برق استان خوزستان به طور کامل وصل شد

شناسه خبر: 96341 شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۷ : ۲۳ : ۰۰
برق استان خوزستان به طور کامل وصل شد
مدیرعامل توانیر از برق‌دار شدن کل استان خوزستان خبر داد و گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی از نظر برق‌رسانی در این استان وجود ندارد و شبکه برق استان خوزستان به وضعیت پایدار رسیده است.
۵۵آنلاین :

مدیرعامل توانیر از برق‌دار شدن کل استان خوزستان خبر داد و گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی از نظر برق‌رسانی در این استان وجود ندارد و شبکه برق استان خوزستان به وضعیت پایدار رسیده است.

آرش کردی در پاسخ به این سئوال که آیا ممکن است شرایط امروز در شبکه برق‌رسانی استان خوزستان مجدداً تکرار شود اظهار کرد: اگر شرایط وجود ریزگردها و مه مانند امروز باشد احتمال بروز این اتفاق را می دهیم اما امیدواریم که بارندگی ها در روزهای آینده بتواند شرایط فعلی را بهبود بخشد.

وی با اشاره به تکرار قطع برق استان خوزستان طی دو هفته اخیر عنوان کرد: برای جلوگیری از بروز این حادثه وزارت نیرو و شرکت توانیر تمهیداتی را اندیشیده است که می‌تواند تاثیرات خوبی برای عدم بروز این حادثه داشته باشد.

وی با بیان اینکه روند برق‌دار شدن از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز شد گفت: بلافاصله پس از ورود برای بررسی و حل بحران جلسه ای با حضور وزیر نیرو و مدیران ارشد این وزارت خانه تشکیل شد که ماحصل آن، اتخاذ تصمیمات خوبی برای رفع این گونه حوادث به صورت کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت بود.

به گفته وی، بر اساس برآوردهای وزارت نیرو برای حل این مشکل تا تابستان آینده تزریق ۱۰۰ میلیارد تومان نقدینگی از محل فروش برق خواهد بود که دستور وزیر نیرو صادر شده و در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه این اعتبار برای تعویض مقره های خطوط پر عیب که از جنس چینی هستند با مقره های سیلیکونی، پوشش سیلیکونی در تاسیسات پست ها و خرید سامانه های جدید مقره شوی استاندارد هزینه خواهد شد اظهار کرد: توسعه پست های GIS در استان خوزستان، مسقف کردن پست های فوق توزیع، رسیدگی مستمر و  شستشوی مداوم خطوط در دستور کار قرار گرفته است.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بازگشت اعتماد در گرو اعاده اعتبار

سیاست‌گذاران اقتصادی می‌دانند که اعتماد شهروندان و فعالان اقتصادی، یک عامل اثرگذار در فرآیند سیاست‌گذاری و یکی از عوامل موثر بر پیشبرد سیاست‌ها و برنامه‌های اقتصادی است. اعتماد جامعه وابسته به اعتبار سیاست‌گذار است و این اعتبار زمانی شکل می‌گیرد که سیاست‌های اقتصادی، شفاف و پیش‌بینی‌پذیر باشد

از هم پاشیدن برجام چه تاثیری بر اقتصاد ایران خواهد داشت؟

اگر بخواهم به صورت مختصر توضیح دهم، از هم پاشیدن برجام ضربه بزرگی بر اقتصاد ایران خواهد زد. برجام می‌توانست سرآغاز پیشرفت و شکوفایی اقتصاد ایران باشد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: فضای سبز بدون استفاده

این ویدیو،فضای سبز منطقه ی ۱۴ تهران رو نشون میده،بلوار پاسدار گمنام تقاطع خیابان برادران شهید واضحی فر من سه ساله ساکن این خونه هستم،و تو این سه سال حتی برای نیم ساعت هم ندیدم که در این مجموعه برای استفاده باز باشه همونطور که در فیلم میبینید،که همه وسایل مجموعه در اثر عدم رسیدگی دچار نقص شدن .نمیدونم اگه قرار به استفاده نبوده چرا باید ساخته بشه پولی که میتونسته تو جای درست استفاده شه،اینجا خرج شده

ویدیو: ماجرای جشن جنجالی برج سلمان که بازداشت برخی مسئولان اداره ارشاد مشهد را رقم زد

ماجرای جشن جنجالی برج سلمان که بازداشت برخی مسئولان اداره ارشاد مشهد را رقم زد دادستانی: بازداشت معاون مدیر کل و رییس اداره ارشاد مشهد به دلیل «جریحه دار کردن عفت عمومی و عدم رعایت قوانین» / نماینده مشهد: می خواهند مشهد را تبدیل به شهری توریستی کنند

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان