نتیجه‌ای یافت نشد.

بصره هرگز با تحریم های ضد ایرانی همراهی نمی کند

شناسه خبر: 161178 سرویس: جهان ، سیاست ، گوناگون دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷, ۴۶ : ۲۳ : ۰۰
بصره هرگز با تحریم های ضد ایرانی همراهی نمی کند
استاندار بصره در جنوب عراق تاکید کرد که استان هرگز بخشی از تحریم های ضد ایرانی نخواهد بود.
۵۵آنلاین :

'اسعد العیدانی' روز دوشنبه در آیین بزرگداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی در شهر بصره که از سوی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در این استان برگزار شد، گفت: بصره هیچگاه بخشی از تحریم های ضد ایرانی نخواهد شد و عراق نمی پذیرد پایگاهی برای آسیب زدن به یک کشور همسایه باشد.
استاندار بصره افزود: جمهوری اسلامی ایران نخستین کشوری بود که در جنگ علیه داعش در کنار عراق ایستاد و در این راه فداکاری کرد و شهید داد همانطور که به بسیاری دیگر از ملت های جهان یاری رسانده است.
العیدانی گفت: از سوی دولت محلی در استان بصره از شرکت های بزرگ ایرانی دعوت می کنم که در مرحله بازسازی بصره مشارکت داشته باشند.
وی افزود: جمهوری اسلامی ایران اکنون و در سالروز چهلمین سال پیروزی انقلاب و برغم همه چالش هایی که با آن مواجه بوده است، در اوج قدرت قرار دارد و بسیار قوی تر از ده سال پیش خود است و طی این چند دهه هر چه گذشته قوی تر شده است.
مراسم چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی روز یکشنبه با حضور پرشور اقشار مختلف مردم و مقامات استان بصره از جمله استاندار، نمایندگان مرجعیت، فرماندهان گروههای جهادی، اعضای پارلمان عراق، اعضای شورای استان، روحانیون، شیوخ عشایر ، مسئولان دانشگاه بصره و ... از سوی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در بصره برگزار شد.
استقبال و مشارکت خوب مردم سبب پر شدن ظرفیت سالن برگزاری شد و بسیاری از میهمان بصرت سرپا مراسم را دنبال کردند.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

اقتصاد از قوه قضائیه چه می خواهد؟

از جذابیت های ایران امروز یکی این است که آنچه فرنگی ها در کتاب های تاریخ می خوانند ما به چشم دیده و به گوش می شنویم.

آمارها چه تصویری از نرخ رشد فقر ارائه می کنند؟

برخورداری افراد از عدالت اقتصادی همواره یکی از دغدغه های اصلی سیاستگذاران اقتصادی در کشور بوده است، گام اول در این راستا داشتن برآوردی دقیق از تعداد فقرا و شناسایی ویژگی های گروه های فقیر است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

ویدیو : یک بیماری که به تازگی از سوی سازمان بهداشت جهانیWHO شناسایی شده است!

یک بیماری که به تازگی از سوی #سازمان_بهداشت_جهانیWHO شناسایی شده است! #فرسودگی_شغلی یا #کارزدگی این بیماری قرار است در سال ۲۰۲۲ به رسمیت شناخته شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر