بررسی عملکرد تایدواتر خاورمیانه با حضور وزیر راه

شناسه خبر: 144991 سرویس: اقتصادی ، گوناگون جمعه ۲۳ شهريور ۱۳۹۷, ۱۸ : ۱۶ : ۰۰
بررسی عملکرد تایدواتر خاورمیانه با حضور وزیر راه
مدیرعامل شرکت تایدواتر خاورمیانه با ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت در حضور وزیر راه و شهرسازی به بررسی چالش ها و راهکارهای موجود در خصوص فعالیت های بندری پرداخت.
۵۵آنلاین :

 

    به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تایدواتر خاورمیانه به نقل از  ناحیه خوزستان، منتظر منصوری مدیرعامل شرکت تایدواتر خاورمیانه، به همراه سایر مدیران این شرکت و شرکتهای تابعه ضمن حضور در بندر امام خمینی(ره) از فعالیتهای شرکت در حوزه های دریایی و بندری بازدید کردند.

بنابر این گزارش این سفر که با حضور وزیر راه و شهر سازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی به منظور افتتاح و بازدید از پروژه های مهم بندری و دریایی استان همراه بود، مدیرعامل شرکت تایدواتر گزارش جامعی از فعالیت ها و پروژه های در دست اقدام ، چالش ها و راهکارهای موجود ارائه کرد که مورد توجه وزیر راه و شهرسازی قرار گرفت.

در این سفر مدیران تایدواتر با تشکیل جلسه ای با حضور مدیر عامل سازمان بنادر و سایر اعضاء هیات عامل به بررسی مشکلات سرمایه گذاری در طرح های بندری و دریایی و بازنگری در طرح ها و قرارداد ها پرداختند.

همچنین مدیرعامل هلدینگ تایدواتر و هیات همراه با شرکت در جلسات اداری و تصمیم گیری ناحیه، با حضور مدیر و معاونین ناحیه خوزستان در جریان پیشرفت پروژه ها قرار گرفته و با بررسی مشکلات ، فرصتها و چالشهای پیش رو به ترسیم افق چشم انداز پروژه های آتی پرداخته و تصمیمات راهبردی در این زمینه ها اتخاذ نمودند.


منبع : 55 آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بن سلمان؛ یک شکست خورده و در آستانه برکناری

محمد بن سلمان ولیعهد بلندپرواز عربستان با برخی اصلاحات نمادین در داخل به دنبال معرفی خود به عنوان چهره ای جدید و تغییردهنده وضعیت سنتی عربستان بود اما نگاهی به کارنامه او و اوضاع داخلی و منطقه ای نابسامان عربستان نشان می دهد برنامه های اصلاحاتی او راه به جایی نبرده و او اکنون در مسیر سراشیبی و سقوط قرار گرفته است.

آشنایی با تکیه معاون الملک در کرمانشاه

بانی این بنا حسن‌خان معین الرعایا ملقب به معاون الملک بوده است. ایشان پدربزرگ رحیم معینی کرمانشاهی شاعر و ترانه‌سرای فقید بودند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: موتورسیکلت خودران بی ام و که با حفظ تعادل، به راحتی در مسیر حرکت می کند.

ویدیو: مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند

مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند/ در هیاهوی اخبار تلخ و بد، هنوز هم می شود مهربانی و انسانیت و اخلاق را سراغ گرفت

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر