بنیانگذار جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی بازداشت شد

شناسه خبر: 99028 سرویس: جهان سه شنبه ۱ فروردين ۱۳۹۶, ۲۹ : ۲۰ : ۰۰
بنیانگذار جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی بازداشت شد
عمر برغوثی یکی از بنیانگذاران جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی به بهانه پرداخت نکردن مالیات از سوی نیروهای این رژیم بازداشت شد.
۵۵آنلاین :

 

مرکز اطلاع رسانی فلسطین روز سه شنبه با اعلام به نقل از شبکه هفتم تلویزیون اسرائیل (رژیم صهیونیستی) افزود، نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی برغوثی را که در عکا واقع در شمال فلسطین اشغالی ساکن است، بازداشت کردند.
تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که برغوثی بخشی از دارایی های خود را صرف حمایت از جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی و برگزاری همایش ها و کنفرانس های آن کرده است.
BDS نام مخفف جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی است.
در همین حال روزنامه عبری زبان اسرائیل دیروز (دوشنبه) با تاکید بر این که جنبش جهانی تحریم ضد رژیم صهیونیستی معروف به «بی. دی. اس» در نقاط مختلف جهان از جمله ایتالیا در حال گسترش است، نوشت: این روند تهدید واقعی برای این رژیم به شمار می آید.
درهمین حال روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحرونوت فاش کرد ، یکی از جمعیت های خیریه کشور شیلی همسر سفیر رژیم صهیونیستی را به نشست سالانه خیریه دعوت نکرد که این اقدام برای تل آویو شوک آور بود .
به نوشته این روزنامه ، جنبش جهانی بی. دی. اس عامل دعوت نشدن همسر سفیر رژیم صهیونیستی به این نشست دیپلماتیک و خیریه بود.
بیش از دو سال است که رژیم صهیونیستی جنگ تبلیغاتی خود را علیه جنبش بی. دی. اس که در زمینه تحریم این رژیم فعالیت دارد، آغاز کرده است.


منبع : ايرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

امکان پذیری و مطلوبیت هدایت نقدینگی: یک تحلیل انتقادی

چند هفته پیش در مطلب مشترکی با آقای دکتر شهرام معینی (دانشگاه اصفهان) اشاره کردیم که سیاستمداران ایرانی هر وقت می‌خواهند یک راه حل ظاهراً معقول و آسان ولی در واقع سهل و ممتنع برای مشکلات اقتصادی پیشنهاد کنند سراغ «هدایت نقدینگی سرگردان» به سمت «تولید» می‌روند. هر زمانی که تورم مساله اقتصادی کشور باشد، می‌خواهند از این هدایت برای «جذب و دفن» نقدینگی استفاده کنند (گویی نقدینگی در جایی خارج از بانک قابل هدم و دفن است) و هر زمان که مساله رکود مطرح است، می‌خواهند با آن رونق و اشتغال ایجاد کنند.

سراب «وام بدون سود»!

یکی از بانک‌ها در ترفندی تازه ادعا می‌کند تسهیلات با بهره صفر‌درصد می‌دهد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: موتورسیکلت خودران بی ام و که با حفظ تعادل، به راحتی در مسیر حرکت می کند.

ویدیو: مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند

مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند/ در هیاهوی اخبار تلخ و بد، هنوز هم می شود مهربانی و انسانیت و اخلاق را سراغ گرفت

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر