بنیانگذار جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی بازداشت شد

شناسه خبر: 99028 سرویس: جهان سه شنبه ۱ فروردين ۱۳۹۶, ۲۹ : ۲۰ : ۰۰
بنیانگذار جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی بازداشت شد
عمر برغوثی یکی از بنیانگذاران جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی به بهانه پرداخت نکردن مالیات از سوی نیروهای این رژیم بازداشت شد.
۵۵آنلاین :

 

مرکز اطلاع رسانی فلسطین روز سه شنبه با اعلام به نقل از شبکه هفتم تلویزیون اسرائیل (رژیم صهیونیستی) افزود، نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی برغوثی را که در عکا واقع در شمال فلسطین اشغالی ساکن است، بازداشت کردند.
تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که برغوثی بخشی از دارایی های خود را صرف حمایت از جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی و برگزاری همایش ها و کنفرانس های آن کرده است.
BDS نام مخفف جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی است.
در همین حال روزنامه عبری زبان اسرائیل دیروز (دوشنبه) با تاکید بر این که جنبش جهانی تحریم ضد رژیم صهیونیستی معروف به «بی. دی. اس» در نقاط مختلف جهان از جمله ایتالیا در حال گسترش است، نوشت: این روند تهدید واقعی برای این رژیم به شمار می آید.
درهمین حال روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحرونوت فاش کرد ، یکی از جمعیت های خیریه کشور شیلی همسر سفیر رژیم صهیونیستی را به نشست سالانه خیریه دعوت نکرد که این اقدام برای تل آویو شوک آور بود .
به نوشته این روزنامه ، جنبش جهانی بی. دی. اس عامل دعوت نشدن همسر سفیر رژیم صهیونیستی به این نشست دیپلماتیک و خیریه بود.
بیش از دو سال است که رژیم صهیونیستی جنگ تبلیغاتی خود را علیه جنبش بی. دی. اس که در زمینه تحریم این رژیم فعالیت دارد، آغاز کرده است.


منبع : ايرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بهبود سبک زندگی

یک فرد در جهت بهبود سبک زندگی خود، باید برای جنبه‌های مختلف زندگی اهدافی را تعریف کند و به این اهداف، آگاهی داشته باشد. برای تنظیم این اهداف، توجه به این امور لازم است:

غرضی: رفراندومی که مقامات درخواست کنند مضر است

محمد غرضی در مورد پیشنهاد رئیس‌جمهوری برای برگزاری رفراندوم گفت: پشت ذهن آقای روحانی برای برگزاری رفراندوم جز این نیست که گروهی بر گروه دیگر غالب شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو : فاصله نزدیک هواپیمای تهران یاسوج از کنار دنا

تصاویر مربوط به پروازهای قبل است

ویدئو: فیلم انفجار پمپ گاز جاده فتح

مصدومیت ۵ نفر بر اثر انفجار در جایگاه CNG سخنگوی آتش نشانی تهران : بر اثر انفجار مخزن خودروی نیسان در جایگاه تزریق گاز CNG پنج نفر مصدوم شدند که حال دو نفر از آنها وخیم است. در محل حادثه مشاهده شد مخزن یک دستگاه خودروی نیسان به هنگام تزریق گاز CNG به دلیل نامشخصی که در حال بررسی است.

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان