برانکو یازده بازیکن خود را چطور به زمین خواهد فرستاد؟

شناسه خبر: 133803 سرویس: ورزشی ، گوناگون دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۲۰ : ۱۱ : ۰۰
برانکو یازده بازیکن خود را چطور به زمین خواهد فرستاد؟
بازگشت سیدجلال حسینی به 11 بازیکن ثابت پرسپولیس باعث شده تا برانکو دوباره همه بازیکن های اصلی خودش را داشته باشد.
۵۵آنلاین :

بازگشت سیدجلال حسینی به 11 بازیکن ثابت پرسپولیس باعث شده تا برانکو دوباره همه بازیکن های اصلی خودش را داشته باشد. البته که در مورد کمال کامیابی نیا هنوز ابهام وجود دارد. چرا که در بازی رفت مصدومیت او از ناحیه کتف دوباره برگشت و هرچند خودش گفته می تواند بازی کند، اما مشخص نیست برانکو از او در ترکیب استفاده کند یا خیر؟ با این وضعیت برانکو باید یک بازیکن جایگزین در پست هافبک دفاعی برای کمال داشته باشد. با وجود مصدومیت ربیع خواه، نوراللهی چند بازی است که فیکس شده و حالا مشخص نیست در کنار او کمال بازی کند یا برانکو دوباره ماهینی را در پست غیرتخصصی بازی دهد. با توجه به اینکه برانکو دیگر قصد استفاده از ۴-۴-۲ لوزی ندارد و بعید است برای این بازی مهم تصمیمی غیر از این بگیرد. پس فرضیه حضور مسلمان از قبل هم بعید تر است و حتی بشار رسن هم احتمالا فرصت فیکس بازی کردن را ندارد. همچنین با توجه به عملکرد منشا در بازی های اخیر احتمالا چهار نفر خط جلو پرسپولیس هم طبق معمول فرشاد احمدزاده، وحید امیری، سیامک نعمتی و گادوین منشا باشند.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

زندگی عادی، حق مسلم ماست

زندگی عادی نه با عزت در تضاد است و نه با منافع ملی و مگر این همه انسان که در کشورهای مختلف جهان، زندگی عادی دارند و بدون استرس های ملی زندگی می کنند، عزت ندارند و به فکر منافع شان نیستند؟!

تلاقي:برخورد نسل ها

اينكه كشور در شرايطي به سر ميبرد كه عملا در داخل،عنصرهاي تقويت كننده ي جامعه،يعني جوانان،چنان در سرخوردگي به سر ميبرند كه ديگر نبايد انتظار داشت شعار و آرمان گرايي،عامل تحرك پذيري و حضور هميشگي آنان در صحنه هاي سياسي و اجتماعي باشد،بايداين نكته را به ما بفهماند كه ما با نسل هايي مواجه هستيم كه هيچ دغدغه اي جز تامين خواسته هاي زندگي روزمره خود ندارند.حق هم دارند!

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: محل سقوط بوئینگ ۷۳۷ کوبا

تصاویر مردم محلی از محل سقوط بوئینگ ٧٣٧ كوبا در اطراف فرودگاه خوزه مارتی هاوانا

ویدیو: آب شرب در منطقه دشتیاری چابهار

آب شرب در منطقه دشتیاری چابهار از ویدئوهای پربازدید روزهای اخیر در شبکه های مجازی

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان