با پرداخت هدفمند تسهیلات از تولید ایرانی حمایت کنیم

شناسه خبر: 153213 سرویس: اقتصادی شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۰۶ : ۲۰ : ۰۰
با پرداخت هدفمند تسهیلات از تولید ایرانی حمایت کنیم
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در سفر یک روزه به شیراز، ضمن بازدید از شعب این شهرستان و دیدار با کارکنان، به بررسی مسائل و مشکلات آنها پرداخت.
۵۵آنلاین :

به گزارش پایگاه خبری55آنلاین، سید ضیاء ایمانی ـ مدیر عامل بانک ـ در این بازدیدها با تشریح مسائل جاری بانک، از همه کارکنان خواست برای بهبود هر چه بیشتر امور و تحقق برنامه ها، حداکثر تلاش خود را به کار گیرند.

ایمانی گفت: ارائه خدمات بانکی متناسب با نیازهای بازار و افزایش سرعت در ارائه خدمات در کنار اقداماتی چون ساده سازی فرآیند ارائه تسهیلات و طراحی سبد محصولات متنوع و متناسب خواسته اقشار گوناگون جامعه باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

وی بر پرداخت تسهیلات در ماههای ابتدایی سال تاکید کرد و ابراز داشت: با ارائه خدمات بهتر و پرداخت هدفمند تسهیلات، می توانیم در راستای حمایت از تولید ایرانی و کالای ایرانی گام های موثرتری برداریم.

مدیرعامل بانک با تاکید بر نقش‌آفرینی موثرتر در انجام مسئولیت های اجتماعی، تصریح کرد: حمایت از واحدهای تولیدی و فعالیت های اقتصادی، ترویج خرید کالای ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی، پرداخت تسهیلات به اقشار مختلف جامعه به ویژه اقشار آسیب پذیر و مشارکت در مسئولیت‌های اجتماعی و طرح های عام المنفعه ملی در صدر برنامه ها قرار دارد.

مدیر عامل بانک تلاش جهادی را یکی از مولفه های مهم در دست یابی به اهداف از پیش تعیین شده دانست و عنوان کرد: جذب منابع و وصول مطالبات از اولویت های بانک در روزهای پایانی سال است بنا بر این باید تلاش خود را برای تحقق این مهم معطوف کنیم.

گفتنی معاون امور مناطق و رئیس اداره مدیریت ریسک نیز در این بازدیدها مدیر عامل بانک را همراهی نمودند.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خصوصی سازی در ایران چگونه به انحراف کشیده شد؟

بحران بزرگ سال ۱۹۲۹ میلادی و مقبولیت نظریات کینز و به دنبال آن وقوع جنگ جهانی دوم سبب شد تصدی های دولتی در اقتصادها افرایش قابل ملاحظه ای پیدا کند.

مافیای کنکور

هر گاه موضوعی برای مردم مهم باشد،مردم از آن نقطه آسیب پذير نشان می دهند و این فرصت را برای عده ای سودجو مهیا می سازد تا از آب گل آلود ماهی بگیرند و جیب مردم را خالی کرده و جيب هاى خود را پر ميكنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر