بنیانگذار جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی بازداشت شد

شناسه خبر: 99028 سرویس: جهان سه شنبه ۱ فروردين ۱۳۹۶, ۲۹ : ۲۰ : ۰۰
بنیانگذار جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی بازداشت شد
عمر برغوثی یکی از بنیانگذاران جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی به بهانه پرداخت نکردن مالیات از سوی نیروهای این رژیم بازداشت شد.
۵۵آنلاین :

 

مرکز اطلاع رسانی فلسطین روز سه شنبه با اعلام به نقل از شبکه هفتم تلویزیون اسرائیل (رژیم صهیونیستی) افزود، نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی برغوثی را که در عکا واقع در شمال فلسطین اشغالی ساکن است، بازداشت کردند.
تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که برغوثی بخشی از دارایی های خود را صرف حمایت از جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی و برگزاری همایش ها و کنفرانس های آن کرده است.
BDS نام مخفف جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی است.
در همین حال روزنامه عبری زبان اسرائیل دیروز (دوشنبه) با تاکید بر این که جنبش جهانی تحریم ضد رژیم صهیونیستی معروف به «بی. دی. اس» در نقاط مختلف جهان از جمله ایتالیا در حال گسترش است، نوشت: این روند تهدید واقعی برای این رژیم به شمار می آید.
درهمین حال روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحرونوت فاش کرد ، یکی از جمعیت های خیریه کشور شیلی همسر سفیر رژیم صهیونیستی را به نشست سالانه خیریه دعوت نکرد که این اقدام برای تل آویو شوک آور بود .
به نوشته این روزنامه ، جنبش جهانی بی. دی. اس عامل دعوت نشدن همسر سفیر رژیم صهیونیستی به این نشست دیپلماتیک و خیریه بود.
بیش از دو سال است که رژیم صهیونیستی جنگ تبلیغاتی خود را علیه جنبش بی. دی. اس که در زمینه تحریم این رژیم فعالیت دارد، آغاز کرده است.


منبع : ايرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

20 راه برای تلاش موثر و موفقیت

برای آموزش موثر، باید قوانینی وضع و پیشنهاداتی ارائه گردد.

بحران شرم‌آوری که خارِ چشم گردشگری ایران شده

پروژه سرویس‌های بهداشتی بیشتر از ۱۵ سال است که در ایران به شوخی گرفته شده، از همان موقع که اسفندیار رحیم مشایی، رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری بود و از ساخت «یک هزار سرویس بهداشتی در هر ۲۵ کیلومتر از جاده‌های ایران و سرویس‌های فوق‌العاده پاکیزه‌ای که اگر عسل روی کف آن ریخته شود، از خوردن آن منصرف نمی‌شوید»، سخن گفت.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: هدیه بشار اسد به پوتین

بشار اسد هنگام دیدار با پوتین در شهر سوچی، یک تابلو نفیس را به همتای روس خود اهدا کرد.

ویدئو: دیدار پوتین و بشار اسد در سوریه

بشار اسد رئیس جمهوری سوریه در شهر سوچی روسیه با ولادیمیر پوتین دیدار کرد. روسای جمهوری ایران، ترکیه و روسیه قرار است نشست صلح در سوریه را در این شهر برگزار کنند.

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان