نتیجه‌ای یافت نشد.

بررسی عملکرد تایدواتر خاورمیانه با حضور وزیر راه

شناسه خبر: 144991 سرویس: اقتصادی ، گوناگون جمعه ۲۳ شهريور ۱۳۹۷, ۱۸ : ۱۶ : ۰۰
بررسی عملکرد تایدواتر خاورمیانه با حضور وزیر راه
مدیرعامل شرکت تایدواتر خاورمیانه با ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت در حضور وزیر راه و شهرسازی به بررسی چالش ها و راهکارهای موجود در خصوص فعالیت های بندری پرداخت.
۵۵آنلاین :

 

    به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تایدواتر خاورمیانه به نقل از  ناحیه خوزستان، منتظر منصوری مدیرعامل شرکت تایدواتر خاورمیانه، به همراه سایر مدیران این شرکت و شرکتهای تابعه ضمن حضور در بندر امام خمینی(ره) از فعالیتهای شرکت در حوزه های دریایی و بندری بازدید کردند.

بنابر این گزارش این سفر که با حضور وزیر راه و شهر سازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی به منظور افتتاح و بازدید از پروژه های مهم بندری و دریایی استان همراه بود، مدیرعامل شرکت تایدواتر گزارش جامعی از فعالیت ها و پروژه های در دست اقدام ، چالش ها و راهکارهای موجود ارائه کرد که مورد توجه وزیر راه و شهرسازی قرار گرفت.

در این سفر مدیران تایدواتر با تشکیل جلسه ای با حضور مدیر عامل سازمان بنادر و سایر اعضاء هیات عامل به بررسی مشکلات سرمایه گذاری در طرح های بندری و دریایی و بازنگری در طرح ها و قرارداد ها پرداختند.

همچنین مدیرعامل هلدینگ تایدواتر و هیات همراه با شرکت در جلسات اداری و تصمیم گیری ناحیه، با حضور مدیر و معاونین ناحیه خوزستان در جریان پیشرفت پروژه ها قرار گرفته و با بررسی مشکلات ، فرصتها و چالشهای پیش رو به ترسیم افق چشم انداز پروژه های آتی پرداخته و تصمیمات راهبردی در این زمینه ها اتخاذ نمودند.


منبع : 55 آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سیل گلستان و شبیخون بلا و حرف‌های تکراری!

تا مرداد سال ۱۳۸۰ سیل ندیده بودم. طغیان رودخانه و گل‌آلودشدنش با سیل ویرانگر فرق دارد. فکر می‌کردم سیل بیاید بالاخره می‌شود دوید بالای تپه‌ای و جان را نجات داد.

کدام اقتصادها در باتلاق بحران دست و پا می زنند؟

اژدهای ابرتورم اقتصاد ونزوئلا را بلعیده است. زیمبابوه قبل از ونزوئلا در دام این اژدها افتاده بود. ایتالیا، اسپانیا، اوکراین و یونان همگی با بحران بیکاری دست و پنجه نرم می کنند و نسبت بالای بدهی به تولید ناخالص داخلی شان به یک گرفتاری بزرگ تبدیل شده که اتخاذ خط مشی های ریاضتی نیز نتوانسته است کمک چندانی به آنها بکند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مهمانان عجیب سال تحویل شبکه چهار سیما

این شبکه برای برنامه تحویل سال با گریم افرادی به عنوان سعدی، فردوسی و حافظ با آنها به گفتگو پرداخت.

ویدیو: آدم های های پر انرژی

این پیرمرد هر روز با دوچرخه اش که یک ضبط روی آن نصب کرده، توی خیابان های همدان می چرخه و موسیقی سنتی پخش می کنه تا رهگذران لذت ببرند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر