مکرون «تقسیم عادلانه» بار هزینه های دفاعی ناتو را خواستار شد و گفت آمریکا برای دفاع بین المللی «بسیار زیاد» هزینه کرده است.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در ورزشگاههای فوتبال چه خبر است؟

نفرت پراکنی قومیتی و شعارهایی با محوریت تفرقه افکنانه روز به روز در ورزشگاههای ایران در حال پر رنگ تر شدن است و کسی هم به این بحران و تهدید جدی واکنش خاصی نشان نمی دهد.

توازن منطقه اى،توسعه روستايى و توانمند سازى اقشار آسيب پذير چگونه انجام ميشود؟

با توجه به گذشت بیش از پنجاه سال از عمر برنامه‌ریزی در ایران و علی‌رغم تجربه‌ای نسبتاً طولانی در این دوران، نگاه بخشی بر نظام برنامه‌ریزی ایران غالب بوده‌است تا جایی که کشور ایران دچار عدم تعادل‌های منطقه‌ای بالایی در جغرافیای خود به ویژه در میان بخش شهری و روستایی بوده‌است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر