با پرداخت هدفمند تسهیلات از تولید ایرانی حمایت کنیم

شناسه خبر: 153213 سرویس: اقتصادی شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۰۶ : ۲۰ : ۰۰
با پرداخت هدفمند تسهیلات از تولید ایرانی حمایت کنیم
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در سفر یک روزه به شیراز، ضمن بازدید از شعب این شهرستان و دیدار با کارکنان، به بررسی مسائل و مشکلات آنها پرداخت.
۵۵آنلاین :

به گزارش پایگاه خبری55آنلاین، سید ضیاء ایمانی ـ مدیر عامل بانک ـ در این بازدیدها با تشریح مسائل جاری بانک، از همه کارکنان خواست برای بهبود هر چه بیشتر امور و تحقق برنامه ها، حداکثر تلاش خود را به کار گیرند.

ایمانی گفت: ارائه خدمات بانکی متناسب با نیازهای بازار و افزایش سرعت در ارائه خدمات در کنار اقداماتی چون ساده سازی فرآیند ارائه تسهیلات و طراحی سبد محصولات متنوع و متناسب خواسته اقشار گوناگون جامعه باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

وی بر پرداخت تسهیلات در ماههای ابتدایی سال تاکید کرد و ابراز داشت: با ارائه خدمات بهتر و پرداخت هدفمند تسهیلات، می توانیم در راستای حمایت از تولید ایرانی و کالای ایرانی گام های موثرتری برداریم.

مدیرعامل بانک با تاکید بر نقش‌آفرینی موثرتر در انجام مسئولیت های اجتماعی، تصریح کرد: حمایت از واحدهای تولیدی و فعالیت های اقتصادی، ترویج خرید کالای ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی، پرداخت تسهیلات به اقشار مختلف جامعه به ویژه اقشار آسیب پذیر و مشارکت در مسئولیت‌های اجتماعی و طرح های عام المنفعه ملی در صدر برنامه ها قرار دارد.

مدیر عامل بانک تلاش جهادی را یکی از مولفه های مهم در دست یابی به اهداف از پیش تعیین شده دانست و عنوان کرد: جذب منابع و وصول مطالبات از اولویت های بانک در روزهای پایانی سال است بنا بر این باید تلاش خود را برای تحقق این مهم معطوف کنیم.

گفتنی معاون امور مناطق و رئیس اداره مدیریت ریسک نیز در این بازدیدها مدیر عامل بانک را همراهی نمودند.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حال محله هرندی، خوب خراب است.

اعتیاد در بین افراد ساکن در دروازه غار بیداد می کند و کشیدن دیوار بر دور پارک هرندی دوایی بر دردهای مردم آن منطقه نشده است.

تفاوتِ اروپا با آمریکا در مورد ایران

قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند. به سختی بشر بتواند قدرت، انصاف، اخلاق و راست گویی را در یک شبکه جمع کند. متاسفانه، وقتی قدرت افزایش می یابد، دیگران اهمّیت خود را از دست می دهند. درروابط بین الملل، اهمّیت دادن عمدتا اقتصادی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دفاع دکتر ظریف از ایران را ببینید

کسانی که او را به جاسوسی و خیانت متهم کردند، در فرودگاه با لنگه کفش به استقبالش رفتند، در توئیتر فحش نثارش کردند خوب این ویدئو را ببینند. خیانت گاهی سست کردن زانوی وفاداران راستین این کشور است که نتیجه اش می شود رضایت و لبخند دشمن. جای خادم و خائن در این کشور بارها عوض شده ... و باز هم می شود.

ویدیو: صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیرا

صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیراز ▪️مسئولان! اگه خواب نیستید؛ ببینید مردم برای تامین کالای اساسی شون اینطور می دوند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر