نتیجه‌ای یافت نشد.

برگزاری سی و دومین نشست مشترک مدیران عامل بانک‌های خصوصی و دولتی کشور به میزبانی بانک کارآفرین

شناسه خبر: 150240 سرویس: اقتصادی شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷, ۵۹ : ۱۸ : ۰۰
برگزاری سی و دومین نشست مشترک مدیران عامل بانک‌های خصوصی و دولتی کشور به میزبانی بانک کارآفرین
سی و دومین نشست مشترک مدیران عامل بانک‌های خصوصی و دولتی کشور، روز شنبه 19 آبان به میزبانی بانک کارآفرین برگزار شد.
۵۵آنلاین :

به گزارش پایگاه خبری55آنلاین، این نشست با حضور آقایان دکتر طالبی دبیرکل بانک مرکزی، دکتر حسین‌زاده رئیس شورای هماهنگی بانک‌ها، دکتر پرویزیان رئیس شورای عالی بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی، مدیران عامل بانک‌های دولتی و خصوصی و مؤسسات مالی و اعتباری و جمعی از خبرگان و کارشناسان نظام بانکی کشور در ساختمان مرکزی بانک کارآفرین برگزار شد.

حمید تهرانفر مدیرعامل بانک کارآفرین در ابتدای این نشست با خیرمقدم به مدیران ارشد بانک مرکزی و مدیران عامل بانک‌های دولتی و خصوصی تصریح کرد: در شرایط حاضر که بانک‌ها و مؤسسات اعتباری دارای شرایط ویژه‌ای در داخل کشور هستند، متأسفانه با اعلام فهرست جدید وزارت خزانه‌داری آمریکا، فعالیت‌های خارجی نظام بانکی در خارج از کشور نیز با چالش‌ها جدیدی روبه‌رو شده است. بر این اساس هماهنگی مدیران بانک‌ها برای گذر از شرایط ویژه حاکم در مقطع زمانی حاضر بسیار حائز اهمیت است. خوشبختانه جلسه حاضر بلافاصله بعد از اعلام فهرست جدید برگزار شده است، که نشان از تدبیر مسئولان شورای هماهنگی بانک‌ها و مؤسسات اعتباری دارد.

بر اساس این گزارش، در این جلسه که با محوریت ارزیابی شیوه‌های خرید و فروش نقدی ارز برگزار شد، سیستم معاملات نقدی ارز (اسکناس) توسط کارشناسان مرتبط بانک مرکزی ارائه شد که مورد استقبال مدیران عامل بانک‌ها و مؤسسات مالی اعتباری قرار گرفت و آنان پیشنهادها و نظرات خود را در خصوص اجرایی و عملیاتی کردن این سیستم اعلام کردند.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در ورزشگاههای فوتبال چه خبر است؟

نفرت پراکنی قومیتی و شعارهایی با محوریت تفرقه افکنانه روز به روز در ورزشگاههای ایران در حال پر رنگ تر شدن است و کسی هم به این بحران و تهدید جدی واکنش خاصی نشان نمی دهد.

توازن منطقه اى،توسعه روستايى و توانمند سازى اقشار آسيب پذير چگونه انجام ميشود؟

با توجه به گذشت بیش از پنجاه سال از عمر برنامه‌ریزی در ایران و علی‌رغم تجربه‌ای نسبتاً طولانی در این دوران، نگاه بخشی بر نظام برنامه‌ریزی ایران غالب بوده‌است تا جایی که کشور ایران دچار عدم تعادل‌های منطقه‌ای بالایی در جغرافیای خود به ویژه در میان بخش شهری و روستایی بوده‌است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر