نتیجه‌ای یافت نشد.

برگزاری انتخابات نظام مهندسی در موعد مقرر

شناسه خبر: 145924 سرویس: NGO ، توسعه ، سیاست ، اقتصادی ، گوناگون دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷, ۵۲ : ۱۸ : ۰۰
برگزاری انتخابات نظام مهندسی در موعد مقرر
اکبر ترکان با نگارش نامه ای درخواست تعویق انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان را از رئیس جمهور خواستار شده بود
۵۵آنلاین :

 

 

یک منبع آگاه در گفت‌وگو و با «صما» خبر داد که انتخابات هشتم نظام مهندسی ساختمان در سرار کشور در موعد مقرر برگزار می‌شود.

یک منبع آگاه در گفت‌وگو و با خبرنگار «صما» ضمن تکذیب تعویق برگزاری زمان هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی گفت: انتخابات نظام مهندسی در موعد مقرر برگزار میشود.


منبع : صما
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

امتحان الهی فقط برای مردم است؟

کاش در این فصل امتحان الهی این نهادهای که برای کار فرهنگی بودجه گرفتند هم، بخشی از بودجه‌ها خود را به دولت بر می‌گردانند تا آن پول صرف خدمات برای مردم شود.

خرافه ایرانی از تعطیلات

اگرچه برخی ایران را بهشت تعطیلات کاری می‌دانند، اما استفاده از ۳ شاخص «تعطیلات رسمی»، «تعطیلات آخر هفته» و «مجموع تعطیلات» نشان می‌دهد ایران نه‌تنها بهشت تعطیلات نیست، بلکه به لحاظ تعداد روز تعطیلی، در قعر جدول رتبه‌بندی جهانی قرار دارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر