برگزاری مسابقات فوتسال به میزبانی بیمه سرمد شعبه مازندران

شناسه خبر: 153216 سرویس: اقتصادی شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۱۷ : ۲۰ : ۰۰
برگزاری مسابقات فوتسال به میزبانی بیمه سرمد شعبه مازندران
مسابقات چهار جانبه فوتسال در شهر ساری و به میزبانی بیمه سرمد شعبه استان مازندران برگزار شد.
۵۵آنلاین :

به گزارش پایگاه خبری55آنلاین، در این مسابقات، تیم فوتسال بیمه سرمد، تیم فوتسال بانک صادرات استان مازندران ، تیم فوتسال بیمه سرمد استان مازندران و همچنین تیم فوتسال بانک کشاورزی استان مازندران حضور داشتند.
پژمان نریمانی مدیر سرمایه انسانی و مربی تیم فوتسال بیمه سرمد ضمن تقدیر و تشکر از میزبانی استان مازندران و مهدی حیدرپور مدیر بیمه سرمد در این استان، برگزاری اینگونه مسابقات را به منظور رشد و توسعه برند بیمه سرمد در منطقه تاثیرگذار دانست.
حضور علی اصغر یوسف نژاد نماینده و عضو هیئت ریسه مجلس شورای اسلامی نیز به منظور تماشای مسابقات از نکات حائز اهمیت این مسابقات بود.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حال محله هرندی، خوب خراب است.

اعتیاد در بین افراد ساکن در دروازه غار بیداد می کند و کشیدن دیوار بر دور پارک هرندی دوایی بر دردهای مردم آن منطقه نشده است.

تفاوتِ اروپا با آمریکا در مورد ایران

قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند. به سختی بشر بتواند قدرت، انصاف، اخلاق و راست گویی را در یک شبکه جمع کند. متاسفانه، وقتی قدرت افزایش می یابد، دیگران اهمّیت خود را از دست می دهند. درروابط بین الملل، اهمّیت دادن عمدتا اقتصادی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دفاع دکتر ظریف از ایران را ببینید

کسانی که او را به جاسوسی و خیانت متهم کردند، در فرودگاه با لنگه کفش به استقبالش رفتند، در توئیتر فحش نثارش کردند خوب این ویدئو را ببینند. خیانت گاهی سست کردن زانوی وفاداران راستین این کشور است که نتیجه اش می شود رضایت و لبخند دشمن. جای خادم و خائن در این کشور بارها عوض شده ... و باز هم می شود.

ویدیو: صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیرا

صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیراز ▪️مسئولان! اگه خواب نیستید؛ ببینید مردم برای تامین کالای اساسی شون اینطور می دوند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر