بررسی عملکرد تایدواتر خاورمیانه با حضور وزیر راه

شناسه خبر: 144991 سرویس: اقتصادی ، گوناگون جمعه ۲۳ شهريور ۱۳۹۷, ۱۸ : ۱۶ : ۰۰
بررسی عملکرد تایدواتر خاورمیانه با حضور وزیر راه
مدیرعامل شرکت تایدواتر خاورمیانه با ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت در حضور وزیر راه و شهرسازی به بررسی چالش ها و راهکارهای موجود در خصوص فعالیت های بندری پرداخت.
۵۵آنلاین :

 

    به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تایدواتر خاورمیانه به نقل از  ناحیه خوزستان، منتظر منصوری مدیرعامل شرکت تایدواتر خاورمیانه، به همراه سایر مدیران این شرکت و شرکتهای تابعه ضمن حضور در بندر امام خمینی(ره) از فعالیتهای شرکت در حوزه های دریایی و بندری بازدید کردند.

بنابر این گزارش این سفر که با حضور وزیر راه و شهر سازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی به منظور افتتاح و بازدید از پروژه های مهم بندری و دریایی استان همراه بود، مدیرعامل شرکت تایدواتر گزارش جامعی از فعالیت ها و پروژه های در دست اقدام ، چالش ها و راهکارهای موجود ارائه کرد که مورد توجه وزیر راه و شهرسازی قرار گرفت.

در این سفر مدیران تایدواتر با تشکیل جلسه ای با حضور مدیر عامل سازمان بنادر و سایر اعضاء هیات عامل به بررسی مشکلات سرمایه گذاری در طرح های بندری و دریایی و بازنگری در طرح ها و قرارداد ها پرداختند.

همچنین مدیرعامل هلدینگ تایدواتر و هیات همراه با شرکت در جلسات اداری و تصمیم گیری ناحیه، با حضور مدیر و معاونین ناحیه خوزستان در جریان پیشرفت پروژه ها قرار گرفته و با بررسی مشکلات ، فرصتها و چالشهای پیش رو به ترسیم افق چشم انداز پروژه های آتی پرداخته و تصمیمات راهبردی در این زمینه ها اتخاذ نمودند.


منبع : 55 آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در این سراب چه جویی؟

سروده ای جدید از افشین اعلا در مورد مسایل روز ایران

١٥٠ فروشگاه توبیخ شده تعزیرات را پیدا نکردیم!

گزارش میدانی از مراکز بزرگ خرید در تهران که با ترفندهای عجیب لباس مارک می‌فروشند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: سایه مرگبار "مالچ پاشی" بر طبیعت خوزستان

در حالی که متخصصان و کارشناسان بارها کانون ریزگردها را قسمت های خشک شده تالاب های جنوب کشور، به ویژه هورالعظیم و راه مهار آن را پاشیدن ریگ دانسته اند، دست دولت و پیمانکاران "مالچ پاش" بر پوشاندن شنزارها و ماسه زارهای خوزستان با گرد مرگ اصرار دارند.

ویدیو: صید ماهی سمان و هامور به روش خیه یا خطره در ساحل عسلویه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر