بنیانگذار جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی بازداشت شد

شناسه خبر: 99028 سرویس: جهان سه شنبه ۱ فروردين ۱۳۹۶, ۲۹ : ۲۰ : ۰۰
بنیانگذار جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی بازداشت شد
عمر برغوثی یکی از بنیانگذاران جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی به بهانه پرداخت نکردن مالیات از سوی نیروهای این رژیم بازداشت شد.
۵۵آنلاین :

 

مرکز اطلاع رسانی فلسطین روز سه شنبه با اعلام به نقل از شبکه هفتم تلویزیون اسرائیل (رژیم صهیونیستی) افزود، نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی برغوثی را که در عکا واقع در شمال فلسطین اشغالی ساکن است، بازداشت کردند.
تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که برغوثی بخشی از دارایی های خود را صرف حمایت از جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی و برگزاری همایش ها و کنفرانس های آن کرده است.
BDS نام مخفف جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی است.
در همین حال روزنامه عبری زبان اسرائیل دیروز (دوشنبه) با تاکید بر این که جنبش جهانی تحریم ضد رژیم صهیونیستی معروف به «بی. دی. اس» در نقاط مختلف جهان از جمله ایتالیا در حال گسترش است، نوشت: این روند تهدید واقعی برای این رژیم به شمار می آید.
درهمین حال روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحرونوت فاش کرد ، یکی از جمعیت های خیریه کشور شیلی همسر سفیر رژیم صهیونیستی را به نشست سالانه خیریه دعوت نکرد که این اقدام برای تل آویو شوک آور بود .
به نوشته این روزنامه ، جنبش جهانی بی. دی. اس عامل دعوت نشدن همسر سفیر رژیم صهیونیستی به این نشست دیپلماتیک و خیریه بود.
بیش از دو سال است که رژیم صهیونیستی جنگ تبلیغاتی خود را علیه جنبش بی. دی. اس که در زمینه تحریم این رژیم فعالیت دارد، آغاز کرده است.


منبع : ايرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
نتیجه‌ای یافت نشد.

دیدگاه 55

بیشتر

گام‌هایی برای داشتن ذهن خلاق

مرحله‌ی نهایی که شما برای حقیقی و عملی کردن رویا و آرزوی خود باید سپری کنید تغییر نوع نگرش و ذهنیت خودتان است.

آب‌وهوای ایران در پایان قرن ۲۱

گزارشی که روز گذشته در سازمان هواشناسی کشور و در جلسه مشترک با هیات بین‌الدولی تغییر اقلیم (IPCC) مستقر در سازمان ملل متحد از تغییرات اقلیمی ایران ارائه شد، ضمن تشریح آنچه که در نیم‌قرن اخیر بر سر اقلیم ایران آمده است، چشم‌انداز وضعیت آب‌وهوای کشور در پایان قرن حاضر را بر اساس سناریوهای محتمل مبتنی بر مطالعات این هیات بین‌المللی ترسیم کرد. این گزارش تنها به اقلیم ایران محدود نیست،‌ بلکه برای مردم و سیاست‌گذاران دولتی در تمام کشورهای جهان و در تمام قاره‌ها، سه پیام دارد که باید مورد توجه قرار گیرد، چراکه بی‌توجهی به آن می‌تواند منجر به گرم شدن کره زمین فراتر از حد خطر (۲ درجه سانتی‌گراد) در ۳۰ سال آینده شود و ساکنان این سیاره را با بحران‌های جدی زیست‌محیطی روبه‌رو کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: توله سگ شکنجه شده، دستاویز کارزار انتخاباتی ترکیه شد

توله سگ شکنجه شده، دستاویز کارزار انتخاباتی ترکیه شد | اردوغان اعلام کرده است: در صورت پیروزی اش در انتخابات 24 ماه ژوئن قوانین حقوق حیوانات در ترکیه تغییر می یابد

ویدیو: اجرای قطعه ای توسط شهرداد روحانی در سفارت ایران در مسکو

اجرای قطعه ای توسط شهرداد روحانی با یک پیانوی قدیمی در سفارت ایران در مسکو/ اینستاگرام مهدی سنایی سفیر ایران در روسیه

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان