برگزاری سی و دومین نشست مشترک مدیران عامل بانک‌های خصوصی و دولتی کشور به میزبانی بانک کارآفرین

شناسه خبر: 150240 سرویس: اقتصادی شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷, ۵۹ : ۱۸ : ۰۰
برگزاری سی و دومین نشست مشترک مدیران عامل بانک‌های خصوصی و دولتی کشور به میزبانی بانک کارآفرین
سی و دومین نشست مشترک مدیران عامل بانک‌های خصوصی و دولتی کشور، روز شنبه 19 آبان به میزبانی بانک کارآفرین برگزار شد.
۵۵آنلاین :

به گزارش پایگاه خبری55آنلاین، این نشست با حضور آقایان دکتر طالبی دبیرکل بانک مرکزی، دکتر حسین‌زاده رئیس شورای هماهنگی بانک‌ها، دکتر پرویزیان رئیس شورای عالی بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی، مدیران عامل بانک‌های دولتی و خصوصی و مؤسسات مالی و اعتباری و جمعی از خبرگان و کارشناسان نظام بانکی کشور در ساختمان مرکزی بانک کارآفرین برگزار شد.

حمید تهرانفر مدیرعامل بانک کارآفرین در ابتدای این نشست با خیرمقدم به مدیران ارشد بانک مرکزی و مدیران عامل بانک‌های دولتی و خصوصی تصریح کرد: در شرایط حاضر که بانک‌ها و مؤسسات اعتباری دارای شرایط ویژه‌ای در داخل کشور هستند، متأسفانه با اعلام فهرست جدید وزارت خزانه‌داری آمریکا، فعالیت‌های خارجی نظام بانکی در خارج از کشور نیز با چالش‌ها جدیدی روبه‌رو شده است. بر این اساس هماهنگی مدیران بانک‌ها برای گذر از شرایط ویژه حاکم در مقطع زمانی حاضر بسیار حائز اهمیت است. خوشبختانه جلسه حاضر بلافاصله بعد از اعلام فهرست جدید برگزار شده است، که نشان از تدبیر مسئولان شورای هماهنگی بانک‌ها و مؤسسات اعتباری دارد.

بر اساس این گزارش، در این جلسه که با محوریت ارزیابی شیوه‌های خرید و فروش نقدی ارز برگزار شد، سیستم معاملات نقدی ارز (اسکناس) توسط کارشناسان مرتبط بانک مرکزی ارائه شد که مورد استقبال مدیران عامل بانک‌ها و مؤسسات مالی اعتباری قرار گرفت و آنان پیشنهادها و نظرات خود را در خصوص اجرایی و عملیاتی کردن این سیستم اعلام کردند.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

مسیح علی‌نژاد، کودکان شوشتر و یتیمی ملت ایران

علینژاد اگر چنین عکسهایی را از کودکان بریتانیایی/آمریکایی منتشر میکرد تمام اکانتهای مجازیش بلافاصله بسته، توسط پلیس بازداشت و تا دادگاه از روزنامه‌نگاری منع میشد و رساته‌ها بصورت خودکار و براساس عرف از تریبون دادن به او خودداری میکردند. اما انگار کودکان و جامعه ایرانی یتیم اند

چرا ادبیات نمی دانیم؟

کشوری که بنیان فکریش بر شعر و نظم ادبی استوار شده به جایی رسیده است که نسل دانشجوی هنر، شاعر ملی اش را نمی شناسد دلیل کجاست؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مرزبانان ربوده شده

گروه «جیش العدل» که اخیرا ۱۲ مرزبان ایرانی را ربوده، فیلمی از ربوده شدگان منتشر کرده که آن ها نام شان را اعلام می کنند.

ویدیو: چین؛ افتتاح یک هتل پنج ستاره در یک معدن متروکه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر