برق استان خوزستان به طور کامل وصل شد

شناسه خبر: 96341 شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۷ : ۲۳ : ۰۰
برق استان خوزستان به طور کامل وصل شد
مدیرعامل توانیر از برق‌دار شدن کل استان خوزستان خبر داد و گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی از نظر برق‌رسانی در این استان وجود ندارد و شبکه برق استان خوزستان به وضعیت پایدار رسیده است.
۵۵آنلاین :

مدیرعامل توانیر از برق‌دار شدن کل استان خوزستان خبر داد و گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی از نظر برق‌رسانی در این استان وجود ندارد و شبکه برق استان خوزستان به وضعیت پایدار رسیده است.

آرش کردی در پاسخ به این سئوال که آیا ممکن است شرایط امروز در شبکه برق‌رسانی استان خوزستان مجدداً تکرار شود اظهار کرد: اگر شرایط وجود ریزگردها و مه مانند امروز باشد احتمال بروز این اتفاق را می دهیم اما امیدواریم که بارندگی ها در روزهای آینده بتواند شرایط فعلی را بهبود بخشد.

وی با اشاره به تکرار قطع برق استان خوزستان طی دو هفته اخیر عنوان کرد: برای جلوگیری از بروز این حادثه وزارت نیرو و شرکت توانیر تمهیداتی را اندیشیده است که می‌تواند تاثیرات خوبی برای عدم بروز این حادثه داشته باشد.

وی با بیان اینکه روند برق‌دار شدن از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز شد گفت: بلافاصله پس از ورود برای بررسی و حل بحران جلسه ای با حضور وزیر نیرو و مدیران ارشد این وزارت خانه تشکیل شد که ماحصل آن، اتخاذ تصمیمات خوبی برای رفع این گونه حوادث به صورت کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت بود.

به گفته وی، بر اساس برآوردهای وزارت نیرو برای حل این مشکل تا تابستان آینده تزریق ۱۰۰ میلیارد تومان نقدینگی از محل فروش برق خواهد بود که دستور وزیر نیرو صادر شده و در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه این اعتبار برای تعویض مقره های خطوط پر عیب که از جنس چینی هستند با مقره های سیلیکونی، پوشش سیلیکونی در تاسیسات پست ها و خرید سامانه های جدید مقره شوی استاندارد هزینه خواهد شد اظهار کرد: توسعه پست های GIS در استان خوزستان، مسقف کردن پست های فوق توزیع، رسیدگی مستمر و  شستشوی مداوم خطوط در دستور کار قرار گرفته است.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

۷ توصیه اقتصادی به دولت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز یکشنبه در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهوری و اعضای هیات دولت برگزار شد، با تاکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزی مسوولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پرشتاب به سمت اهداف را بیان کردند.

بستن راه رانت مهم‌تر است یا شفاف‌سازی رانت؟

در حدود 40 سال عمر نظام جمهوری اسلامی ایران، فقط در مقطع کوتاهی در سال 1372 و کمتر از 10 سال بین سال‌های 1381 تا 1391، ارز تک‌نرخی در کشور حاکم بوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر