نتیجه‌ای یافت نشد.

با پرداخت هدفمند تسهیلات از تولید ایرانی حمایت کنیم

شناسه خبر: 153213 سرویس: اقتصادی شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۰۶ : ۲۰ : ۰۰
با پرداخت هدفمند تسهیلات از تولید ایرانی حمایت کنیم
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در سفر یک روزه به شیراز، ضمن بازدید از شعب این شهرستان و دیدار با کارکنان، به بررسی مسائل و مشکلات آنها پرداخت.
۵۵آنلاین :

به گزارش پایگاه خبری55آنلاین، سید ضیاء ایمانی ـ مدیر عامل بانک ـ در این بازدیدها با تشریح مسائل جاری بانک، از همه کارکنان خواست برای بهبود هر چه بیشتر امور و تحقق برنامه ها، حداکثر تلاش خود را به کار گیرند.

ایمانی گفت: ارائه خدمات بانکی متناسب با نیازهای بازار و افزایش سرعت در ارائه خدمات در کنار اقداماتی چون ساده سازی فرآیند ارائه تسهیلات و طراحی سبد محصولات متنوع و متناسب خواسته اقشار گوناگون جامعه باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

وی بر پرداخت تسهیلات در ماههای ابتدایی سال تاکید کرد و ابراز داشت: با ارائه خدمات بهتر و پرداخت هدفمند تسهیلات، می توانیم در راستای حمایت از تولید ایرانی و کالای ایرانی گام های موثرتری برداریم.

مدیرعامل بانک با تاکید بر نقش‌آفرینی موثرتر در انجام مسئولیت های اجتماعی، تصریح کرد: حمایت از واحدهای تولیدی و فعالیت های اقتصادی، ترویج خرید کالای ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی، پرداخت تسهیلات به اقشار مختلف جامعه به ویژه اقشار آسیب پذیر و مشارکت در مسئولیت‌های اجتماعی و طرح های عام المنفعه ملی در صدر برنامه ها قرار دارد.

مدیر عامل بانک تلاش جهادی را یکی از مولفه های مهم در دست یابی به اهداف از پیش تعیین شده دانست و عنوان کرد: جذب منابع و وصول مطالبات از اولویت های بانک در روزهای پایانی سال است بنا بر این باید تلاش خود را برای تحقق این مهم معطوف کنیم.

گفتنی معاون امور مناطق و رئیس اداره مدیریت ریسک نیز در این بازدیدها مدیر عامل بانک را همراهی نمودند.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آقای رییس جمهور! لطفا دیگر اینگونه نظرسنجی نکنید

آقای رییس جمهور مشکلات بخشی از مردم بی‌شمار است. بیشتر از آنکه بشود از پشت شیشه آن را فهمید.

آنچه آمریکا از ایران هراسی در منطقه دنبال می‌کند: بهانه‌تراشی برای سرکیسه کردن قارون‌های منطقه

آمریکایی‌ها در حالی از عدم اقدام نظامی علیه ایران می گویند و حتی ادعای دادن شماره تلفن برای مذاکره را مطرح می کنند که در رفتار منطقه‌ای آنها اقداماتی خاص مشاهده می‌شود که بیش از هر چیز بوی دلار می دهد. گویی تاجر مسلکان حاکم بر آمریکا همچنان اصرار دارند که از این نمد آشوفته بازار منطقه کلاهی برای خود دست و پا کنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آموزش پلیس آلمان به راننده های گوشی به دست

توی یک بزرگراه در آلمان تصادف وحشتناکی شده و یه عده از راننده ها می خوان از صحنه تصادف عکس و فیلم بگیرن (چیزی که توی ایران عادیه!) پلیس بهشون می گه خیلی دوست دارید اجساد رو ببینید؟ و پیاده شون می کنه و اصرار می کنه راننده را ببرد بالای سر اجساد، ادامش رو خودتون ببینید. در آخر هم جریمه سنگینی براشون می نویسه...

ویدیو: دستگیری مسافری که قصد داشت لحظه قبل فرود شیشه هواپیما را بشکند

تصاویری از دستگیری فردی که لحظاتی قبل از فرود بوئینگ ۷۳۷ در شهر کون مینگ چین قصد شکستن شیشه هواپیما داشت

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر