نتیجه‌ای یافت نشد.

بررسی توسعه همکاری های صنعتی ایران و لبنان

شناسه خبر: 164862 سرویس: گوناگون دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷, ۳۷ : ۱۷ : ۰۰
بررسی توسعه همکاری های صنعتی ایران و لبنان
محمد جلال فیروزنیا سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان روز دوشنبه با وائل ابوفاعور وزیر جدید صنایع لبنان دیدار و گفت وگو کرد.
۵۵آنلاین :

در این دیدار که در وزارت صنعت لبنان انجام شد، دو طرف در ارتباط با راه های توسعه و گسترش روابط دو جانبه به خصوص در ارتباط با صنعت تبادل نظر کردند. 
دیدار امروز فیروزنیا با وزیر صنعت لبنان در ادامه دیدارهای سفیر ایران با وزرای لبنانی به دنبال تشکیل هیات دولت جدید این کشور صورت می گیرد. 
سفیر ایران پیش از این با اوادیس کیدانیان وزیر گردشگری، یوسف فنیانوس وزیر حمل و نقل و خدمات عمومی، محمد فنیش وزیر جوانان و ورزش، الیاس بوصعب وزیر دفاع، حسن مراد وزیر امور تجارت خارجی و علی حسن خلیل وزیر دارایی لبنان دیدار و گفت وگو کرده بود. 
کابینه لبنان شامل 32 وزیر، 11 بهمن ماه معرفی و 27 بهمن ماه از مجلس این کشور رای اعتماد گرفت. 
محمد جواد ظریف وزیرخارجه کشورمان، 18 بهمن ماه برای تبریک تشکیل دولت جدید لبنان به بیروت سفر کرد. 
دولت جدید لبنان پس از 9 ماه رایزنی و تبادل نظر بین گروه ها و جریان های سیاسی مختلف از سوی سعد الحریری نخست وزیر این کشور معرفی شد. 
انتخابات پارلمانی در لبنان نیز اردیبهشت ماه برگزار و در آن گروه های حامی مقاومت موفق به کسب بیشترین کرسی های پارلمان شدند. مجلس لبنان دارای 128 نماینده است. 


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

علم‌ورزان در برابر عالمان

علم دارای دو هدف است: فهم جهان و کنترل آن. اِسنو به درستی درمی‌یابد پیشرفت علمی نیازمند سرمایه است و از این رو نوعی مسئله مرغ و تخم‌مرغ پیش‌روی کشورهای توسعه‌نیافته است

عادت به «خوردن » در مکان های عمومی

هر قوم و ملتی برای خود سبک و رفتاری دارد که معمولا با شیوه دیگران که در آن سوی مرزها هستند تفاوت های ظریفی دارد. محققان دانشگاهی، بسیار خوب می توانند با مشاهده این کنش ها به شناخت آن جامعه دست پیدا کنند. آنها با بررسی این رفتار، که در مکان های عمومی  از مردم سر می زند به نکته های ظریفی می رسند. هرکدام از آن حرکات، به مثابه مشترکات یک ملت هستند و می تواند سبک زندگی آن سرزمین را تعریف کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر