بحرین باز هم به موسویان ویزا نداد

شناسه خبر: 91566 سرویس: جهان جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۲۹ : ۲۲ : ۰۰
بحرین باز هم به موسویان ویزا نداد
اجلاس منامه روز جمعه در حالی در منامه آغاز به کار می‌کند که به رغم دعوت موسسه"منامه دیالوگ" از موسویان، دولت این کشور برای دومین سال متوالی به عضو ارشد تیم پیشین هسته‌ای کشورمان ویزا نداد.
۵۵آنلاین :

 در دولت  احمدی نژاد، ایران در سطح وزیر خارجه در این اجلاس شرکت کرد. اما در دو سال گذشته مقامات دولت ایران به خاطر قطع روابط دیپلماتیک توسط بحرین حاضر به شرکت نبودند.

 موسویان برای پاسخگویی به اتهامات کشورهای عربی و غربی، دعوت را پذیرفته بود که دولت بحرین امسال نیز از صدور ویزا برای وی خودداری کرد.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
سهیل ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ ۱۹:۱۵
برای همه ما ایرانی ها خیلی سنگین هست کشوری که مال مابوده و ما از سر لطف بهش استقلال عطا کردیم امروز ولی نعمت خودش رو فراموش کرده بسیار سنگین و ناراحت کننده است که چرا ایران این بیابان های عربی رو با برخوردی درخور قدرت نظام ما سر جای خودش نمیشونه بستن شاه. راه های حیاتی این چند بیابان برای کشور ما بسیار آسان هست ولی چرا اینقدر خویشتن داری میکنیم ? چه جراتی رو ما با این ادب اسلامی به این ها دادیم که وجود میکنن همچین توهینی به خاک ما بکنن
38 37 پاسخ دادن به این نظر

دیدگاه 55

بیشتر

پاکستان چگونه در تله فقر گرفتار شد؟

چهاردهم آگوست ۱۹۴۷، روزی به یادماندنی در تاریخ پاکستان است، روز استقلال. روزی که محمدعلی جناح، قائد اعظم، پس از رهایی از استعمار حکومت بریتانیا در یک سخنرانی در کراچی اعلام کرد، امروز پس از ۱۰ سال تلاش و ممارست، به خواست خداوند کشوری تشکیل شد که هدف آن، زندگی و توسعه بر اساس فرهنگ و تمدن اسلامی است.

تورم از کجا به کجا رسید؟‌

تورم بالا از جمله مسائلی است که طی چهار دهه اخیر همیشه همراه اقتصاد ایران بوده و البته همواره برای کاهش آن برنامه ریزی شده است با این حال این رقم هیچ گاه به سطح متوسط کشورهای جهان نزدیک هم نبوده و حتی هیچ گاه به طور پایدار تک رقمی نمانده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ انفجار مهیب کارخانه مواد شیمیایی در ترکیه

ویدئو : وقتی یورونیوز اشتباه خبرگزاری های ایرانی را رو می کند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر