برانکو: فوتبال رشته ای برای ایجاد نشاط و وحدت است

شناسه خبر: 141948 سرویس: ورزشی يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷, ۲۸ : ۱۹ : ۰۰
برانکو: فوتبال رشته ای برای ایجاد نشاط و وحدت است
«برانکو ایوانکوویچ» سرمربی تیم پرسپولیس با بیان اینکه فوتبال رشته ای برای پیوند دادن بین مردم است، گفت: قرار است با فوتبال شادی، نشاط و وحدت را در بین مردم ایجاد کرد.
۵۵آنلاین :

«برانکو ایوانکوویچ» بعدازظهر امروز (یکشنبه) و در حاشیه تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تمامی کسانی که روز گذشته درتمرین دلخور شدند، عضوی از خانواده پرسپولیس هستند و هدف آنها شاد کردن هواداران است، افزود: ما در زمین با عملکردمان سعی خواهیم کرد هواداران را شاد کنیم؛ آنان نیز از ما حمایت می کنند تا این شادی را با هم تقسیم کنیم.
وی ادامه داد: البته در این موضوع به هیچ وجه به دنبال مقصر نبودیم و وظیفه ما تنها فوتبال بازی کردن است.
در تمرین روز گذشته تیم فوتبال پرسپولیس تعدادی از لیدرهای این باشگاه و برخی از هواداران با یکدیگر درگیر شدند که این درگیری با وساطت سیدجلال حسینی و حسین ماهینی کاپیتان های سرخپوشان پایان یافت.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مشکل ایجاد شده در تمرین روز گذشته آن قدر هم دشوار نبود که حل نشود و ما آن را به راحتی حل کردیم.
وی با گلایه از وقایعی که در اهواز برای این تیم بوجود آمد و ابراز تاسف دراین خصوص عنوان کرد: نمی دانم چه اتفاقی درحال رخ دادن است؛ ما ورزشی رفتار کرده و کسی را تحریک نمی کنیم ولی متاسفانه صحنه های دلخراشی را در ورزشگاه غدیر اهواز شاهد بودیم.
برانکو ادامه داد: در ورزشگاه غدیر اهواز هواداران منتسب به رقیب آن قدر سنگ به درون زمین انداختند که شرایط از حالت عادی خارج شد.
وی تاکید کرد: البته این طبیعی است که دوست داریم در تمامی دیدارهای خود به پیروزی برسیم اما کسی را برای بی نظمی تحریک نمی‌کنیم.
وی ادامه داد: بازیکنانم ترسیده بودند برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی در وسط زمین جمع می شدند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: تمامی کسانی که درفوتبال زحمت می کشند می دانند این رشته ورزشی برای جدایی بین افراد نیست و قرار است با آن شادی، نشاط و وحدت را در بین مردم درست کرد؛ فوتبال برای شادی است همان طورکه در جام جهانی شادی کردیم.
برانکو درادامه درباره اتفاقاتی که در دیدار برابر فولاد خوزستان افتاد تا بهانه ای بدست هواداران تیم استقلال خورستان برای پاسخ به تیم پرسپولیس وهوادارانش داده شود نیز تاکید کرد: در آن دیدار هواداران پرسپولیس کاری نکردند اما اطمینان می دهم هواداران ما هیچ گاه شروع کننده بی نظمی و درگیری در ورزشگاه نیستند.
وی در عین حال درگیری بین هواداران در فوتبال در تمامی دنیا را امری طبیعی دانست.

** انتظار دیدار سخت برابر نفت مسجد سلیمان
پرسپولیس درهفته چهارم رقابت های لیگ برتر میزبان تیم نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه آزادی است. برانکو درباره این دیدار نیز گفت: نفت مسجد سلیمان تیم خوبی است که مربی با تجربه ای همانند عبدالهد ویسی دارد و انتظار یک بازی دشوار را مقابل این تیم خوب داریم.
وی درباره تازه ترین شرایط تیمش نیز عنوان کرد: پرسپولیس شرایط مطلوبی دارد و در دیدارهای برگزار شده نیز به لحاظ فنی در سطح قابل قابل قبولی بوده است؛ تلاش می کنیم در دیدار پیش رو نیز همانند گذشته باشیم.
روز گذشته گرد و غباری در ورزشگاه شهید کاظمی به پا خواست و به دستور برانکو برای جلوگیری از مشکل تنفسی بازیکنان دربین آنان ماسک توزیع شد.
سرمربی پرسپولیس درباره اینکه شرایط ورزشگاه شهید کاظمی برای تمرین چگونه است، اظهارداشت: علاوه بر گرد و غبار روز گذشته این محل به دلیل آلودگی ناشی از دود خودروها و زباله سوزی محیط امنی نیست و باشگاه به این مساله واکنش نشان داده است.
وی درباره اینکه امکان دارد محل تمرین تیم پرسپولیس تغییرکند نیز گفت: در صورت تداوم این وضعیت ممکن است محل تمرین را برای مدتی تغییر دهیم اما این محل برای تمرین تیم پرسپولیس است و به آسانی نمی توانیم آن را ازدست بدهیم.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چگونه با شرایط سخت زندگی شخصی و کاری کنار بیاییم

زمانی که در شرایط بسیار سخت و ناامیدکننده به سر می‌بریم، می‌توان آگاهانه تصمیم گرفت و با برخی تغییرات کوچک، فضای زندگی را کمی روشن‌تر کرد.

فيلمي براي تمام كساني كه بودجه كشور در دست آنهاست

فيلم تنگه ابوقريب در سينماها اكران شده است مردم پاسدار خون شهدا هستند بهتر است بقيه هم اين فيلم را ببينند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: واژگونی تریلر و واکنش عجیب مردم!!

واژگونی تریلر و واکنش عجیب مردم!! باید از خودمان شروع کنیم.

ویدیو: بررسی ابعاد حقوقی دریای خزر

تا زمانی تحدید حدود دریای خزر نهایی نشود ایران از درصد اعلامی اش ( حدود ۲۰٪ ) صیانت می کند. تا کشورهای دیگر مبادرت به اکتشاف و بهره برداری از منابع انرژی نکند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر