بنیانگذار جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی بازداشت شد

شناسه خبر: 99028 سرویس: جهان سه شنبه ۱ فروردين ۱۳۹۶, ۲۹ : ۲۰ : ۰۰
بنیانگذار جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی بازداشت شد
عمر برغوثی یکی از بنیانگذاران جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی به بهانه پرداخت نکردن مالیات از سوی نیروهای این رژیم بازداشت شد.
۵۵آنلاین :

 

مرکز اطلاع رسانی فلسطین روز سه شنبه با اعلام به نقل از شبکه هفتم تلویزیون اسرائیل (رژیم صهیونیستی) افزود، نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی برغوثی را که در عکا واقع در شمال فلسطین اشغالی ساکن است، بازداشت کردند.
تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که برغوثی بخشی از دارایی های خود را صرف حمایت از جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی و برگزاری همایش ها و کنفرانس های آن کرده است.
BDS نام مخفف جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی است.
در همین حال روزنامه عبری زبان اسرائیل دیروز (دوشنبه) با تاکید بر این که جنبش جهانی تحریم ضد رژیم صهیونیستی معروف به «بی. دی. اس» در نقاط مختلف جهان از جمله ایتالیا در حال گسترش است، نوشت: این روند تهدید واقعی برای این رژیم به شمار می آید.
درهمین حال روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحرونوت فاش کرد ، یکی از جمعیت های خیریه کشور شیلی همسر سفیر رژیم صهیونیستی را به نشست سالانه خیریه دعوت نکرد که این اقدام برای تل آویو شوک آور بود .
به نوشته این روزنامه ، جنبش جهانی بی. دی. اس عامل دعوت نشدن همسر سفیر رژیم صهیونیستی به این نشست دیپلماتیک و خیریه بود.
بیش از دو سال است که رژیم صهیونیستی جنگ تبلیغاتی خود را علیه جنبش بی. دی. اس که در زمینه تحریم این رژیم فعالیت دارد، آغاز کرده است.


منبع : ايرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خصوصی سازی در ایران چگونه به انحراف کشیده شد؟

بحران بزرگ سال ۱۹۲۹ میلادی و مقبولیت نظریات کینز و به دنبال آن وقوع جنگ جهانی دوم سبب شد تصدی های دولتی در اقتصادها افرایش قابل ملاحظه ای پیدا کند.

مافیای کنکور

هر گاه موضوعی برای مردم مهم باشد،مردم از آن نقطه آسیب پذير نشان می دهند و این فرصت را برای عده ای سودجو مهیا می سازد تا از آب گل آلود ماهی بگیرند و جیب مردم را خالی کرده و جيب هاى خود را پر ميكنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر