برگزاری مسابقات فوتسال به میزبانی بیمه سرمد شعبه مازندران

شناسه خبر: 153216 سرویس: اقتصادی شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۱۷ : ۲۰ : ۰۰
برگزاری مسابقات فوتسال به میزبانی بیمه سرمد شعبه مازندران
مسابقات چهار جانبه فوتسال در شهر ساری و به میزبانی بیمه سرمد شعبه استان مازندران برگزار شد.
۵۵آنلاین :

به گزارش پایگاه خبری55آنلاین، در این مسابقات، تیم فوتسال بیمه سرمد، تیم فوتسال بانک صادرات استان مازندران ، تیم فوتسال بیمه سرمد استان مازندران و همچنین تیم فوتسال بانک کشاورزی استان مازندران حضور داشتند.
پژمان نریمانی مدیر سرمایه انسانی و مربی تیم فوتسال بیمه سرمد ضمن تقدیر و تشکر از میزبانی استان مازندران و مهدی حیدرپور مدیر بیمه سرمد در این استان، برگزاری اینگونه مسابقات را به منظور رشد و توسعه برند بیمه سرمد در منطقه تاثیرگذار دانست.
حضور علی اصغر یوسف نژاد نماینده و عضو هیئت ریسه مجلس شورای اسلامی نیز به منظور تماشای مسابقات از نکات حائز اهمیت این مسابقات بود.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خصوصی سازی در ایران چگونه به انحراف کشیده شد؟

بحران بزرگ سال ۱۹۲۹ میلادی و مقبولیت نظریات کینز و به دنبال آن وقوع جنگ جهانی دوم سبب شد تصدی های دولتی در اقتصادها افرایش قابل ملاحظه ای پیدا کند.

مافیای کنکور

هر گاه موضوعی برای مردم مهم باشد،مردم از آن نقطه آسیب پذير نشان می دهند و این فرصت را برای عده ای سودجو مهیا می سازد تا از آب گل آلود ماهی بگیرند و جیب مردم را خالی کرده و جيب هاى خود را پر ميكنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر